Zjistila jsem nevěru po 7 letech

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
97
17.5.22 09:47

Zjistila jsem nevěru po 7 letech

Zdravím, předem se omlouvám za román. Hrozně se to ve mě vše pere a ráda si přečtu vaše názory…

zjistila jsem, že mi byl (tehdy přítel, nyní manžel) před 7 lety nevěrný. Tvrdí, že to bylo pouze jednou a že co má rodinu už by to tuplem neudělal. ALE! Jsme spolu 14 let od 18 let - jsem jeho první, 6 let manželé, máme dvě děti. Jednu nevěru jsem mu již z dob chození odpustila - tenhdy nedošlo prý ani na sex. Rok na to (dle mých výpočtů) mělo tedy dojít na tu nevěru se vším všudy. Ještě ten rok mě požádal o ruku… vždy měl potřebu provozovat online sex přes zprávy. Několikrát jsem na to přišla, vždy se dušoval, že už to neudělá bla bla bla… a zase jsem na to stejně po čase přišla. Smířila jsem se s tím, řekla jsem si, že pokud tedy tohle potřebuje, budu to tedy akceptovat, pokud tedy nedochází k té nevěře fyzicky. Sliboval, že by nikdy nedošel až tak daleko a i přesto, že jsem mu tedy sdělila, že to akceptuji mi slíbil, že to vypisování bylo naposledy a že už to neudělá, dal mi tenkrát i kód ke svému telefonu, abych se mohla klidně podívat. Neměla jsem potřebu ho kontrolovat, prostě jsem se tímhle faktem smířila. Časem se samozřejmě otrkal a začal být nesvůj, když bych měla na jeho mobil jen sáhnout, nebo ho nikdy opravdu nikdy nedal z ruky. Jen co usnul strčil si ho pod polštář, když se probral, první co bylo, že si zapnul mobil… a mě to začalo šrotovat… nejsem na to pyšná, ale naskytla se příležitost a já se do mobilu podívala (po roce po tom co mi ten kód dal, ani si nepamatoval, že ten kód vím, takže neměl potřebu průběžně mazat stopy)… sledovala jsem jeho konverzaci s jinou ženou (s tou se kterou údajně spal před těmi 7 lety) cca tři dny… jednalo se o jeho klasickou korespondenci (v uvozovkách samozřejmě) ale pak to přišlo, začali tam vzpomínat na to, jak si tenkrát užili a ta žena mu dokonce psala, že doufá, že si ještě někdy zaš… a on že to zkusí nějak vymyslet, aby mohl přijet… pomlouvali tam jejího muže, psala tam že shání někoho na pravidelný sex, jestli můj manžel někoho z okolí nezná, že chce pravidelně, ne někdy možná… (z toho usuzuji, že tam asi nějak často nejezdil, navíc bydlí cca 200 km od nás)

Jen chci na závěr podotknout, že jako manžel se ke mě občas umí chovat jako hulvát, nicméně je pracovitý, zodpovědný co se týče práce atd., jako táta je také fajn, děti ho milují… on je ten který příjde a pohladí mě, snaží se rozjet náš intimní život (zde máme problém, já to potřebuji méně než on, jeho představa je cca 3× týdně) Když už na sex dojde, tak je skvělý rozumíme si, užíváme si ho… V tu dobu co si psali ty zprávy mi říkal, jak mě miluje, že je rád že nás má a že je rád jak se o nás starám… a že by chtěl se mnou třetí dítě. A pak se dočtu v jejich zprávách o tom, že by se rozvedl a mohli by být rodina, že za ní chce přijet… Příjde mi jako rozdvojená osobnost…

nyní to mezi náma je tak, že jsem ho poslala pryč, že ho nechci vidět, chci si od něho odpočinout a rozmyslet se co vlastně chci… chovám se klidně a rozumně kvůli dětem, kdybych děti neměla, byl by to určitě definitivní rozvod… ptal se mě zda bych byla ochotná s ním dojít do poradny ( já už mu to nabízela v minulosti několikrát a vždy mi řekl, že nikam nejde, že on problém s ničím nemá, že je spokojený)…

citím se strašně podvedená, proč si mě bral, zakládal se mnou rodinu, když praktický celou dobu našeho vztahu dělal bůh ví co… nevěřím, že mě podvedl jen jednou…

Kdyby se se mnou tenkrát rozešel jako 25letý mohli jsme být dnes každý jinde… jsem z toho strašně smutná a mám vztek, že svým hnusným chováním ovlivní dalších x životů…

Někde v sobě cítím, že už si další šanci nezaslouží… že má v sobě někde nějaký problém a ten se týká jen jeho ne mě… píše si takhle s více ženskýma… některé jsou i zde z okolí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26347
17.5.22 10:02

Vzhledem k tomu, že máte dítě a jinak funguje na jedničku, tak bych tu poradnu asi zkusila, pokud on sám chce. S tím, že samozřejmě musí utnout tenhle typ kontaktů (a pokud si nemůže pomoct, tak to pořešit, třeba i s psychologem nebo nevím - třeba by poradili v té poradně).
Já bych ani nebyla tak vyřízená z té nevěry před sedmi lety, jako že teď si očividně domlouvali novou schůzku :pocitac:

Teď je to hodně čerstvé, cítíš se strašně, ale pro něj to taky může být velká ťafka, že může přijít o rodinu - takže bych mu to rozhodně nedala zadarmo, potřebujete oba čas.
Jestli to pak vyjde nebo ne, to ti tu bohužel nikdo říct nemůže. Ale pro ty děti bych to minimálně zkusila, s tím, že bych pánovi rovnou řekla, že je to bez záruky. Ať se snaží :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
471
17.5.22 10:02

Bohužel máš asi pravdu. Bude to chronický nevernik. :( Je to prasarna, no. Radu nemám. Tady buď totiž jde jen o to, jestli se s jeho povahou smiris nebo ne. Pochybuju, že by to přestal dělat. A asi blbe je i to, že jsi jeho první… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
17.5.22 10:06
@Judy Hopkava píše:
Bohužel máš asi pravdu. Bude to chronický nevernik. :( Je to prasarna, no. Radu nemám. Tady buď totiž jde jen o to, jestli se s jeho povahou smiris nebo ne. Pochybuju, že by to přestal dělat. A asi blbe je i to, že jsi jeho první… :?

ano máš pravdu, věděla jsem že na to dojedu že jsem jeho první… a je to tady…
Bohužel ta důvěra je pryč… nevěřím, že to bylo jen jednou… on mi tohle nikdy nepřizná. Samozřejmě je vyřízený, dokonce i brečel… to jsem ho viděla za celých 15 let snad jen dvakrát… tvrdí, že bez toho online sexu být může, že s tím nemá problém… ale nemůže, potřebuje to. Xkrát jsem ho načapala, vždy nasliboval a stejně se k tomu vrátil… a když jsem to začala akceptovat, tak jsem zjistila, že ta hranice co jsem byla ochotná zkousnout byla překročena… a to si fakt nemůžu být jistá tím, zda to bylo opravdu jen jednou… protože když už to dokázal jednou, nemyslím si že by neměl „koule“ na to, to udělat zas…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
17.5.22 10:08
@Mar__tanka1983 píše:
Vzhledem k tomu, že máte dítě a jinak funguje na jedničku, tak bych tu poradnu asi zkusila, pokud on sám chce. S tím, že samozřejmě musí utnout tenhle typ kontaktů (a pokud si nemůže pomoct, tak to pořešit, třeba i s psychologem nebo nevím - třeba by poradili v té poradně).
Já bych ani nebyla tak vyřízená z té nevěry před sedmi lety, jako že teď si očividně domlouvali novou schůzku :pocitac:Teď je to hodně čerstvé, cítíš se strašně, ale pro něj to taky může být velká ťafka, že může přijít o rodinu - takže bych mu to rozhodně nedala zadarmo, potřebujete oba čas.
Jestli to pak vyjde nebo ne, to ti tu bohužel nikdo říct nemůže. Ale pro ty děti bych to minimálně zkusila, s tím, že bych pánovi rovnou řekla, že je to bez záruky. Ať se snaží :cert:

děkuji, řekla jsem mu, že jsem ochotná do té poradny zajít, ale že vše zařídí sám. On ji vybere a zařídí. Chci tam jít už jen kvůli názoru další odborné osoby. Podle mě má v sobě opravdu nějaký blok/ problém…nevím jak to napsat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
835
17.5.22 10:08

Pokud nebudete dobre fungovat tak bych se na nej vybodla. Nefunkcni vztah neni vhodny pro deti. Rodinu udrzet za kazdou cenu nema smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
17.5.22 10:14
@LP4 píše:
Pokud nebudete dobre fungovat tak bych se na nej vybodla. Nefunkcni vztah neni vhodny pro deti. Rodinu udrzet za kazdou cenu nema smysl.

teď jsem ve fázi, že jediná snaha proč se to pokusit nějak zachránit, jsou právě ty děti… ale ne za každou cenu. Už mi asi přetekl pohár trpělivosti. Celou dobu co s ním jsem furt na někoho beru ohledy, nechala jsem si x let kydat na hlavu od jeho matky, až po 13 letech přetekl pohár a poslala jsem ji někam, vždy jsem jen mlčela kvůli němu, protože to je jeho máma, pak kvůli dětem, protože to je jejich babička… ale už toho mám dost. Naštěstí nejsem v nějaký existenční krizi, mám kde bydlet, i mám nějaké finance… takže to že jsem soběstačná mě trochu drží nad vodou, asi proto se z toho tolik nehroutím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
17.5.22 10:16
@Mar__tanka1983 píše:
Já bych ani nebyla tak vyřízená z té nevěry před sedmi lety, jako že teď si očividně domlouvali novou schůzku :pocitac:Teď je to hodně čerstvé, cítíš se strašně, ale pro něj to taky může být velká ťafka, že může přijít o rodinu - takže bych mu to rozhodně nedala zadarmo, potřebujete oba čas.
Jestli to pak vyjde nebo ne, to ti tu bohužel nikdo říct nemůže. Ale pro ty děti bych to minimálně zkusila, s tím, že bych pánovi rovnou řekla, že je to bez záruky. Ať se snaží :cert:

k tomu, že si domlouvali schůzku mi řekl, že to jsou jen takové řeči… že by tam nejel a nikdy to neměl v plánu… že co má rodinu tak že by to neudělal… ( nevěřím) je pravda že ona tam psala, že chce nekoho na pravidelný sex… a ne někoho na někdy možná…
Chjjo… a to se jeví jako vzorná maminka tří dětí do pana doktora… uf!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
467
17.5.22 10:17

Kdyby to byla jednorázovka před 7 lety a já se to teď dozvěděla, asi bych to dokázala překousnout, ale tady to pokračuje a těch přešlapů je nějak moc. Tohle už nemůže fungovat, to bych neodpustila. Bude to dělat pořád a pořád dokud ti nedojdou nervy a nepošleš ho k vodě. Jestli dobře počítám, je vám 32 let, jsi ještě mladá na to ničit si život s takovým chlapem. Pokud mu i přesto chceš dát poslední šanci, tak mu to řekni. Jasně!! Ještě jednou ujede, tak letí, ale pak to musíš dodržet!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
467
17.5.22 10:18

@Pampeliska16 teď ti naslibuje a řekne to co chceš slyšet. Pár týdnů/mesíců bude sekat dobrotu a pak to začne znova. Nevěřila bych mu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
17.5.22 10:19
@Daisyy1995 píše:
Kdyby to byla jednorázovka před 7 lety a já se to teď dozvěděla, asi bych to dokázala překousnout, ale tady to pokračuje a těch přešlapů je nějak moc. Tohle už nemůže fungovat, to bych neodpustila. Bude to dělat pořád a pořád dokud ti nedojdou nervy a nepošleš ho k vodě. Jestli dobře počítám, je vám 32 let, jsi ještě mladá na to ničit si život s takovým chlapem. Pokud mu i přesto chceš dát poslední šanci, tak mu to řekni. Jasně!! Ještě jednou ujede, tak letí, ale pak to musíš dodržet!

přesně tak, kdyby to byla jednorázovka tak za 1) jsem se to ani nemusela dozvědět a za 2) proč si domlouval další schůzku… taky mi hlava nebere, že probírali věc která je 7 let stará… to jako byl takový zážitek nebo co??? A to tam ještě řešili, že on přijel jen na kafe a neměl ani kondomy a ona na to že sice se trochu bránil, ale nakonec ho zněužila… omg :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
17.5.22 10:20
@Daisyy1995 píše:
@Pampeliska16 teď ti naslibuje a řekne to co chceš slyšet. Pár týdnů/mesíců bude sekat dobrotu a pak to začne znova. Nevěřila bych mu.

jj to byl pokaždé stejný scénář… a nevěřím, že teď by to bylo jinak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26347
17.5.22 10:22
@Pampeliska16 píše:
k tomu, že si domlouvali schůzku mi řekl, že to jsou jen takové řeči… že by tam nejel a nikdy to neměl v plánu… že co má rodinu tak že by to neudělal… ( nevěřím) je pravda že ona tam psala, že chce nekoho na pravidelný sex… a ne někoho na někdy možná…
Chjjo… a to se jeví jako vzorná maminka tří dětí do pana doktora… uf!!!

ji neřeš, řeš vás ;)
Hele, asi bych mu na ten pind o tom, že to nikdy neměl v plánu, řekla, že jestli k sobě nebudeme upřímní teď, tak tak to fakt nemá smysl. Tyhle řeči ať si strčí za klobouk. Buď se bude snažit a překonáte to, nebo ať se rovnou sbalí. Můžeš mu říct, že z něj nechceš tahat podrobnosti (a dobře ti radím, nedělej to, jinak to budeš mít před očima napořád), ale když už něco řekne, ať to není sra/*čka :?

Ale možná je taky nadnadě řešit i váš jiný problém - pokud je výrazně náruživější než ty, tak to dlouhodobě nebude dělat dobrotu a to by taky chtělo rovnou pořešit, když už jste v tom. Protože jinak se může snažit až za roh, a za rok to bude tam kde je to teď…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6878
17.5.22 10:25
@Pampeliska16 píše:
Zdravím, předem se omlouvám za román. Hrozně se to ve mě vše pere a ráda si přečtu vaše názory…

zjistila jsem, že mi byl (tehdy přítel, nyní manžel) před 7 lety nevěrný. Tvrdí, že to bylo pouze jednou a že co má rodinu už by to tuplem neudělal. ALE! Jsme spolu 14 let od 18 let - jsem jeho první, 6 let manželé, máme dvě děti. Jednu nevěru jsem mu již z dob chození odpustila - tenhdy nedošlo prý ani na sex. Rok na to (dle mých výpočtů) mělo tedy dojít na tu nevěru se vším všudy. Ještě ten rok mě požádal o ruku… vždy měl potřebu provozovat online sex přes zprávy. Několikrát jsem na to přišla, vždy se dušoval, že už to neudělá bla bla bla… a zase jsem na to stejně po čase přišla. Smířila jsem se s tím, řekla jsem si, že pokud tedy tohle potřebuje, budu to tedy akceptovat, pokud tedy nedochází k té nevěře fyzicky. Sliboval, že by nikdy nedošel až tak daleko a i přesto, že jsem mu tedy sdělila, že to akceptuji mi slíbil, že to vypisování bylo naposledy a že už to neudělá, dal mi tenkrát i kód ke svému telefonu, abych se mohla klidně podívat. Neměla jsem potřebu ho kontrolovat, prostě jsem se tímhle faktem smířila. Časem se samozřejmě otrkal a začal být nesvůj, když bych měla na jeho mobil jen sáhnout, nebo ho nikdy opravdu nikdy nedal z ruky. Jen co usnul strčil si ho pod polštář, když se probral, první co bylo, že si zapnul mobil… a mě to začalo šrotovat… nejsem na to pyšná, ale naskytla se příležitost a já se do mobilu podívala (po roce po tom co mi ten kód dal, ani si nepamatoval, že ten kód vím, takže neměl potřebu průběžně mazat stopy)… sledovala jsem jeho konverzaci s jinou ženou (s tou se kterou údajně spal před těmi 7 lety) cca tři dny… jednalo se o jeho klasickou korespondenci (v uvozovkách samozřejmě) ale pak to přišlo, začali tam vzpomínat na to, jak si tenkrát užili a ta žena mu dokonce psala, že doufá, že si ještě někdy zaš… a on že to zkusí nějak vymyslet, aby mohl přijet… pomlouvali tam jejího muže, psala tam že shání někoho na pravidelný sex, jestli můj manžel někoho z okolí nezná, že chce pravidelně, ne někdy možná… (z toho usuzuji, že tam asi nějak často nejezdil, navíc bydlí cca 200 km od nás)

Jen chci na závěr podotknout, že jako manžel se ke mě občas umí chovat jako hulvát, nicméně je pracovitý, zodpovědný co se týče práce atd., jako táta je také fajn, děti ho milují… on je ten který příjde a pohladí mě, snaží se rozjet náš intimní život (zde máme problém, já to potřebuji méně než on, jeho představa je cca 3× týdně) Když už na sex dojde, tak je skvělý rozumíme si, užíváme si ho… V tu dobu co si psali ty zprávy mi říkal, jak mě miluje, že je rád že nás má a že je rád jak se o nás starám… a že by chtěl se mnou třetí dítě. A pak se dočtu v jejich zprávách o tom, že by se rozvedl a mohli by být rodina, že za ní chce přijet… Příjde mi jako rozdvojená osobnost…

nyní to mezi náma je tak, že jsem ho poslala pryč, že ho nechci vidět, chci si od něho odpočinout a rozmyslet se co vlastně chci… chovám se klidně a rozumně kvůli dětem, kdybych děti neměla, byl by to určitě definitivní rozvod… ptal se mě zda bych byla ochotná s ním dojít do poradny ( já už mu to nabízela v minulosti několikrát a vždy mi řekl, že nikam nejde, že on problém s ničím nemá, že je spokojený)…

citím se strašně podvedená, proč si mě bral, zakládal se mnou rodinu, když praktický celou dobu našeho vztahu dělal bůh ví co… nevěřím, že mě podvedl jen jednou…

Kdyby se se mnou tenkrát rozešel jako 25letý mohli jsme být dnes každý jinde… jsem z toho strašně smutná a mám vztek, že svým hnusným chováním ovlivní dalších x životů…

Někde v sobě cítím, že už si další šanci nezaslouží… že má v sobě někde nějaký problém a ten se týká jen jeho ne mě… píše si takhle s více ženskýma… některé jsou i zde z okolí…

Asi tam hralo i roli ta snizena cetnost sexu u tebe, milena byla naruzivejsi a davala najevo, ze chce casteji..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
17.5.22 10:25
@Mar__tanka1983 píše:
ji neřeš, řeš vás ;)
Hele, asi bych mu na ten pind o tom, že to nikdy neměl v plánu, řekla, že jestli k sobě nebudeme upřímní teď, tak tak to fakt nemá smysl. Tyhle řeči ať si strčí za klobouk. Buď se bude snažit a překonáte to, nebo ať se rovnou sbalí. Můžeš mu říct, že z něj nechceš tahat podrobnosti (a dobře ti radím, nedělej to, jinak to budeš mít před očima napořád), ale když už něco řekne, ať to není sra/*čka :?Ale možná je taky nadnadě řešit i váš jiný problém - pokud je výrazně náruživější než ty, tak to dlouhodobě nebude dělat dobrotu a to by taky chtělo rovnou pořešit, když už jste v tom. Protože jinak se může snažit až za roh, a za rok to bude tam kde je to teď…

jojo to zkoušel hned když jsem to na něj vybalila, že vím že spolu spali a on ne nespali…to jen tak píšeme… říkám do háje můžeš být jednou chlap a být upřímnej? Když už to tu mám černý na bílým? A on a co to změní když ti řeknu pravud? Na to jsem mu řekla, že nic, ale že bych ocenila, kdyby jednou řekl pravdu…

Ano to máš pravdu, ten poměr máme každý jinde… ale zase na mou obranu, když jsem zjistila že si s někým zas píše, zkusila jsem takový experiment… měl sex každý den a já sledovala jak na to s tou holkou reaguje… no a beze změny… pochlubil se že měl sex a už zase jelli to svoje, fotky videa… psaníčka… takže z toho důvodu si fakt myslím, že ikdybych byla nymfomanka, tak jemu to nebude dost dobrý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat