Zjištění těhotenství z běžného testu na moč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 18:57
Zjištění těhotenství z běžného testu na moč?

Dobrý den. S přítelem se snažíme o miminko. Dnes jsem byla u mé doktorky s podezřením na zánět močových cest. Dala jsem ji ranní moč kterou následně otestovala. S dalším vzorkem moči mě poslala do biochemické laboratoře. Myslíte si, že se z těchto testů dá zjistit těhotenství? Děkuji.

Přečtěte si článek: Těhotenský test - jak ho vybrat a provést?

Reakce:

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1540 příspěvků 09.05.18 18:58

Nedá

lachtanice86
Kelišová 6396 příspěvků 09.05.18 18:59
@Anonymní píše:
Dobrý den. S přítelem se snažíme o miminko. Dnes jsem byla u mé doktorky s podezřením na zánět močových cest. Dala jsem ji ranní moč kterou následně otestovala. S dalším vzorkem moči mě poslala do biochemické laboratoře. Myslíte si, že se z těchto testů dá zjistit těhotenství? Děkuji.

A víš co tam zaskrtla? Ale pokud by to měli zjistit z moči, tak stejně tak si můžeš udělat test doma ne?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 18:59

@lupilka.cz děkuji moc.

P4ja
Kelišová 6307 příspěvků 09.05.18 19:14

Dá, ale musela by to tam doktorka zaškrtnout, jinak se normálně test na hladinu HCG nedělá.

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1540 příspěvků 11.05.18 21:03
@P4ja píše:
Dá, ale musela by to tam doktorka zaškrtnout, jinak se normálně test na hladinu HCG nedělá.

Ukaž mi zadanku, kde je v moči možnost zaškrtnout hcg. Nemyslím si, že existuje. A že jsem jich viděla hodně

P4ja
Kelišová 6307 příspěvků 11.05.18 21:48

@lupilka.cz nezkoumala jsem, nicméně stačí papírový doma.

LiliDen
Povídálka 41 příspěvků 15.05.18 16:17
@Anonymní píše:

Ahoj, to stejne jsem resila pred par lety - vysetreni moci kvuli zanetu a protoze jsem mohla byt tehotna, zeptala jsem se dr, zda se da rovnou zjistit i tehu - dr. zaskrtla v zadance hcg. Ale jak pisou holky, urcite to nebude testovat automaticky, ale kdyz o to pozadas, tak moznost je :-) Pripdne klasicky tehu test z lekarny - z moči, ci z krve - ten se mi osvedcil nejvic :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >