Zjištění těhu před ms

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

robatko23
Kecalka 268 příspěvků 08.03.17 09:31
Zjištění těhu před ms

Holky, vy, co jste zjistily těhu před ms, bály jste se, že ms přijde a ona nakonec nepřišla nebo naopak přišla? Jak výrazný test jste měly?

Reakce:

Leonisek1
Kecalka 108 příspěvků 08.03.17 09:37

Já to u obou dětí věděla již tři dny před příchodem ms, že jsem těhotná, u obou jsem se cítila jinak, napětí v prsou atd.. takže jsem si dělala test hned jak jsem měla jen pocit, a už byl vidět slabý duch, který pak jen zesílil,–)) myslím, že kdo zná své tělo, tak se testovat ani nemusí

robatko23
Kecalka 268 příspěvků 08.03.17 09:40
@Leonisek1 píše:
Já to u obou dětí věděla již tři dny před příchodem ms, že jsem těhotná, u obou jsem se cítila jinak, napětí v prsou atd.. takže jsem si dělala test hned jak jsem měla jen pocit, a už byl vidět slabý duch, který pak jen zesílil,–)) myslím, že kdo zná své tělo, tak se testovat ani nemusí

Já čtyři dny před ms mám už dálnice jak blázen, a bojím se aby ms nepřišla:( myslis tedy ze mohu byt v klidu?

epsice
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 08.03.17 09:41

Tři dny před ms, duch ale čárka tam byla. no a bála jsem se a nedostavila se :lol: :lol:

Leonisek1
Kecalka 108 příspěvků 08.03.17 09:43

@robatko23 tak ono to není jisté nikdy, záleží na dětičkách jak mají vůli žít, ale také hodně na psychice maminky, já prostě věděla, že mám dětičky držáky :D přeji hodně štěstí

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1815 příspěvků 08.03.17 09:48

Těhotenský test jsem si dělala 10 DPO (6 dni pred MS) a byl negativní. 11 DPO se ukázal slabší duch, který hezly sílil, viz foto.

A ano bála jsem se, že z toho nic nebude a menstruace dorazí. Nedorazila a jsem v 17 tt. ;-)

robatko23
Kecalka 268 příspěvků 08.03.17 09:59
@lucka_mac píše:
Těhotenský test jsem si dělala 10 DPO (6 dni pred MS) a byl negativní. 11 DPO se ukázal slabší duch, který hezly sílil, viz foto.A ano bála jsem se, že z toho nic nebude a menstruace dorazí. Nedorazila a jsem v 17 tt. ;-)

Ja mam ted tt 4 dny pred ms jako mas ty ten predposledni

Petule030
Kelišová 5757 příspěvků 1 inzerát 08.03.17 11:12
@robatko23 píše:
Já čtyři dny před ms mám už dálnice jak blázen, a bojím se aby ms nepřišla:( myslis tedy ze mohu byt v klidu?

Já jsem v klidu nebyla celé těhotenství :lol: Nejdřív byl strach, aby se mimi udrželo, po 12.tt až do porodu strach o správný vývoj a zdraví děťátka :) Držím palce, ať se vše dobře vyvíjí :kytka:

robatko23
Kecalka 268 příspěvků 09.03.17 13:28

Ahoj holky, toto je muj dnesni tt. Dva dny pred ms. :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >