Zjištění pohlaví pro baby shower

232
16.11.20 08:48

Zjištění pohlaví pro baby shower

Holky, mám netradiční dotaz. S kamarádkou chceme udělat baby shower (kluk nebo holka), těhotná jsem já a potřebuji vědět jenom info, zda doktor pohlaví třeba na genetice napíše na papír s pohlavím do obálky nebo jak? Setkal se s tím někdo? Nebudu se dávat anonymně, protože blbé dotazy mám často 😂 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
564
16.11.20 08:53

Já bych to tam udělala. Hned na začátku vyšetření mu řekla, že to chcete třeba do obálky, aby se neprokecl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5611
16.11.20 08:56

Když se domluvis tak ti to určitě do obálky napisou. Hlavně si vem nějakou neprusvitnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17679
16.11.20 09:14

Napíšou ti to do obálky, pokud budeš chtít. Jinak pohlaví miminka ti budou říkat kamarádky na oslavě? A co otec dítěte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
16.11.20 09:31
@P4ja píše:
Napíšou ti to do obálky, pokud budeš chtít. Jinak pohlaví miminka ti budou říkat kamarádky na oslavě? A co otec dítěte?

To, že jsem nezminila v příspěvku otce znamená, že je okamžitě na druhé koleji nebo co má za smysl tvá otázka skrz otce? :think: Samozřejmě manžel na oslavě BUDE. :roll: rozhodli jsme se takhle oba dva o zjištění pohlaví touto formou - bouchnuti balonků s barevnými konfetami, muffiny, dort kraviny další kolem. Kamarádka to pouze uskutečňuje jako výzdobu a další věci. Ptala jsem se pouze, jak doktor může dat vědět pohlaví, když my to osobně slyšet nechceme. (Jenom jsem vlastně napsala “já” a to je asi chyba pro rýpali.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28509
16.11.20 09:51

@Sanders
Já pohlaví vědět nechtěla, doktorce jsem to řekla a neprokecla se. Jen jsem se pro jistotu nedívala, když jela dolů do rozkroku. Napsat na papírek a sešít sešívačkou by pro sestru problém nebyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20043
16.11.20 09:59
@Sanders píše:
To, že jsem nezminila v příspěvku otce znamená, že je okamžitě na druhé koleji nebo co má za smysl tvá otázka skrz otce? :think: Samozřejmě manžel na oslavě BUDE. :roll: rozhodli jsme se takhle oba dva o zjištění pohlaví touto formou - bouchnuti balonků s barevnými konfetami, muffiny, dort kraviny další kolem. Kamarádka to pouze uskutečňuje jako výzdobu a další věci. Ptala jsem se pouze, jak doktor může dat vědět pohlaví, když my to osobně slyšet nechceme. (Jenom jsem vlastně napsala “já” a to je asi chyba pro rýpali.)

aby ti to neprozradilo samo mimino :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17679
16.11.20 10:00
@Sanders píše:

Tak já si pod baby shower představila grupu bab, které řeší miminko, porody aj. :) Tak proto mně tam ten chlap přišel trochu nepatřičný. Vlastně jsem ani nezažila oslavu, kde by byl chlap :lol: Ale pokud to chce tak i on, tak proč ne.

Jinak švagrová taky donesla pohlaví v obálce. Ono se to teď i hodí, protože chlapi na screening většinou nemůžou, tak je to pochopitelné, že to chtějí sdílet spolu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
16.11.20 10:05

@P4ja Nemůže chlap na screening? U malý ve 2018 byl na všech genetikach a teď mi sestra neřekla, že by nemohl, ptala jsem se skrz ten “covid” a nic neřekla, jenom že roušky samozřejmě. :think: tak to jsem teda zvědavá, jak to bude. Jako na pohlaví mámě čas ještě, jdu na první screening, ale info dopředu se vždycky hodí :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2737
16.11.20 10:10

@Sanders my věděli pohlaví už od prvního screeningu ;) ale to jen tak bokem :D normálně bych doktorku poprosila, ať nám pohlaví napíše na lístek a dá do obálky, že to chcete doma otevřít v rodinném kruhu. Nemyslím, že by jí to přišlo divné ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17679
16.11.20 10:10
@Sanders píše:
@P4ja Nemůže chlap na screening? U malý ve 2018 byl na všech genetikach a teď mi sestra neřekla, že by nemohl, ptala jsem se skrz ten “covid” a nic neřekla, jenom že roušky samozřejmě. :think: tak to jsem teda zvědavá, jak to bude. Jako na pohlaví mámě čas ještě, jdu na první screening, ale info dopředu se vždycky hodí :dance:
@Sanders píše:
@P4ja Nemůže chlap na screening? U malý ve 2018 byl na všech genetikach a teď mi sestra neřekla, že by nemohl, ptala jsem se skrz ten “covid” a nic neřekla, jenom že roušky samozřejmě. :think: tak to jsem teda zvědavá, jak to bude. Jako na pohlaví mámě čas ještě, jdu na první screening, ale info dopředu se vždycky hodí :dance:

U nás nesmí ani do nemocnice na genetiku. A na gyndu ho taky nepustili teď jsem byla ve 30 TT sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
16.11.20 10:19

@P4ja ty jo to je divny 😁 u nás muže všude zatím teda.. no uvidím, jedu 24.11. buď tam bude moct nebo ne 🤔 ale jako naštvali by mě celkem, teda co mě, ale jeho 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17679
16.11.20 10:24
@Sanders píše:
@P4ja ty jo to je divny 😁 u nás muže všude zatím teda.. no uvidím, jedu 24.11. buď tam bude moct nebo ne 🤔 ale jako naštvali by mě celkem, teda co mě, ale jeho 😂

Tak nic divného na tom nevidím. Každý to má jinak. Porodnice to samé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
16.11.20 12:51

Hlavně prosím nevypoustejte balónky a konfety a podobné do přírody. Jinak si myslím, že by s napsáním do obálky neměl být problém. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
16.11.20 12:52
@P4ja píše:
Tak já si pod baby shower představila grupu bab, které řeší miminko, porody aj. :) Tak proto mně tam ten chlap přišel trochu nepatřičný. Vlastně jsem ani nezažila oslavu, kde by byl chlap :lol: Ale pokud to chce tak i on, tak proč ne.Jinak švagrová taky donesla pohlaví v obálce. Ono se to teď i hodí, protože chlapi na screening většinou nemůžou, tak je to pochopitelné, že to chtějí sdílet spolu. ;)

Jo jo, baby shower je babinec, kde se dávají dárečky a kecá se ženských věcech. Autorka má na mysli gender reveal. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat