Zjištění těhotenství z běžného testu na moč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  09.05.18 18:57
Zjištění těhotenství z běžného testu na moč?

Dobrý den. S přítelem se snažíme o miminko. Dnes jsem byla u mé doktorky s podezřením na zánět močových cest. Dala jsem ji ranní moč kterou následně otestovala. S dalším vzorkem moči mě poslala do biochemické laboratoře. Myslíte si, že se z těchto testů dá zjistit těhotenství? Děkuji.

Přečtěte si článek: Těhotenský test - jak ho vybrat a provést?

Reklama

Reakce:

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1477 příspěvků 09.05.18 18:58

Nedá

lachtanice86
Kelišová 5274 příspěvků 09.05.18 18:59
@Anonymní píše:
Dobrý den. S přítelem se snažíme o miminko. Dnes jsem byla u mé doktorky s podezřením na zánět močových cest. Dala jsem ji ranní moč kterou následně otestovala. S dalším vzorkem moči mě poslala do biochemické laboratoře. Myslíte si, že se z těchto testů dá zjistit těhotenství? Děkuji.

A víš co tam zaskrtla? Ale pokud by to měli zjistit z moči, tak stejně tak si můžeš udělat test doma ne?

Anonymní  09.05.18 18:59

@lupilka.cz děkuji moc.

Uživatel je onlineP4ja
Závislačka 4553 příspěvků 09.05.18 19:14

Dá, ale musela by to tam doktorka zaškrtnout, jinak se normálně test na hladinu HCG nedělá.

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1477 příspěvků 11.05.18 21:03
@P4ja píše:
Dá, ale musela by to tam doktorka zaškrtnout, jinak se normálně test na hladinu HCG nedělá.

Ukaž mi zadanku, kde je v moči možnost zaškrtnout hcg. Nemyslím si, že existuje. A že jsem jich viděla hodně

Uživatel je onlineP4ja
Závislačka 4553 příspěvků 11.05.18 21:48

@lupilka.cz nezkoumala jsem, nicméně stačí papírový doma.

LiliDen
Povídálka 41 příspěvků 15.05.18 16:17
@Anonymní píše:

Ahoj, to stejne jsem resila pred par lety - vysetreni moci kvuli zanetu a protoze jsem mohla byt tehotna, zeptala jsem se dr, zda se da rovnou zjistit i tehu - dr. zaskrtla v zadance hcg. Ale jak pisou holky, urcite to nebude testovat automaticky, ale kdyz o to pozadas, tak moznost je :-) Pripdne klasicky tehu test z lekarny - z moči, ci z krve - ten se mi osvedcil nejvic :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama