Zjištění těhotenství a kontrola gynekologa

10
9.8.20 15:51

Zjištění těhotenství a kontrola gynekologa

Dobrý den maminky, sice tu už takováto témata byla, ale chtěla jsem se trochu více ujistit ze své strany :P
Je mi 21 let. 15.7. a 26.7. (Pro potvrzení) Jsem si dělala test a vyšel pozitivní. S přítelem jsme už 5 let a miminko si chceme rozhodně nechat. Měšíčky jsem měla dostat 27.7., ale stále nic. Kdy by byla nejlepsí chvíle zavolat gynekologovi a objednat se? V posledních týdnech mě přepadl dost strach, znepokojení a stres, co vše bude potřeba, zda neudělám něco špatně. Rodine jsem to zatím neřekla, protože čekám po nejakem tom Ultrazvucku a pojmout to jako prekvapení. Za kazdou radu ohledne gynekologa a zacinajici maminky, jak jste se zachovali prvne vy a se vsim vyporadaly, budu jen ráda :srdce:
Přeji všem pevne zdraví, hlavně v tehle téžší době :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18099
9.8.20 15:54

Pokud uz mas 2 tydny zpozdeni, tak si klidne zavolej, oni te objednaji podle jejich uvazeni :) brzo neni, ted uz bude videt i srdicko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4855
9.8.20 15:55

Stačí 3 týdny po pozitivním testu, pokud nemáš nějaké problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
9.8.20 15:59

Zavolej tam, řekneš, kdy jsi měla naposledy menstruaci a oni tě dle toho objednají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
9.8.20 16:07

@Kriss Tina děkuji moc! Do patka tam chci zavolat. Jsem na chalupě a gynekologa mam v praze, tak to chci co nejdrive vyresit :D nejhorsi je, ze menstruaci mam bohuzel nepravidelnou, talze se podle toho moc ridit nemohu :(
Dekuji moc, za rychlou odpoved

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18099
9.8.20 16:09

@Ter_myname hele to je jedno, kdyz si mela pozitivní test uz pred mesicem, tak neni brzo. Ale kdyz půjdeš zitra nebo za týden, tak se nic nestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
9.8.20 16:09

@JancaS84 děkuji moc, zatim zádné problémy nemám, jen někdy nevolnost. Ale to nekdy mohu prisuzovat i těm obrovským vedrům :dance: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
9.8.20 16:13

@Nicole 1234 dekuji :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
9.8.20 16:45

Když Vás tu už mám, chtěla bych se zeptat, na co se mam k první kontrole připravit, aby me tam něco nepřekvapilo? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4855
9.8.20 16:50
@Ter_myname píše:
Když Vás tu už mám, chtěla bych se zeptat, na co se mam k první kontrole připravit, aby me tam něco nepřekvapilo? ;)

Na prvni kontrole asi nic extra. Jedině pokud by ti už doktorka chtěla dát tehotenskou prukazku, ale ta se dává většinou až později. Tam se ptají na operace, zdravotní problémy tvoje a v rodině, od kdy máš menstruaci, vyska, vaha apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60048
9.8.20 16:52

@Ter_myname objednala jsem se cca 3 týdny po pozitivním testu.. Byla jsme 7 tt a už bilo srdíčko, takže za mě takto ideál..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
9.8.20 16:56

@JancaS84 dobra dekuji, bude treba si s sebou vzit menstruacni kalendar?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
9.8.20 16:58

@martina.se dekujii, nekdo mi prave tvrdil, ze bych mela jit az po tom co mi zacne tedka menstruace. Ta se jeste porad nedostavuje. :( tak jsem si nebyla jista jestli mam tedy jeste pockat a treba se kazdym dnem dostavi a pak zavolam :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60048
9.8.20 17:00
@Ter_myname píše:
@martina.se dekujii, nekdo mi prave tvrdil, ze bych mela jit az po tom co mi zacne tedka menstruace. Ta se jeste porad nedostavuje. :( tak jsem si nebyla jista jestli mam tedy jeste pockat a treba se kazdym dnem dostavi a pak zavolam :)

No, pokud jsi těhotná, ms nebude.. A teď je to takové hop nebo trop.. Nekouřit, nepit a termín u dr.. Pak uvidíš, pokud bude vše v pořádku, už si další návštěvy domluví dr..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18099
9.8.20 17:03

@Ter_myname zadna ms ti nezacne, kdyz jsi těhotná, to bys cekala do porodu. A necekej nic extra, udela ti akorat vnitrni utz a popta se te na posledni ms a jestli mas nejake priznaky atak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama