Zjistila jsem, že je náš syn gay

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 01:44
Zjistila jsem,že je náš syn gay

Zjistila jsem, že náš syn je gay. Viděla jsem ho s chlapem ve městě a bylo jasný, že jsou víc než kamarádi. Ještě k tomu byl o dost starší. Synovi je 23 a jemu nebylo podle mě míň než 40 :zed: Jsem z toho naprosto v šoku, nevím co mám teď dělat. Manžela trefí až se to dozví :( Jak se srovnat s tím, že je váš syn gay? Jak o tom s nim začít mluvit?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Reakce:
Elath
Kecalka 202 příspěvků 02.12.18 01:53

Tak jestli mu je 23 let, takje to jeho věc a jeho rozhodnutí s kým se stýká, s holkou klukem shemalkou nebo nějakým gerontem a rodič do tohoto nemá právo zasahovat.
Navíc naprosto nechápu proč by to měl být problém, obzvlášť v dnešní době. Snad podstatné je jestli je dotyčný šťastný, ne?

Pak je otázka vašeho rodiného přístupu. Pokud máte v rámci rodiny homofobní přístup, je možné, že syn to tajil velmi dlouho a byl velmi nešťastný z toho, že se nemůže svěřit, že byste ho mohli mít za divného. Možná kdybyste z toho nedělali drama, už by se dávno svěřil a nemuselo by se nic řešit.

Tak je gay, no… v čem je sakra problém? Pokd v tomže se nedočkáte vnoučat, asi je na čase bojovat za možnost adopce gay…

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13313 příspěvků 02.12.18 02:12
@Anonymní píše:
Zjistila jsem, že náš syn je gay. Viděla jsem ho s chlapem ve městě a bylo jasný, že jsou víc než kamarádi. Ještě k tomu byl o dost starší. Synovi je 23 a jemu nebylo podle mě míň než 40 :zed: Jsem z toho naprosto v šoku, nevím co mám teď dělat. Manžela trefí až se to dozví :( Jak se srovnat s tím, že je váš syn gay? Jak o tom s nim začít mluvit?

Taky bych byla v šoku, zvlášť když by syn do té doby vodil domů slečny nebo mlžil. Čekala bych, že se mi syn svěří nebo bych to poznala sama. U nás by taky bylo nejspíš pozdvižení, chlapi podle mě tohle nějak hůř nesou :nevim: Vadil by mi o hodně starší muž. Ale vlastně i žena :mrgreen: Ale kolik dospělých kluků si nechá do známosti mluvit?!

Uživatel je onlinekristyn.g
Závislačka 2967 příspěvků 02.12.18 02:31

Možná by pomohlo si uvědomit ze jestli je homosexuál tak byl i předtím, vždycky, a nic se nezmění. Ale musí to být těžké to vstřebat. Zkusit si s ním promluvit jak to tedy je, že jste ho náhodou viděla s někým a až pak bych to pouštěla dál k manželovi až bude jistota.

Dana26
Echt Kelišová 9165 příspěvků 02.12.18 03:39

Je přece jedno jestli je gay nebo heterosexuální­.Dulezite,je že je šťastný.A věř,že když se bude přetvařovat bude se jen trápit.A otcové tohle většinou nejsou ze začátku špatně,ale pak to pochopí.
S věkový rozdíl,to tahle komunita neřeší..
Pokud by sis chtěla popovídat ,klidně mi napis SZ.Taky mám syna gaye.A s tatínkem jsme hodně bojovali .

jannina1
Závislačka 4205 příspěvků 02.12.18 05:38

To nechapu,je to prece jeho zivot! Spis by me zarazilo to stari partnera,jestli si syna nevydrzuje? Citlive bych se ho na to zeptala,ale to ze je gay je jeho vec.

cecetka
Echt Kelišová 7657 příspěvků 02.12.18 06:22
@Anonymní píše:

A do ted se stykal s zenami?
Pokud ne, tak jsi musela citit, ze nemusi byt heterosexualne zalozeny.
Pokud ano, pak treba dlouho hledal sam v sobe, jak orientovany je.
Porad je to vas syn. A neni podstatne, jestli ma za partnerku zenu nebo muze, podstatne je, aby to byl kvalitni clovek, ktery zapadne do rodiny. Lepsi partner muz pohodar nez partnerka zena semetrika. A uplne to nejpodstatnejsi je, aby vas syn byl v zivote spokojeny. A to bude tehdy, az najde partnera-partnerku, se kterym-kterou mu bude dobre.

BaraRed
Kecalka 493 příspěvků 02.12.18 06:32

Třeba je jen bisexuál…

Alušáček
Závislačka 3330 příspěvků 02.12.18 06:42
@Anonymní píše:

A jak se choval do teď,nějaké náznaky, že je gay se přece musely projevit už davno :think: Asi je těžké se s tím srovnat, ale jsou horší věci na svete, každý rodič si především přeje aby je ho dítě bylo zdravé a šťastné,ostatni už je druhořadé.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 02.12.18 06:46
@Anonymní píše:

Víc než to, že je homosexuál by mě trápilo, že je spíš tak trochu prostitut.

astoret
Ukecaná baba ;) 1215 příspěvků 02.12.18 06:49
@AlphaOmega píše:
Víc než to, že je homosexuál by mě trápilo, že je spíš tak trochu prostitut.

Proc prostitut zas? Ze ma starsiho? Pani ani nevi koluk partnerovi je, zda je to flirt nebo vztah, jak dlouhy a ty hned ze prostitut :roll:

Kotatko03
Echt Kelišová 8221 příspěvků 02.12.18 06:49

Ano, chápu tvůj šok, naprosto. Ale ted zkus zapojit vice rozum a empatii. Je to jeho život a pokud cítí, ze bude šťastnější s mužem, zkus mu to přat. Vždyť se neděje nic az tak hrozného. Hlavní je, ze bude spokojeny. Nedokazu poradit, jak s nim na toto téma zavést rec. Pokud u vas doma je homosexualita brána spise negativne, tak pak to bude těžší. Každopádně měj na paměti ze ne vždy je vše tak jak to vypadá. Třeba se porad ještě hledá :nevim:

Aduš8
Závislačka 3037 příspěvků 02.12.18 06:53

Asi bych si se synem citlivě promluvila, věk jeho partnera bych prozatím nechala stranou. Oni to totiž mezi sebou vůbec neřeší. Není to o tom, že by si starší vydržoval mladšího(ve většině případů, tedy). Jen tedy nechápu, že jste doteď nepojali žádné podezření, to tomu opravdu nic nenasvědčovalo? Manželovi bych to řekla, až to budu vědět s jistotou

stock
Echt Kelišová 8162 příspěvků 02.12.18 06:58

Nejjednodušší, určitě ne nejsnazsi,je si s ním o tom v klidu mimo domov promluvit. Bez výčitek,bez narážek,bez slz a bez malování katastrofickeho scénáře nad otcovou rekci.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 02.12.18 07:34

Kolik generaci jeste musi vymrit, aby lidi tohle zacli konecne chapat a brat jako normalni vec. Asi vam nebylo divny, ze si domu nikdy neprivedl holku? Mohl vubec do 18 neco?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >