Zjisti gynekolog zánět močaku?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.5.22 10:04

Zjisti gynekolog zánět močaku?

Ahoj, mela bych zvláštní dotaz. Zítra jdu na preventivní kontrolu ke gynekologovi. Zároveň mi dnes vysel pozitivni tt, podle menstruace bych mela byt teprve 3 začátek 4 týdne. Dokud to nebude potvrzené, nechci zatím nic ani říkat priteli. Jde o to, ze v sobotu mame rodinnou grilovacku, o mě se vždycky vi, ze si rada vypiju 😃 takze kdybych v tu sobotu jen tak nepila, všem by to došlo. Proto mě napadlo, ze řeknu, ze mi na prohlídce zjistil zánět močového měchýře a předepsat mi antibiotika (výmluva proč nepiju). Ted jen premyslim, je vůbec možné, aby to gynekolog poznal? Ten zánět? Od přítele mamka je sestřička tak nechci vypadat blbe 😃

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1537
8.5.22 10:05

Ms už máš zpožděnou, že píšeš začátek 4.týdne? 🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1537
8.5.22 10:06

Stačí udělat z moči test..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
8.5.22 10:11
@np10021 píše:
Ms už máš zpožděnou, že píšeš začátek 4.týdne? 🤷🏻‍♀️

Začátek 4. týdne je přece ještě před očekávanou ms…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15657
8.5.22 10:12
@Anonymní píše:
Ahoj, mela bych zvláštní dotaz. Zítra jdu na preventivní kontrolu ke gynekologovi. Zároveň mi dnes vysel pozitivni tt, podle menstruace bych mela byt teprve 3 začátek 4 týdne. Dokud to nebude potvrzené, nechci zatím nic ani říkat priteli. Jde o to, ze v sobotu mame rodinnou grilovacku, o mě se vždycky vi, ze si rada vypiju 😃 takze kdybych v tu sobotu jen tak nepila, všem by to došlo. Proto mě napadlo, ze řeknu, ze mi na prohlídce zjistil zánět močového měchýře a předepsat mi antibiotika (výmluva proč nepiju). Ted jen premyslim, je vůbec možné, aby to gynekolog poznal? Ten zánět? Od přítele mamka je sestřička tak nechci vypadat blbe 😃

Z pohledu zánět nepozná. Jen z moči. Můžeš říct, že jsi si to myslela tak si sebou vzala moc a potvrdilo se to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.22 10:17

Podle kalkulačky mi to vyšlo takto. Nevim přesně, jaký jsem týden, chtela jsem to spis říct tak, ze jsem úplně na začátku. Zpoždění mam 2 dny teprve.

• Citovat
  • Nahlásit
29377
8.5.22 10:21
@Anonymní píše:

Tak poznat by to mohl, kdyby ti kontroloval moč, ale to se moc nedělá na preventivce :nevim: nicméně by ti gynekolog antibiotika na mocak asi nedával a poslal by tě k praktikovi nebo na urologii :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.22 10:23

Tyjo, to byla moje jediná výmluva, tak budu přemýšlet dal 😃

• Citovat
  • Nahlásit
2825
8.5.22 10:24
@Anonymní píše:

Ty máš starosti. Teď stejně doktorka nic nepozná, takže se stejně nedozvíš jak to vypadá a tvářit se že bereš antibiotika taky není dobrý nápad, to nebude příteli nápadný že žádný prášky nebereš? Jsem zvědavá až se tě budou ptát jaké máš jak dlouho a jak často to máš brát. To budeš pátrat v paměti jak se jmenují? Pokud bych to chtěla utajit, vymluvím se třeba průjem, že je mi trochu nevolno, před nimi zobnu černý uhlí to neublíží, a nebudu to rozebírat, nebo bolest hlavy a že to nebudeš pokoušet alkoholem co víc řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15657
8.5.22 10:26
@Anonymní píše:
Tyjo, to byla moje jediná výmluva, tak budu přemýšlet dal 😃

A proč to příteli nereknes? Ostatní asi neví kdy a kam chodíš po doktorech ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.22 10:29

@JancaS84 protože ještě nemám sni potvrzené, ze tam nejsky plod je, nemám srdíčko nic. Až to budu mít potvrzené, řeknu mu to jako prvnímu.

• Citovat
  • Nahlásit
789
8.5.22 10:39

Se mnou gynekolozka mocak neresila, ze bohuzel to neni v jejich kompetenci a ze jim to ani snad pojistovna neproplati, uz si nepamatuju presne, je to davno. Proste zacni dva dny pred oslavou rikat, ze te pali pri curani a poboliva podbrisek, tak ze se chces prolejvat jen cistou vodou… :D Stejne to kazdyho napadne a jednodussi povahy to se sibalskym pohledem jiste okomentuji :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2471
8.5.22 10:46

No a snazite se cilene? Pokud ano bylo by logicky ze nechces pit uz jen tak preventivne. Nasad si listovku a proste nepij. Co budes komu vysvetlovat. Tohle nesnasim. Jako kdyby chlastat byla nejaka spolecenska povinnost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.22 10:50

@tini ne, nikdo neví, ze jsme se snažili. Povedlo se prakticky hned. Pocházíme z rodiny, kde se alkoholem moc nepohrdne, tím nechci říct, ze jsme alkoholici, ale proste na oslavách atd jsme zvykli, ze všichni si dáme. Proto vím, ze kdybych nepila jen tak, všichni by se vyptavali, proto chci mít něco,,v rukávu,,.

• Citovat
  • Nahlásit
1537
8.5.22 10:52

@Catalinn proto se ptám 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie