Zjištění těhotenství a koronavirus

Anonymní
30.3.20 16:45

Zjištění těhotenství a koronavirus

Těhotenský test mi ukazuje druhou čárku a já z toho nemám absolutně žádnou radost :,(. Přišlo to v nevhodnou dobu, kdy mám strach jak ta epidemie bude pokračovat. Jak to naše zdravotnictví zvládne… To není vhodná doba pro těhotenství :,(. V noci se mi zdálo, že teď dítě určitě odložíme, že teď v žádném případě, proto jsem si udělala těhotenský test pro jistotu :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

115
30.3.20 16:49

Já jsem taky těhotná a na začátku… 5 týden. Taky bych se měla radovat, ale nejde to. Prostě mě nenapadlo, že ten korouš se takhle rozleze. Antikoncepci jsem vysadila v prosinci po 10 letech. Přiznám se, že dokonce jsem uvažovala o potratu, ale přítel to nechce. No uvidíme a hlavně doufám, že jak to rychlé přišlo, že tak to rychlé odejde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.20 16:50

Ja mam dny do porodu…Taky nevim co bude, myslim, ze je u Tebe miminko vic v bezpeci, nez kdyz to krehke a malicke privedes na svet v tuto dobu, kdy je to v zacatku same vysetreni… :nevim: Ber to pozitivne, tahle doba prejde, vsichni mame sve strachy :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
115

Jinak bych určitě se v téhle době o dítě nesnažila a počkala bych. I pan gynekolog mi řekl, že to nikdo nemohl vědět, že se to tak rozjede.

Příspěvek upraven 30.03.20 v 16:51

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14084

Holky - věřte, že to bude dobré - co nejvíc se izolujte od lidí - a hlavně až budete rodit, už bude určitě po všem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8019
30.3.20 16:51

Ale no tak, to že je tu nějaký virus přece neznamená, že se všechno zastaví :hug: hlavu vzhůru, mělo to tak být :* jen dodám, že jsem měla plánované obě děti, žádný virus tehdy nebyl a radost jsem taky neměla. Dostavila se se zpožděním :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.20 16:57

Do dneška jsem byla v klidu a brala to rozumně a ani by mě nenapadlo, že bych mohla být těhotná. V noci ten sen, kdy jsem si uvědomila, že dítě teď určitě nechci… Manžel je teď doma a asi ho brzy přizabiju…máme hroznou ponorku a nespali jsme spolu tři týdny… To mu ani nemůžu říct, on je z koronaviru úplně na nervy :?

• Nahlásit
  • Citovat
2918
30.3.20 17:01

Tak ja jsem na zacatku tehotenstvi a uzivam si to. Sedim doma, manzela posilam na nakup v naproste zbroji. A zadnym covid19 si takovou krasnou zivotni udalost nenecham vzit! Hlavu vzhuru :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
30.3.20 17:10

Ono člověk si nevybere. Já zas teď budu rodit a řeknu vám, taky to není nic příjemné. Bojím se nakažení v porodnici a taky toho, jak to udycham v roušce… A stále si říkám, lepší tohle, než rodit během vrcholu pandemie, který ještě nepřišel… A myslím, že přijde mnohem rychleji než v době, kdy budete rodit vy, takže alespoň tím se můžete utěšovat :kytka: Jinak chápu všechny z vás, které ze zjištění těhotenství nejsou nadšené - je to logická reakce. Na druhou stranu, řekla bych, že pokud nějak přežijete první trimstr (ideálně doma, pokud možno… Co si budeme povídat), mělo by to být ok. Já mám za sebou zamlklé těhotenství, nejspíš z důvodu virozy, takže tohle riziko tam je stejně jako u chřipky a pod, ale právě tou izolaci se tomu dá zamezit, nebo, pokud izolace není možná, alespoň co nejvíc dodržovat bezpečnostní pravidla a hygienu. Určitě bych to „preventivně“ neřešila potratem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.20 17:19

Já jsem taky čerstvě těhotná a snažím se to brat rozumně. Nepropadat panice a chránit se. Bojím se spíš o mé 80ti leté prarodiče. Děti se rodily i za valky. Taky si lidi nerekli, ted je válka a hlad, nebudeme mit deti. Život běží dál a co se má stát, se stane. Věřím, že drtivá většina těhotenství dopadne dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.3.20 18:21

Jste hodné a všechny moc statečné, myslím na Vás, ať Vám to všem dobře dopadne :srdce:. Moc jste mi pomohly, musím se s tou situací nějak srovnat, ale jde to těžko :zed:. Kdo by to řekl, že budeme v takové situaci, ať už je to pryč.

• Nahlásit
  • Citovat
22
20.4.20 08:42

@Safrik Presne tak…kord pokud clovek na ty stastne carky cekal dlouhou dobu (nas pripad)..

Jen uz jsem doma temer 2mesice na DPN protoze mi moje obvodni a vlastne i gyndarka zatrhla se vratit po beznem nachlazeni zpet do prace (pracuji na OSSZ)..a ted premyslim zda je jiz situace se vratit zpet do zamestnani nebo stale jeste vyckavat..uz jsem uspesne presla do 2trimestru :andel: Ve ctvrtek jdu na kontrolu a uvidim co povi dr.. ale zajimalo by me jak to mate vy ostatni tehu..zda jste na PN z duvodu koronaviru..
Vsem preji pevne zdravi a uzivejme si to obrovske stesti nosit v brisku novy zivot :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama