Zjištění těhotenství při braní antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luciáš05
Povídálka 20 příspěvků 22.04.19 17:23
Zjištění těhotenství při braní antikoncepce

Zdravím dámy,
je tu některá, která otěhotněla přes HA? Kdy jste zjistily, že jste v jináči a jaké byly příznaky? Kamarádka brala HA pravidelně, z důvodu dovolené začala brát hned další platíčko, aby se nedostavila MS, po dobrání platíčka nastala MS o den dříve a strašně slabá… chvilkama se jí chtělo zvracet, bolela záda a píchalo v podbřišku… přisuzovala to stresovému období v té době, pár dní po MS do ní šila její sestra, tak si ze srandy udělala test a bum prásk a nějaký 8 týden…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kotatko03
Echt Kelišová 8579 příspěvků 22.04.19 17:39

Zastavam nazor, ze pokud zena skutecne bere HA tak jak ma, pak se nemuze stat, ze otehotni. Jak je to, kdyz se bere platicko hned za platickem nevim, ale urcite to bude vysvetleno v pribalovem letaku.

Monchichik
Echt Kelišová 8347 příspěvků 22.04.19 17:41

Ve svém okolí neznám žádnou, která brala antikoncepci jak má a otěhotněla při tom. Ani když bereš dvě platíčka za sebou, tak prostě neotěhotníš, to že to bereš v kuse na to vliv fakt nemá.

lll14
Kecalka 204 příspěvků 22.04.19 17:53

Ono aby antikoncepce dobře fungovala, je nutné brát v podobnou dobu a nezapomínat, že i zvracení, průjem, antibiotika nebo třeba třezalka snižují účinek. Jinak pokud by si chtěla miminko nechat, tak se nemusí bát, antikoncepce by neměla miminku ublížit, samozřejmě hned vysadit. Jinak příznaky by měly být stejné, jako kdyby antikoncepci nebrala.

Netopýr1
Ukecaná baba ;) 1004 příspěvků 22.04.19 18:01

Já ji brala dost let, někdy jsem zapomněla, kolikrát brala taky dvě plata za sebou a nikdy jsem těhotná nebyla. A není to už jedno? Těhotná je, když to nechce, ať jde na potrat. Takových bylo, je a bude.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 18:02

Já zastávám názor, že život si cestu najde :mrgreen:
Kdyby někdo řekl, že se to stane právě mně, vysmála bych se mu.
Antikoncepci jsem brala přes 20 let. S jednou přestávkou na těhotenství. Nepřestala jsem brát ani po rozvodu. Pak jsem začala chodit s mým současným mužem, který mimochodem byl dle lékařů neplodný. Sám výrobce/i uvádějí tuším pravděpodobnost otěhotnění u každé dvousté uživatelky při bezchybném užívání. Ještě tuším o 20-25 let dříve v případě selhání gynekolog doporučoval automaticky přerušení těhotenství kvůli případnému poškození. Dnes je v tomto směru antikoncepce šetrnější.

lachtanice86
Echt Kelišová 7893 příspěvků 22.04.19 18:06

Nevěřím, že pokud se bere jak má, tak ženská otehotni. Sama jsem ji brala 8let. Ms jsem měla max 3×, jinou ochranu jsme neuzivali a těhotná jsem nebyla.

vokishka
Extra třída :D 14348 příspěvků 22.04.19 18:11
@lachtanice86 píše:
Nevěřím, že pokud se bere jak má, tak ženská otehotni. Sama jsem ji brala 8let. Ms jsem měla max 3×, jinou ochranu jsme neuzivali a těhotná jsem nebyla.

no vidíš, a já mám menstruaci každý měsíc, že to tak máš ty, nic neznamená. Žádná ochrana není 100%, ani kondom.

Janiiska
Závislačka 3986 příspěvků 22.04.19 18:16
@lachtanice86 píše:

Já tomu taky nevěřím. A věty život si cestu najde, pokud miminko bude chtít k vám přijít tak přijde. Pres brání HA proti početí mi přijde nereálné. :D

lachtanice86
Echt Kelišová 7893 příspěvků 22.04.19 18:19

@vokishka ms jsem měla 3× protože jsem udelala pauzu, jestli ji děláš každý měsíc nebo ha nebereš tak je jasný že ji máš každý měsíc. A ty si přes pravidelné brání ha otěhotnela?

Janiiska
Závislačka 3986 příspěvků 22.04.19 18:22
@vokishka píše:
no vidíš, a já mám menstruaci každý měsíc, že to tak máš ty, nic neznamená. Žádná ochrana není 100%, ani kondom.

Věř, že pokud holka ještě opravdu dítě nechce, tak ochrana 100% je. 100%neni u těch, které chtějí tajně díte.

vokishka
Extra třída :D 14348 příspěvků 22.04.19 18:22
@lachtanice86 píše:
@vokishka ms jsem měla 3× protože jsem udelala pauzu, jestli ji děláš každý měsíc nebo ha nebereš tak je jasný že ji máš každý měsíc. A ty si přes pravidelné brání ha otěhotnela?

to ne. Ale to neznamená, že se to prostě nemůže stát. Účinnost můžou ovlivnit i léky a přípravky, o kterých to vůbec nevíš. Takže to bereš pravidelně, nejsi si vědoma chyby a stejně se to stane.

Magdaleeena
Kelišová 5868 příspěvků 22.04.19 18:22

Já jsem nikdy v životě neměla vaginální mykózu, přesto věřím, že existuje 8)
Já jsem brala v životě 2× antibiotika, přesto věřím, že jsou lidé, kteří se bez neobejdou.
Já jsem si prošla dvěma úžasnýma a bezproblémovýma těhotenstvíma 8) :lol:, přesto věřím, že si těhotenské nevolnosti existují :lol:
Já jsem byla přesvědčená, že se fakt :lol: nerozvedu, přesto jsem se rozvedla 8) ;) Žádný lékař nedoporučí antikoncepci s tím, že je účinnost 100% při bezchybném užívání.

@lachtanice86
@lachtanice86 píše:
Janiiska
Závislačka 3986 příspěvků 22.04.19 18:23
@lachtanice86 píše:

Myslíš, že napíše, že otěhotněla přes nepravidelne brání?

Magdaleeena
Kelišová 5868 příspěvků 22.04.19 18:24

@Janiiska
Nenajdeš lékaře, který Ti toto potvrdí.
@Janiiska

@Janiiska píše:
Já tomu taky nevěřím. A věty život si cestu najde, pokud miminko bude chtít k vám přijít tak přijde. Pres brání HA proti početí mi přijde nereálné. :D
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama