Reklama

Zjistily jste těhotenství "náhodou'' ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kopretina90
Kecalka 202 příspěvků 19.12.16 20:37
Zjistily jste těhotenství ,,náhodou'' ?

Ahoj holky,

zakládám téma spíše ze zvědavosti, pro pobavení nad přírodou.
Emimino je plné snažilek, které testují ihned a mají na testu dvě čárky hned :mrgreen: Je tu naopak některá, která o těhotenství vůbec nevěděla? Které třeba vycházely negativní testy hodně dlouho? Já jsem třeba o tom nevěděla do 7tt. Kamarádka je ve 13tt a stále má negativní těhotenský test :lol:
Jsou tu některé na tom podobně? :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

chillli
Ukecaná baba ;) 1341 příspěvků 19.12.16 20:43

Ahoj, ano u syna jsem taky měla zpoždění, testy stále negativní. Šla jsem k doktorovi, jestli nemám náhodou cystu a ono 6tt :lol:

aggla
Kecalka 396 příspěvků 19.12.16 20:45

@kopretina90 úplně stejne na tom nejsem, ale asi 5 dni po vynechání ms a negativním testu jsem skončila s bolestma na pohotovosti a tam mi z krve řekli ze nejsem těhotná…a po tydnu co me propustili z nemocnice a tchýni co si do me rejpla ze mužů byt těhotná i přes negativní krev jsem skusila test znovu…nečekaně 2 čárky :-D

kopretina90
Kecalka 202 příspěvků 19.12.16 20:53

@aggla Člověk by řekl, že krev bude 100%, co? :lol:

Petulina33
Kecalka 202 příspěvků 19.12.16 20:53

I ja myslela, že mám zánět a ejhle 8tt :-)

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 19.12.16 20:56

Švagrová o těhotenství nevěděla 6 měsíců. Kromě toho, že má 130kg, nevím, co jí omlouvá… :zed: Neměla jsem tu odvahu se jí natvrdo zeptat na MS, zase takové kamarádky nejsme. :mrgreen:

Mně se kupodivu dříve než pozitivní test dostavily šílené nevolnosti a zvracení hned na začátku obou těhotenství. :roll:

kpro
Povídálka 15 příspěvků 19.12.16 20:59

Já to zjistila 2 týdny po tom, co měla přijít MS. Koupila jsem si 2 testy a pro jistotu si je udělala, říkala jsem si, že to určitě není možný, jak bych mohla být těhotná, když se chráníme..No a pak jsme na ty 2 čárky s manželem koukali jak blázen, načež nám došlo, že vlastně jednou když jsme byli na víkend na jednom pobytu, jsme na ochranu úplně zapomněli. Samozřejmě jsem ráda, ale pořád jsem ještě trochu v šoku. :mrgreen: Zítra jdu k doktorovi, tak uvidíme, co mi řekne, snad to bude ok.. :) Původně jsme měli v plánu začít se snažením tak někdy až v březnu, čeká nás cesta na Srí Lanku, tak ani vlastně nevím, jestli to bude možné.. No, uvidíme!

aggla
Kecalka 396 příspěvků 19.12.16 21:28

@kopretina90 to jsem si říkala taky hlavně když mi dělali Ct břicha a dávali léky co se v těhotenství nesmí :zed:

kopretina90
Kecalka 202 příspěvků 19.12.16 21:30

@aggla :roll: 8o A je všechno v pořádku? V kolikátém jsi?

xsaleen
Echt Kelišová 9139 příspěvků 19.12.16 21:40

Ja to naposled zjistila ve 14 tt :mrgreen:
Sla jsem k dr ze jsem to 3m nedostala… tehu me nenapadlo ani omylem… muz mel byt neplodny :lol:… tak jsem ai rikala, ze to je kojenim, stresem a tak… bejvala bych to zjistila az mnohem dyl, kdyby me okoli nezaclo strasit cystou

LennaZS
Závislačka 2524 příspěvků 19.12.16 21:42

@kopretina90 moje mamka u svého třetího dítěte, brášky Toma, netušila do 4. měsíce, že je těhotná. Mamka je korpulentnější a ms měla po celou dobu těhotenství. Já tohle neznám, jen vzpomínám, jak nám tohle mamka povídala…takže možné to asi je..

kopretina90
Kecalka 202 příspěvků 19.12.16 21:45
@xsaleen píše:
Ja to naposled zjistila ve 14 tt :mrgreen:
Sla jsem k dr ze jsem to 3m nedostala… tehu me nenapadlo ani omylem… muz mel byt neplodny :lol:… tak jsem ai rikala, ze to je kojenim, stresem a tak… bejvala bych to zjistila az mnohem dyl, kdyby me okoli nezaclo strasit cystou

8o :lol: :lol: A to si nepoznala ani podle bříška? :D

kopretina90
Kecalka 202 příspěvků 19.12.16 21:47

@LennaZS Do 4tého měsíce? Tý jo. To muselo být překvápko :lol:

LennaZS
Závislačka 2524 příspěvků 19.12.16 21:50

@kopretina90 no, mamku prej málem omyvali a tatka to tušil :-) mamce prý jen řekl, že ví, přesně kdy mu to „ujelo“ :-)
Tomi má teď 22 let, je to můj úžasný krásný bracha, miláček rodiny a už je taky rok táta :-)

kopretina90
Kecalka 202 příspěvků 19.12.16 21:52

Mě třeba hrozně překvapila ta kamarádka. Je ve 13tt a dodneška nemá a neměla ani jeden pozitivní test :nevim: Zjistila to tuším před měsícem. Dělala si test a byl negativní. Tak ještě 14 dní počkala a dělala si další test. Zase nic. Tak šla k doktorce na vyvolávačku. Tam jí řekli, že je těhotná. A včera si dělala test a zase negativní. Tak se tomu musíme smát a nechápeme :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama