Zjistila jsem nevěru mé sestry

Anonymní
3.11.19 09:44

Zjistila jsem nevěru mé sestry

Ahoj.. včera jsem zjistila že má moje sestra milence už dva roky… Má doma 3 děti, její manžel jezdí do zahraničí pracovat. Dělá pro ni všechno, dává jí co ji na očích vidí. Je to fakt hodný chlap a je mi to líto, tohle si vůbec nezasloužil. Vydělává jí peníze, doma má úplně všechno, pořád něco nového. Jsou spolu už přes 30 let. Prozradil mi to jeden člen naší rodiny, prý to ví celá rodina..dokonce je s tím milencem seznámila!!! Je to mladý chlap také ženatý a má děti.. Dokonce spolu jezdí na výlety s jejich dětmi atd. Chodí s ním v noci ven bavit se i když doma na ní čeká manžel. Její dcera je stejně stará jako já a je pro mne jako sestra, vyrůstaly jsme spolu.. Já ji nechci lhát ani ranit. Strašně mě to štve. Já jsem s dítětem zůstala sama, a co bych za takového chlapa dala. Který by se staral o mne i o dceru. Až to praskne tak nevim.. ten její milenec ji má jen na jedno a ona jr tupě zamilovaná. Jsem z toho celkem v háji. Samozřejmě se do toho plést nebudu, jen jsem se z toho chtěla vypovídat… Co by jste dělaly ns mém místě vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9396
3.11.19 09:46

Člověk, který jezdí do zahraničí a není doma, rozhodně nedělá pro ženu všechno.
Což neomlouvá její nevěru. V tomto případě se do toho nepleť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
3.11.19 09:48

Nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17923
3.11.19 09:49
@Anonymní píše:
Ahoj.. včera jsem zjistila že má moje sestra milence už dva roky… Má doma 3 děti, její manžel jezdí do zahraničí pracovat. Dělá pro ni všechno, dává jí co ji na očích vidí. Je to fakt hodný chlap a je mi to líto, tohle si vůbec nezasloužil. Vydělává jí peníze, doma má úplně všechno, pořád něco nového. Jsou spolu už přes 30 let. Prozradil mi to jeden člen naší rodiny, prý to ví celá rodina..dokonce je s tím milencem seznámila!!! Je to mladý chlap také ženatý a má děti.. Dokonce spolu jezdí na výlety s jejich dětmi atd. Chodí s ním v noci ven bavit se i když doma na ní čeká manžel. Její dcera je stejně stará jako já a je pro mne jako sestra, vyrůstaly jsme spolu.. Já ji nechci lhát ani ranit. Strašně mě to štve. Já jsem s dítětem zůstala sama, a co bych za takového chlapa dala. Který by se staral o mne i o dceru. Až to praskne tak nevim.. ten její milenec ji má jen na jedno a ona jr tupě zamilovaná. Jsem z toho celkem v háji. Samozřejmě se do toho plést nebudu, jen jsem se z toho chtěla vypovídat… Co by jste dělaly ns mém místě vy?

Stála bych za sestrou, vždycky. Jak tady odsuzuju nevěru… Za sestrou bych v případě provalení stála vždycky a rozhodně bych ji anonymně nepomlouva na netu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.19 09:50

@Sany80s Ale dělá. Doma je pak několik týdnů, teď dokonce vymyslel překvapení pro ni, jen tak. Když je v zahraničí tak si volají každý den, s dětma jezdí na výlety. Je akční. Navíc platí úplně vše a ona se nemusí starat vůbec o nic. Děti má dvě už dospělé takže moc toho na práci nemá a asi se nudí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.19 09:51

@Bubla Bůčková Já za ní stát nebudu, rozbíjí dvě rodiny.

• Citovat
  • Nahlásit
24400
3.11.19 09:52

Nic, nakonec by si z toho vylezla jako ta nejhorsi a fakt to neni tvoje vec.Ale chapu, ze te to stve.Na druhou stranu, kdo vi, jak to doopravdy doma maji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9022

Tak děti už budou nejspíš dospělé. Rozhodně se do toho neplét. Nakonec budeš ta špatná ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17923
@Anonymní píše:
Ahoj.. včera jsem zjistila že má moje sestra milence už dva roky… Má doma 3 děti, její manžel jezdí do zahraničí pracovat. Dělá pro ni všechno, dává jí co ji na očích vidí. Je to fakt hodný chlap a je mi to líto, tohle si vůbec nezasloužil. Vydělává jí peníze, doma má úplně všechno, pořád něco nového. Jsou spolu už přes 30 let. Prozradil mi to jeden člen naší rodiny, prý to ví celá rodina..dokonce je s tím milencem seznámila!!! Je to mladý chlap také ženatý a má děti.. Dokonce spolu jezdí na výlety s jejich dětmi atd. Chodí s ním v noci ven bavit se i když doma na ní čeká manžel. Její dcera je stejně stará jako já a je pro mne jako sestra, vyrůstaly jsme spolu.. Já ji nechci lhát ani ranit. Strašně mě to štve. Já jsem s dítětem zůstala sama, a co bych za takového chlapa dala. Který by se staral o mne i o dceru. Až to praskne tak nevim.. ten její milenec ji má jen na jedno a ona jr tupě zamilovaná. Jsem z toho celkem v háji. Samozřejmě se do toho plést nebudu, jen jsem se z toho chtěla vypovídat… Co by jste dělaly ns mém místě vy?

Ještě jsem ten výlev dočetla celý a má ji jen na jedno, ale teda nechal se představit celé jeji rodině, představil ji svým dětem, jezdí spolu na výlety a manžel údajně neví, že je s milencem. Holka ty si úplně mimo :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
714
3.11.19 09:54

Závidíš jej chlapa? Pozrieš si svoje veci a do ich vecí sa nepleť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
819
3.11.19 09:55

Se Ti podle mne libi jeji muz, proto te to tolik stve. Zametla bych si pred svym prahem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17923
3.11.19 09:56
@Anonymní píše:
@Sany80s Ale dělá. Doma je pak několik týdnů, teď dokonce vymyslel překvapení pro ni, jen tak. Když je v zahraničí tak si volají každý den, s dětma jezdí na výlety. Je akční. Navíc platí úplně vše a ona se nemusí starat vůbec o nic. Děti má dvě už dospělé takže moc toho na práci nemá a asi se nudí.

No jo no… Kdyby ti segruska matce samoživitelce radši šoupla nějakou korunu a vzala neteř někam ven. Prachy má, nudí se, hrozná dilina. Tak se klepeš, až to jakože praskne a hned půjdeš švagrovi foukat bolístky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.19 09:58

@Bubla Bůčková Její nejmladší dcera se baví s jeho dcerami. Proto spolu jezdí pryč jen jako kamarádi. Její manžel neví nic, kolikrát ji někdo vyhrožuje že to poví a ona je strachem bez sebe. Rodině ho nepředstavila jako milence ale jako kamaráda její známé když jsme se potkali v restauraci.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.19 09:59

@flybe :D Tak to jste hodně vedle teda. Jen mě štve že má potřebu podvádět když má doma vše. Toť vše :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
3784
3.11.19 10:01

A jak víš, že ji ma jen na sex? Ty ho znáš? Mluvila jsi s ním o tom? Nevěra je hnus, ale ja uz nesoudím nikoho. Protože do vztahu dvou lidí nevidis. Nikdo neví, co se deje za zavrenymi dvermi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat