Zjištění těhotenství po 4 měsících

9.1.20 00:19

Zjištění těhotenství po 4 měsících

Dobrý den, stala se mi taková věc, byla jsem u gynekologa na běžné prohlídce a řekl mi že jsem ve 4.měsíci těhotenství.., i přes to že jsem měla každý měsíc 7 denní pravidelnou menstruaci :think:
Má s tím někdo skušenosti?

Příspěvek upraven 09.01.20 v 00:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9.1.20 00:23

Co bys chtela delat? Narodi se ti dite, tak prijmy zodpovednost a tvuj partner tez. Pokud si dite nechtela, mela si se chranit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 00:25

Aha… a v srpnu si byla taky tehotna a ted si znova tehotna ve 4 mesici, jo? Trolle :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 00:28

@Mysticlipstick beru antikoncepci, a menstruci jsem měla pravidelnou..
nebyli žádné příznaky

Byl to planý poplach nebyla jsem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5864
9.1.20 06:18

Trollis, bez se radši učit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12415
9.1.20 06:20

Známá měla pravidelnou menzes až do porodu a zjistila, že je těhotná až když začala rodit. Takže na tom zase nejsi tak zle ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5864
9.1.20 06:41

@Janli že ji skáčeš na špek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
9.1.20 08:18

@Janli zjistila ze je tehotna az když zacala rodit 8o hmmm zajimave a urcite ji nerostlo ani bricho ze :mrgreen: pohyby taky urcite nemela nebo spis si myslela ze to jsou steeca :nevim: pane boze :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
9.1.20 08:19

@Janli ze jsou to streva :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12415
9.1.20 08:37
@Anonymní píše:
@Janli zjistila ze je tehotna az když zacala rodit 8o hmmm zajimave a urcite ji nerostlo ani bricho ze :mrgreen: pohyby taky urcite nemela nebo spis si myslela ze to jsou steeca :nevim: pane boze :lol: :lol: :lol: :lol:

Ne, nerostlo, pohyby necítila, nepoznal to na ní vůbec nikdo a to jsme ji měli denně na očích…
A ten anonym jako proč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.20 11:18

Kdyby se to nestalo u nás v práci, tak tomu taky nevěřím. Paní tahala normálně ve skladu sudy. Až jednoho dne dostala bolesti, tak jí manžel odvezl na chirurgii, jela tam s tím, že jí asi chytl žlučník. No rodila, potom sháněli po firmě všechno možné pro dítě od kolegů. Takže ano, možné to je.

• Nahlásit
  • Citovat
5864
9.1.20 12:29
@Anonymní píše:
Kdyby se to nestalo u nás v práci, tak tomu taky nevěřím. Paní tahala normálně ve skladu sudy. Až jednoho dne dostala bolesti, tak jí manžel odvezl na chirurgii, jela tam s tím, že jí asi chytl žlučník. No rodila, potom sháněli po firmě všechno možné pro dítě od kolegů. Takže ano, možné to je.

To měla 200 kilo, nebo IQ tykve. Protože aby měla 9 měsíců normálně menstruaci, nerostlo ji břicho a necítila pohyby…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.20 13:05
@karkarka píše:
To měla 200 kilo, nebo IQ tykve. Protože aby měla 9 měsíců normálně menstruaci, nerostlo ji břicho a necítila pohyby…

200kg ne, ale 80 taky ne. Někdo má prý jinak klenutou dělohu-směrem dovnitř. A ano menstruaci normálně měla.

• Nahlásit
  • Citovat
1845
9.1.20 13:08

Tomu nelze věřit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
9.1.20 13:33

Je pravda ze tehotenstvi odhalila az 21tt zadne priznaky nevolnost bricho nic jako prvorodicka… Menstruace zadna protoze mi tvrdili ze se mi udelala na vajecniku cysta.. Pak kdyz jsem sla na kontrolu tak dr nahmatal hlavicku a me malem svihlo :grinning:co mi potvrdil těhotenství tak mi zacalo rust bricho zacali pohyby… A mam zdraveho skoro 9ti leteho syna Ale jako 9 mesicu nevedet ze sem tehotna a pak jit rovnou rodit no neprijde mi to realne :grinning:uz jen ze telo probiha změnama a zena by musela byt asi opravdu,, Jina"aby si nevsimla nějakých zmen na sobe… Kdyz uz tady kolikrat ctu jak uz citi zmenu holky hned po oplodneni :face_with_hand_over_mouth: :face_with_hand_over_mouth: achjo no asi tomu nerozumím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama