Zjistila jsem manželovi nevěru, mám mu to říct?

Anonymní
8.2.21 12:07

Zjistila jsem manželovi nevěru, mám mu to říct?

Ahoj, jak už je v popisku, jsme spolu s manželem 5 let, z toho tři roky manželé a máme dvě malé holčičky (dva roky a rok)
Vše mi přišlo normální, sex máme pravidelně, na výlety jezdíme, po porodu druhé jsem ještě 5 kg pod svou původní vahou, a snažím se o sebe pečovat namalovat se, udělat si vlasy atd (samozřejmě padám s holcickama na hubu ale snažím se) jsem o deset let mladší než manžel, mě je 25, jemu 35. Myslela jsem si, že je vše v pořádku, ale poslední dobou začal dost cvičit, být často na mobilu, a včera jsem díky dceři, která chtěla pustit na notebooku pohádku.. zjistila že si píše se starší vdanou ženou :( paní bude něco kolem 40+ má na fotkách docela velké děti.. typuji 12-15 let? Docela mne to zklamalo, nepročítala jsem si všechny ty zprávy, ale psali si jak se těší až se uvidí, a jak dnes nemůže, že manžel v praci atd, dokonce jí píše co dělají naše holcicky..
já nevím jestli mu to mám říct, nebo dělat že nic nevím a nechat to být.. přeci jen nechci být asi sama se dvěma malými dětmi a náš vztah mi nepřišel špatný.. hlavně bydlíme v bytě který jsem zdědila po babičce, tudíž na něj manžel nemá nárok a kdykoliv ho mohu vyhodit, když by byl nějaký velký problém..
co by jste dělali Vy?
Jinak holcicky ho zbožňujou je vážně dobrý tatínek :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1566
8.2.21 12:09

8o Já bych to být nenechala. Radši bych zůstala sama, než s člověkem, který mě takovým způsobem ponižuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
412
8.2.21 12:11

Já bych mu to Teda určitě řekla než abych se uzirala a prehlizela jsem to.. Normálně si s ním o tom promluv a uvidíš co ti na to řekne, lepší hned za tepla než pozdě 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
8.2.21 12:12

Pokud se dokážeš smířit s tím, že doma je vzorný manžel a občas si „odskočí“, tak to neříkej. Jestli se s tím nesmíříš, tak například já bych si s ním sedla, promluvila a zkusila situaci nějak vyřešit. Záleží, jak on by reagoval..
Mohl by to s tamtou ukončit a sekat dobrotu doma. Zároveň by ti mohl nakecat, že to ukončil a scházet se dál.
Upřímně tady je to hlavně na tobě, jak se s tím dokážeš vypořádat.

Já to třeba zjistit, tak bych mu to neodpustila a nedokázala bych s ním žít, i kdyby byl sebelepší manžel, táta,… Zvlášť kdybych věděla, že se schází opakovaně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1748
8.2.21 12:15

Je ti 25, přeci si nenecháš kadit na hlavu. Neříkám hned ho vyhodit, přeci jen máte 2 děti, ale určitě mu to řekni jak si to jako představuje. Vím, že to bude těžké, ale zkus to v klidu bez hysterie. Bude z toho vyjevenej jako puk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3862
8.2.21 12:15

Pro sebe bych si to nenechala, stejně to v sobě neudržíš věčně. Ale dobře bych si rozmyslela, jak to budu řešit. Vychladni a přemýšlej. Hodně přemýšlej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 12:16
@Anonymní píše:
Ahoj, jak už je v popisku, jsme spolu s manželem 5 let, z toho tři roky manželé a máme dvě malé holčičky (dva roky a rok)
Vše mi přišlo normální, sex máme pravidelně, na výlety jezdíme, po porodu druhé jsem ještě 5 kg pod svou původní vahou, a snažím se o sebe pečovat namalovat se, udělat si vlasy atd (samozřejmě padám s holcickama na hubu ale snažím se) jsem o deset let mladší než manžel, mě je 25, jemu 35. Myslela jsem si, že je vše v pořádku, ale poslední dobou začal dost cvičit, být často na mobilu, a včera jsem díky dceři, která chtěla pustit na notebooku pohádku.. zjistila že si píše se starší vdanou ženou :( paní bude něco kolem 40+ má na fotkách docela velké děti.. typuji 12-15 let? Docela mne to zklamalo, nepročítala jsem si všechny ty zprávy, ale psali si jak se těší až se uvidí, a jak dnes nemůže, že manžel v praci atd, dokonce jí píše co dělají naše holcicky..
já nevím jestli mu to mám říct, nebo dělat že nic nevím a nechat to být.. přeci jen nechci být asi sama se dvěma malými dětmi a náš vztah mi nepřišel špatný.. hlavně bydlíme v bytě který jsem zdědila po babičce, tudíž na něj manžel nemá nárok a kdykoliv ho mohu vyhodit, když by byl nějaký velký problém..
co by jste dělali Vy?
Jinak holcicky ho zbožňujou je vážně dobrý tatínek :(

Z tveho popisu jde vidět, že jsi hodně hodná a taky si nevěříš.
Frajera bych pověsila za koule do průvanu. Musíš se ohradit, chlap jak zjistí, že si tebou může být jistý, je to vždycky špatně. Věř si trochu a dej mu najevo, že tohle akceptovat nebudeš, ale z ostra na něj :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
15407
8.2.21 12:16

Pokud je to v začátku, tak na něho vlítni hned, ať to okamžitě ukončí a máš šanci, že se zalekne a nechá toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 12:19

Já jsem z toho teď hlavně hrozně v šoku, nevím vůbec co dělat.. svěřila jsem se kamarádce, a ta mi radí ať to vydrzim než půjde menší aspoň do jesliček (pracuji jako kosmetička a vydelam si slušně) i teď chodím na pár dní do práce, pokud to situace s covidem dovoluje, momentálně ne.
Je mi to tak líto… hlavně mě prekvapilo že paní je taky vdaná a o tolik let starsi..
bojim se jak budou reagovat dcery, když půjdeme od sebe, mají tatínka hodně rády :,(

• Citovat
  • Nahlásit
13386
8.2.21 12:19
@Anonymní píše:
co by jste dělali Vy?
Jinak holcicky ho zbožňujou je vážně dobrý tatínek :(

Nejprve zjisti, o co jde.
Jen tak vyhodit ho samozrejme nemuzes. Tim, ze jsi ho pojala za manzela, ziskal pravo spolecneho uzivani k bytu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 12:23

@cecetka podle toho, co jsem pochopila se vídají pro sex, a chodí spolu cvičit do jedné posilovny, co má jeho kamarád vedle domu, pro známé ji má otevřenou i v době koronaviru..

Samozřejmě ho vyhazovat nechci, ale zázemí pro sebe i holčičky mám, takhle jsem to spis myslela, ze byt byl můj ještě před manželstvím.. :(

• Citovat
  • Nahlásit
1777
8.2.21 12:23

V jake konverzaci, ze to bylo v notasu? Na fb? A co v tech zpravach bylo, ze ti to prijde jako nevera, neco, jakoze se mu po ni styska, ze si uzili krasne odpoledne, posila pusinky, ze je skvela v posteli, nebo co presne? Urcite si o tom s nim promluv, narazilas na to nahodou ne? Nikde jsi mu nic neprolejzala ne? Ja nevim, treba se to nejak vysvetli..co ja vim, treba je to naka kolegyne, kamaradka…jo, treba milenka, to je dost mozny.., i kdyz s milenkou asi nebude resit, co delaji deti a rodina :nevim:… normalne si promluvte a treba zjistis, ze je to nejake nedorozumeni, nebo taky ne a podle toho se pak zaridis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
929
8.2.21 12:33

Jsi si jistá, že jde o nevěru, ona nemůže, že je manžel v práci? To by bylo spíš naopak. Normálně bych se manžela zeptala, abys věděla na čem jsi a mohla se podle toho zařídit.

Příspěvek upraven 08.02.21 v 12:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
8.2.21 12:42
@Anonymní píše:
@cecetka podle toho, co jsem pochopila se vídají pro sex, a chodí spolu cvičit do jedné posilovny, co má jeho kamarád vedle domu, pro známé ji má otevřenou i v době koronaviru..Samozřejmě ho vyhazovat nechci, ale zázemí pro sebe i holčičky mám, takhle jsem to spis myslela, ze byt byl můj ještě před manželstvím.. :(

Určitě s ním promluv. Tobě nevadí, že se vídají pro sex? Přijdeš mi hrozně v klidu. Nenech si to líbit… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4007
8.2.21 12:43

A nechodí spolu jen cvičit plus k tomu jen flirt?
já bych se z toho nehroutila..
pro sebe bych si to nenechala, ale madam si taky kvůli ženatému otci dvou maličkých dětí nebude chtít překopávat celý život..
bych se toho až tak nebála
zeptala bych se ho, zda chce žít s bábou ve věku téměř tvé máti (a tedy ehm mladší než jsem já :lol: ), tak směle do toho, že mu sbalíš mileráda kufry
on se lekne, nebude to chtít.. zvláště pokud spolu normálně spíte..
fakt myslím, že jde jen o flirt, kdyby spolu spali, budou si psát víc intimně a víc o sexu.. pokud si píšou jen že se na sebe těší a pusa, tak to mi zas tak strašné nepřijde..
nenechala bych si s-át na hlavu, postavila se k tomu ostře, nemyslím, že by si ten kufr sbalil ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat