Reklama

Zjistila jsem, že již půl roku chodí do bordelu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maminka1010
Povídálka 32 příspěvků 08.02.18 20:04
Zjistila jsem,že již půl roku chodí do Bordelu

Ahoj holky :kytka:
Bohužel se stalo to, ze mi je ze všeho zle a musím s radou za Vámi :( Nebo tedy názor, co by jste dělali například Vy?

Mám svého syna 6let, s tatínkem to nevyšlo a po dvou letech, Kdy jsem se synem byla sama jsem se dala dohromady s moji první láskou :roll: Vše přišlo samo, byli jsme kamarádi a moc si rozuměl s mym synem, což mě napomohlo se sním dat do kupy.Vse Ok, postará se, se vším pomuze. Nasledovalo snažení se po miminko-proběhl hnusny samovolny potrat-po 3 měsících se povedlo a dnes tu máme s nami jeho vysněnou dceru (půl roku) ve zkratce a teď k věci :

Tři měsíce před porodem jsem dostala zákaz sex, vzhledem k riziku.Dnes je dceři půl Roku a my jsme ani do teď neměli sex, ne ze bych já nechtěla, ale od nej nějak nepřichází zájem(od doby co máme mimi tak spime oddělené jelikož on usina u TV a dcera se budí)takže spi v obýváku, občas jsem si tam lehla nachvili a on radši usnul. Holky je to tak ponižující cítím se jal nejošklivější a nejtlusci holka na svete a přitom nejsem sto kilova???vsimam si dost věci a čekala jsem Kdy vyjde něco najevo a Vzhledem k tomu ze podnikame se na úctě točí více peněz ale od konce tehu pozoruji častěji na stejném místě v Praze velký výběry a dnes jsem konečně zjistila o co slo??? už před porodem začal chodit do bordelu -naposledy včera (pokaždé výběry do 30ti tisíc) :roll: Strašně se mi zhnusil vše sem mu řekla a on samozřejmě zapira-jal jinak. Nenavidim ho holky co teď???

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

wendy
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 08.02.18 20:10

Nevestince jsou pruvodci lidske civilizace po celou jeho existenci, ne nadarmo se tomu rika nejstarsi remeslo - lide do nich chodily, chodi a chodit budou…ty mas pouze tu smulu, zes podlehla sve patraci manii - jinak jsi mohla zit v blahe nevedomosti jako miliony jinych zen (i muzu) po celem svete :)

Bandii
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 08.02.18 20:11

A co měl dělat :nevim: aspoň se nezamiluje, teda snad :mrgreen:.

wendy
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 08.02.18 20:14

A jeste takove PS - brala bych jako pozitivni, ze vybiral tolik penez - ocividne chodi do slusnych podniku, videla bych to jako znamku dobreho vkusu :)

sofiekaraskova
Povídálka 21 příspěvků 08.02.18 20:14

Vykopnout, takovrho chlapa bych si nevazila. Mozna bych odjela k rodicum, kamaradce. Hlavne abych ho nemela na ocich. Ukaz mu ze se z neho nezhroutis. Hrozne:( preji hodne sil

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 08.02.18 20:15

30 tisíc tedy není zrovna málo 8o no zajímalo by mě zda s nima i spí nebo má s nimi něco nebo na ně jenom čumí ale já bych to asi nezvládla a zeptala se ho na to a byla bych zvědavá na jeho odpověd :think:

Malaga
Generální žvanilka 24600 příspěvků 08.02.18 20:15
@maminka1010 píše:
Ahoj holky :kytka:
Bohužel se stalo to, ze mi je ze všeho zle a musím s radou za Vámi :( Nebo tedy názor, co by jste dělali například Vy?

Mám svého syna 6let, s tatínkem to nevyšlo a po dvou letech, Kdy jsem se synem byla sama jsem se dala dohromady s moji první láskou :roll: Vše přišlo samo, byli jsme kamarádi a moc si rozuměl s mym synem, což mě napomohlo se sním dat do kupy.Vse Ok, postará se, se vším pomuze. Nasledovalo snažení se po miminko-proběhl hnusny samovolny potrat-po 3 měsících se povedlo a dnes tu máme s nami jeho vysněnou dceru (půl roku) ve zkratce a teď k věci :

Tři měsíce před porodem jsem dostala zákaz sex, vzhledem k riziku.Dnes je dceři půl Roku a my jsme ani do teď neměli sex, ne ze bych já nechtěla, ale od nej nějak nepřichází zájem(od doby co máme mimi tak spime oddělené jelikož on usina u TV a dcera se budí)takže spi v obýváku, občas jsem si tam lehla nachvili a on radši usnul. Holky je to tak ponižující cítím se jal nejošklivější a nejtlusci holka na svete a přitom nejsem sto kilova???vsimam si dost věci a čekala jsem Kdy vyjde něco najevo a Vzhledem k tomu ze podnikame se na úctě točí více peněz ale od konce tehu pozoruji častěji na stejném místě v Praze velký výběry a dnes jsem konečně zjistila o co slo??? už před porodem začal chodit do bordelu -naposledy včera (pokaždé výběry do 30ti tisíc) :roll: Strašně se mi zhnusil vše sem mu řekla a on samozřejmě zapira-jal jinak. Nenavidim ho holky co teď???

a jak jsi zjistila, že navštěvuje nevěstinec?

marcellia
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 08.02.18 20:15
@wendy píše:
Nevestince jsou pruvodci lidske civilizace po celou jeho existenci, ne nadarmo se tomu rika nejstarsi remeslo - lide do nich chodily, chodi a chodit budou…ty mas pouze tu smulu, zes podlehla sve patraci manii - jinak jsi mohla zit v blahe nevedomosti jako miliony jinych zen (i muzu) po celem svete :)

Proc manii? :think: Jako ze sex zadnej a z uctu mizej vetsi castky a to je jako v poho? :roll:

maminka1010
Povídálka 32 příspěvků 08.02.18 20:17

@Malaga slapnul vedle, od začátku vizme bankomat kde vYbira je hned vedle vchodu a včera byl překročeny limit tak musel zaplatit i kartou

mau-mau
Závislačka 3171 příspěvků 08.02.18 20:22
@Bandii píše:
A co měl dělat :nevim: aspoň se nezamiluje, teda snad :mrgreen:.
@wendy píše:
A jeste takove PS - brala bych jako pozitivni, ze vybiral tolik penez - ocividne chodi do slusnych podniku, videla bych to jako znamku dobreho vkusu :)

Holky, předpokládám, že si obě děláte (!) :think: :mrgreen:
Jinak je to jisté, že to utrácí tam? Je to výběr z bankomatu před bordelem, nebo je to jednoznačně útrata tam? :nevim: :think:

maminka1010
Povídálka 32 příspěvků 08.02.18 20:22

@Petruna21 vše zapira ještě udělá lharku ze mě. No tam nabízejí úplně vše takže on si sprijemnoval vždy pracovní cestu minimálně jednou měsíčně

Malaga
Generální žvanilka 24600 příspěvků 08.02.18 20:23

No s tím se toho moc dělat nedá…
nevěříš mu, cítíš se ponížená…můžete žít vedle sebe anebo jít od sebe…podnikáte asi spolu, tak s financema by neměl být problém, když lze utratit do 30 tis za opakované návštěvy bordelu

maminka1010
Povídálka 32 příspěvků 08.02.18 20:23

@mau-mau výběry neustále vedle bordelu, kam cestu absolutně nikdy nemá a
Dost zajíždí…včera zaplatil kartou protože překročil limit výběru :roll:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 08.02.18 20:24

@maminka1010 Tak to je dobrý zpříjemňoval :think: a že má doma ženu to ho jako nezajíma to radši udělá unaveného a jde spát tak to by letěl ;)

maminka1010
Povídálka 32 příspěvků 08.02.18 20:26

@Petruna21 přesně tak a s tím nejmim žít nemůžu se na nej ani podívat řekla sem, ze u mě skončil, cítím se ponížena a zrovna on kterýho sedm let podvadela jeho holka a on so tolik přál rodinu :pocitac:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >