Zjistím majitele účtu? Kam pošlu z banky peníze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 12:11
Zjistím majitele účtu? Kam pošlu z banky peníze?

Dobrý den maminky jdu za vámi z řadou když pošlu peníze na uvedený účet zdeli mi v bance, nebo budu mít na tom papíru z banky jméno majitele účtu? Dekuji

Reakce:
pannda
Kelišová 6639 příspěvků 33 inzerátů 18.11.18 12:13

Ne

Kaileee
Kecalka 442 příspěvků 18.11.18 12:18

jen kdybys poslala omylem peníze na špatné číslo účtu a nevykomunikovali by to s tím člověkem oni, tak po vyplnění formulářů by ti dali takové informace

Lucy75
Kecalka 306 příspěvků 2 inzeráty 18.11.18 12:27

ne, při vkladu na cizí účet bude na pokladní stvrzence jen číslo daného účtu, částka ,datum… U příchozích plateb z i-bankingu se mi u některých účtů objevuje „jméno účtu“ tj. vidím tam jméno a příjmení, ale to není tento případ a není to u všech bank…Já osobně bych nevkládala peníze na účet člověka, o kterém nevím, o koho jde… však si to předtím s majitelem účtu vykomunikujte e-mailem či telefonicky..

Lama Lama
Hvězda diskuse 49475 příspěvků 5 inzerátů 18.11.18 12:33

Mě se to teda většinou nějak spojí a v přehledu plateb se mi jméno zobrazí. ne vždy.

Peta02
Kecalka 384 příspěvků 18.11.18 12:38

Mám zkusenost, ze když je to platba do stejně banky tak se mi jméno zobrazí, jinak ne.

janablizkova
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 18.11.18 13:09

Pozor já jsem loni poslala na účet peníze objednávala jsem něco pro vnučku. V bance mi nechtěli sdělit komu patří účet a nakonec jsem nedostala ani zboží ani peníze zpět.Nevím za jakým účelem posíláš peníze ty,ale fak pozor.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >