Reklama

Zjištění těhotenství z běžného testu na moč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 18:57
Zjištění těhotenství z běžného testu na moč?

Dobrý den. S přítelem se snažíme o miminko. Dnes jsem byla u mé doktorky s podezřením na zánět močových cest. Dala jsem ji ranní moč kterou následně otestovala. S dalším vzorkem moči mě poslala do biochemické laboratoře. Myslíte si, že se z těchto testů dá zjistit těhotenství? Děkuji.

Přečtěte si článek: Těhotenský test - jak ho vybrat a provést?

Reklama

Reakce:

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1502 příspěvků 09.05.18 18:58

Nedá

lachtanice86
Kelišová 5706 příspěvků 09.05.18 18:59
@Anonymní píše:
Dobrý den. S přítelem se snažíme o miminko. Dnes jsem byla u mé doktorky s podezřením na zánět močových cest. Dala jsem ji ranní moč kterou následně otestovala. S dalším vzorkem moči mě poslala do biochemické laboratoře. Myslíte si, že se z těchto testů dá zjistit těhotenství? Děkuji.

A víš co tam zaskrtla? Ale pokud by to měli zjistit z moči, tak stejně tak si můžeš udělat test doma ne?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 18:59

@lupilka.cz děkuji moc.

P4ja
Kelišová 5306 příspěvků 09.05.18 19:14

Dá, ale musela by to tam doktorka zaškrtnout, jinak se normálně test na hladinu HCG nedělá.

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1502 příspěvků 11.05.18 21:03
@P4ja píše:
Dá, ale musela by to tam doktorka zaškrtnout, jinak se normálně test na hladinu HCG nedělá.

Ukaž mi zadanku, kde je v moči možnost zaškrtnout hcg. Nemyslím si, že existuje. A že jsem jich viděla hodně

P4ja
Kelišová 5306 příspěvků 11.05.18 21:48

@lupilka.cz nezkoumala jsem, nicméně stačí papírový doma.

LiliDen
Povídálka 41 příspěvků 15.05.18 16:17
@Anonymní píše:

Ahoj, to stejne jsem resila pred par lety - vysetreni moci kvuli zanetu a protoze jsem mohla byt tehotna, zeptala jsem se dr, zda se da rovnou zjistit i tehu - dr. zaskrtla v zadance hcg. Ale jak pisou holky, urcite to nebude testovat automaticky, ale kdyz o to pozadas, tak moznost je :-) Pripdne klasicky tehu test z lekarny - z moči, ci z krve - ten se mi osvedcil nejvic :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama