Zjistila jsem, že je ženatý a má rodinu

Anonymní
28.5.20 16:30

Zjistila jsem, že je ženatý a má rodinu

Na internetu jsem poznala muže, píšeme si už nějaky čas a hned ze začátku jsem se ho ptala, jestli někoho má nebo jak to je. Řekl mi, že měl dlouhodobý vztah, rozešli se a proto si hledá někoho nového. Ok, všechno je super, jenže jsem prostě zvědavá a nepoučitelná a proklikala jsem na netu k jedné ženě, ze které se vyklubala jeho manželka. Profil má plný fotek celé rodinky (dvě děti, nádherný dům, vše jako z reklamy), dokonce nedávno (když už si psal se mnou), dávala foto, jak slaví výročí svatby :,( :?
Nevím, co si o tom myslet. Na jednu stranu děti mi netajil, na druhou jsou spolu třeba jen kvůli nim. Proč ale manželka dává fotky z výročí? :( Bohužel jsem teď tak paranoidní, že ji tajně sleduju a vím, co dělali v pátek večer a tak..Nevím, co s tím. Cítím se docela špatně, na druhou třeba to ona dělá kvůli přátelům a rodině a nechce jim říct, že už spolu nejsou..Byl někdo v podobné situaci?

prosím o zachovani anonymu :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3700
28.5.20 16:32

Nebuď naivní. Jsou spolu a tebe tahá za nos.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26963
28.5.20 16:33
@Anonymní píše:
Na internetu jsem poznala muže, píšeme si už nějaky čas a hned ze začátku jsem se ho ptala, jestli někoho má nebo jak to je. Řekl mi, že měl dlouhodobý vztah, rozešli se a proto si hledá někoho nového. Ok, všechno je super, jenže jsem prostě zvědavá a nepoučitelná a proklikala jsem na netu k jedné ženě, ze které se vyklubala jeho manželka. Profil má plný fotek celé rodinky (dvě děti, nádherný dům, vše jako z reklamy), dokonce nedávno (když už si psal se mnou), dávala foto, jak slaví výročí svatby :,( :?
Nevím, co si o tom myslet. Na jednu stranu děti mi netajil, na druhou jsou spolu třeba jen kvůli nim. Proč ale manželka dává fotky z výročí? :( Bohužel jsem teď tak paranoidní, že ji tajně sleduju a vím, co dělali v pátek večer a tak..Nevím, co s tím. Cítím se docela špatně, na druhou třeba to ona dělá kvůli přátelům a rodině a nechce jim říct, že už spolu nejsou..Byl někdo v podobné situaci?prosím o zachovani anonymu :(

A vy si zatím jen píšete?

Obávám se, že ženáčů, co zapřou vlastní manželku, je plný internet… :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.20 16:34
@JancaS84 píše:
Nebuď naivní. Jsou spolu a tebe tahá za nos.

Jako možná jo, ale několikrát se zmínil, že jeho ex byla taková a maková, že se mu to nelíbilo a tak, takže nějaké neshody tam asi budou.

• Nahlásit
  • Citovat
28.5.20 16:35

Jasně, že spolu jsou. Zeptej se ho přímo. Ona to dělá ne kvůli přátelům, ale protože neví, že manžel chodí na zálety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3026

Chce te jen na sex, proto ta pohadka okolo. Manzelka nema paru ze jeji starej ma 2 tvare.

Příspěvek upraven 28.05.20 v 16:36

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@free333 píše:
A vy si zatím jen píšete?Obávám se, že ženáčů, co zapřou vlastní manželku, je plný internet… :cert:

Ano, zatím si píšeme, ale pořád píše, jak se chce vidět a plánuje co společně zažijeme :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
7187
28.5.20 16:36

8o Na to, že je s ženou jen kvůli dětem, jsi přišla jak? Holka, nebuď naivní…
Vidíš to tak, jak to vidět chceš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26963
28.5.20 16:37
@Anonymní píše:
Ano, zatím si píšeme, ale pořád píše, jak se chce vidět a plánuje co společně zažijeme :roll:

Tak se ho opravdu zeptat přímo na ten FB, to bude klasický záletník…

Ještě žes to zjistila takhle brzo, to je fajn… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
998
28.5.20 16:37
@Anonymní píše:
Nevím, co si o tom myslet. Na jednu stranu děti mi netajil, na druhou jsou spolu třeba jen kvůli nim. Proč ale manželka dává fotky z výročí? :( Bohužel jsem teď tak paranoidní, že ji tajně sleduju a vím, co dělali v pátek večer a tak..Nevím, co s tím. Cítím se docela špatně, na druhou třeba to ona dělá kvůli přátelům a rodině a nechce jim říct, že už spolu nejsou..Byl někdo v podobné situaci?prosím o zachovani anonymu :(

Tak si říkej dál tohle chlácholení no, jestli ti to pomáhá se smířit s tím, že ti celou dobu lže. Kdyby se s ní chtěl rozejít, udělá to hned. Spíše si hledá někoho jako bokovku a ty si mu na ty řeči skočila. Jednou (mladá a pitomá) jsem ženače měla. Joo to samé, klasické řeči, jsme s manželkou jen kvůli dětem bla bla, už podávám žádost o rozvod.. Nakonec ona sama si mě vyhledala, dost rázně mi vysvětlila, že nejsem ani první ani poslední, kdo mu skočil na tyhle sladké řečičky, že se k ní stejně vrátí. A měla pravdu, když jsem mu to řekla svůj názor, řekl mi, že mě měl jen na pobavení a buď budu držet hubu nebo si najde jinou. Takže ti radím najdi si svobodného chlapa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50455
28.5.20 16:38
@Anonymní píše:
Jako možná jo, ale několikrát se zmínil, že jeho ex byla taková a maková, že se mu to nelíbilo a tak, takže nějaké neshody tam asi budou.
:mrgreen: a co měl říct, kdyby řekl že manželství ok, žena je fajn. Ale hledá jen nějakou bokem :lol: To je přece klasika že chlap řekne že jsou spolu kvůli dětem, žádný sex :mrgreen:. Realita je ale jiná ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@Anonymní píše:
Ano, zatím si píšeme, ale pořád píše, jak se chce vidět a plánuje co společně zažijeme :roll:

Utni kontakt, ať tě to bolí míň. Nedělej si falešné naděje. On půjde zase o dům dál. Nebudeš to ty, bude to nějaká jiná. A případná msta taky není dobré řešení.

Příspěvek upraven 28.05.20 v 16:39

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@eviku-miluna píše:
8o Na to, že je s ženou jen kvůli dětem, jsi přišla jak? Holka, nebuď naivní…
Vidíš to tak, jak to vidět chceš.

Já nevím, prostě mi přišlo, že se o ní zmiňoval v minulém čase a tak..On je hodně úspěšný, mohl by mít na sex koho chce, se mnou se o sexu zas tak moc ani nebaví a když, tak docela slušně. Prostě mám z něho pocit slušného chlapa, kterému fakt jde o víc, než jak klátit další holku z netu :?

• Nahlásit
  • Citovat
875
28.5.20 16:39

A ani jste se jeste nevideli? Tak se na to byprdni a zacni si psat s nekym jinym… virtaulni zamilovanost a tak vyhrocena, ze sledujes jeho manzelku a jeste si z toho vypsychla :roll: to ti fakt za to nestoji…normalne mu napis, ze vis, ze ma rodinu, a ze milnce nehledas a cau

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.20 16:39

Ukaž mu tu fotku šťastné rodinky a víc bych se mu bejt tebou neozvala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama