Zjištění těhotenství na exotické dovolené

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.19 01:32
Zjištění těhotenství na exotické dovolené

Ahoj, tady trochu histerický, snad budoucí tatínek.

Se ženou jsme si řekli, že si dáme ještě jednu větší dovolenou a pak se začneme pokoušet o dítě.

Tak jsme to už přes dovolenou přestali řešit..na poprvé to přece nevyjde že? A ono vyšlo. V Thajsku jsme zjistili, že jsme asi v 5tt těhotenství.

Všechno bylo OK, dokud jsem si nezačal číst všechna ta rizika :D Horko, dlouhý let, fyzická zátěž atd. Navíc nejsme zvyklí ležet u moře ale neustálé se někam přesouvame a poznáváme danou zemi. Zatím máme za sebou dlouhý let sem a dva krátké vnitrostátní lety. Vše se zdá být OK, až na to že teď ženu začalo sem tam pobolivat podbřišek a když jde na velkou a zatlačí tak pak prý trochu špiní (stará hnědá krev).
Ale jinak je úplně v pohodě, je o dost klidnější než já :D co že je asi dobře :) Pro jistotou jsme tady sehnali kyselinu listovou a nějaké multivitamíny. A taky Duphaston, který jsem četl, že se bere při krvácení. Ale ten zatím nebrala, nevíme, zda ho může brát i bez lékařské prohlídky. Tak jsme psali lékaři, ale ten zatím neodepsal.

Každopádně, se ženu pokusím trochu brzdit ať více odpočívá a poslední týden jsi tady užijeme spíš válením. Pak nás čekají 2 dlouhé lety domů, ale snad vše bude ok. Kdyby měl někdo podobné zkušenosti nebo rady, budu za ně rád.

Díky.

Přeji hezký den.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Enicka
Ukecaná baba ;) 1023 příspěvků 19.04.19 04:34

Já zjistila že jsem těhotná, když jsme byli na Bali A v pohodě, nijak jsem se mě omezovala, akorát na surfování, už jsem neměla odvahu, ale jinak vše v pohodě. Ale já teda nekrvacela. Takže s tímto neporadim. :( Snad bude všechno v pořádku, hlavně se nestresujte a užijte si dovolenou :)

Katy987
Kecalka 129 příspěvků 19.04.19 05:06

Ahoj, taky jsem ted zjistila, ze jsem tehu. No každopádně k věci. Jsem tu v jedné skupince, kde j3 nás tehulek víc. Tam se právě teď probíralo to špinění. Říkají, že je to docela běžné a když to není jasná krev, tak by to mělo být ok. Každopádně kdyby si chtěl více poradit, tak se tam zkus i zeptat, mají asi více zkušeností než já. Najdeš to pod názvem snažilky duben 2019 :palec:
Ale věřím, ze bude vše ok ;)

Yasmina21
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 19.04.19 06:01

Nezjistila jsem sice těhotenství na dovolené, ale se špiněním od 5tt mám zkušenost z druhého těhotenství. Když jsem byla na začátku těhotenství, první dceři byl rok a půl (11kg), každý den jsem ji nosila, chovala ve stoje… Jak jsem začala špinit byl mi doporučen klid, odpočinek a hlavně nenosit dceru + jsem brala léky Cyclo 3 Fort. Špinit jsem úplně přestala až někdy kolem 11 týdne a těhotenství dál probíhá v pořádku. :andel:

Maminanamatersky
Kecalka 462 příspěvků 19.04.19 06:57

Taky jsem tahle na zacatku par dni spinila tmavou krvi. Nic to nebylo a mam uz dvouleté dite ;)

Bungeejumping at radeji neskace, jinak si jeste uzivejte dovolenou plnymi dousky a nabirejte sílu, budete ji jeste potrebovat :D Nemela bych obavy. Jestli se ma mimino udrzet na svem místě, tak se tam udrzi i v Thajsku..

blumen
Hvězda diskuse 49873 příspěvků 19.04.19 07:00

Je to vse bud a nebo, spinit mohla i doma, i kdyby se valela. Uzivejte dovolenou, stejne to neovlivnite.

Heivka
Závislačka 3947 příspěvků 19.04.19 07:01

On ten začátek těhotenství je vždycky buď a nebo, pokud se má zdárně vyvíjet tak přežije i práci v kamenolomu, pokud ne tak potratí i kdyby žena ležela na obláčku. Jediné co si myslím že ve vaší situaci pomůže tak aby se žena vyhýbala alkoholu a jídle připravenému v bůh ví jakých hygienických podmínkách. U mnoha žen krvácení nic neznamená, u mnoha je to první příznak potratu. Jinak píchání a tahání v břiše jsem cítila jak u prosperujících těhotenství tak u toho kde jsem v 7tt potratila. Takže si užijte dovolenou a nestrachujte se něčím co stejně z 99% nemůžete ovlivnit.

Zoe1
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 19.04.19 07:15

Být vámi, tak si tu dovolenou užívám, je velmi krátce těhotná, pokud by nebylo něco v pořádku, tak no není určitě kvůli tomu, že jste na dovolené nebo kvůli nějaké větší zátěži. Já jsem teď ve 22. týdnu a neustále tahám osmiměsíční skoro 11kg mimino a to je teprve zátěž

Zoe1
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 19.04.19 07:16

Jo a v prvním těhu jsem každej den cvičila hodinu náročnej aerobic, asi do 8. týdne než jsem to zjistila.

Zuzkazbrna
Stálice 55 příspěvků 19.04.19 08:10

Ja zjistila ze jsem tehotna a dva tydny na to jsme leteli na Bali. Doktorka mi rikala, ze to nicemu nevadi, jen se nemam pretezovat, pit hodne vody a neopalovat se x hodin v kuse na slunicku. V letadle se semtam prochazet a protahnout se.
Jestli je vse jak ma, maly se udrzi :)
S krvacenim zkusenost nemam, ale doktorka rikala, ze kdybych zacla, mam odpocivat, polehavat, zadny sex a byt par dni proste v klidu.
Snad vse dobre dopadne :srdce:

Ijen
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 19.04.19 08:13

Uzivejte dovolenou a neplaste. Ja na druhe tehotenstvi prisla asi az v 8 tydnu kvuli extremni precitlivelosti na pachy, nepravidelnost v cyklu u me byla kvuli cystam naprosto normalni.

ugluk
Hvězda diskuse 46289 příspěvků 19.04.19 08:29

Jako těhotná bych na takovou dovolenou neletěla, ale pokud bych to zjistila na místě, snažila bych se ji maximálně užít, asi to bude minimálně na pár let posldní klidná exotická dovolená :lol: Ano, čtvrtina těhotenství nedopadne dobře, ale to i v ČR, pokud by k tomu došlo, ravděpodobně to s dovolenou nijak nesouvisí a stejně s tím doktoři takhle brzo nic moc nenadělají. Duphaston je spíš placebo, šatný těhotenství nespasí, ale je to jen progesteron a nic s tím nezkazí. Užívejte!

lachtanice86
Echt Kelišová 7891 příspěvků 19.04.19 08:44

Neodpustím si ale vy jako muž jste v 5tt? A jinak buďte v klidu. Užijte si to, stejně je to buď a nebo

Vojtech33
Nováček 2 příspěvky 19.04.19 09:24
@lachtanice86
@lachtanice86 píše:
Neodpustím si ale vy jako muž jste v 5tt? A jinak buďte v klidu. Užijte si to, stejně je to buď a nebo

Ne, samozřejmě moje žena :D

Vojtech33
Nováček 2 příspěvky 19.04.19 09:25

Jinak díky moc všem za rady. Dost mě to uklidnilo. Žena je klidná pořád, takže v pohodě :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama