Zjištěna rakovina vaječníku po odstranění spodku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 13:20
Zjištěna rakovina vaječníku po odstranění spodku

Ahoj,
před několika týdny jsem byla na operaci, kde mi vzali celý spodek (vaječníky, dělohu…). Zavolali si mě do nemocnice, kde mi dnes oznámili, že jsem měla na jednom vaječníku zhoubný nádor. Děloha byla čistá. Prý mi pravděpodobně vzali všechno chycené rakovinou, ale na důkladnější vyšetření jdu až za několik dní. Jsem nervozni, mate nekdo zkusenosti (nebo nekdo z okoli) kdo měl podobny problem a dopadlo vse dobre? Dekuji

Reakce:
Uživatel je onlineTansele
Kecalka 146 příspěvků 26.11.18 14:32

Ahoj, držím palce, ať jsi ok, ale jestli ti řekli, že to vzali všechno, tak buď docela v klidu. Mně vzali před 10 roky 1 vaječník, byl tam nádor, chytli to docela pozdě, prý už byly nějaké buňky i venku, ale zvládlo se to bez problémů i bez chemo. Zbytek mi vzali o pár let později, jen pro jistotu, celou dobu jsem byla na všech kontrolách ok. Tak se snaž být v pohodě a v klidu, snad už to máš za sebou. Já jsem od té doby v pohodě. Dají ti pak nějaké hormony, kvůli přechodu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 21:45

Máme v rodině téměř stejný případ. Následovala jen ještě jedna operace, kdy se odstranily okolní uzliny a vše je ok i bez chema :palec: To bude dobrý :hug:

Váš příspěvek
Reklama