Zjistit název filmu

12.12.19 23:04

Zjistit název filmu

Dobrý večer, mám dotaz-nevíte někdo název filmu jak se manželský pár tak dlouho snaží o mimčo, že se rozhodnou najít náhradní matku. Která pak tedy otěhotní a v jednu chvíli si to dítě bude chtít nechat a na konci myslím porodí ve výtahu?
Dekuji moc za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9633
12.12.19 23:14

Náhradní matka :think: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
8.4.20 00:26

Ahoj, asi pred 5-7 lety jsem videla film, byl o divce co jedinna prezila vyvrazdeni sve rodiny a vzdy na jeji narozeniny ji lide posilali nejake darky, penize.. a pak v dospelosti chce zjistit co se stalo, myslim ze je na tom finance spatne a jeji pripad zacne zadarmo prosetrovat soukromi detektiv a zjisti, ze jeji matka zaplatila nejakymu chlapkovi aby je zabil, protoze je nezvladala zivit a ona divka prezila protoze se nekde schovala… nevim jestli mi neco nesplyva s jinym filmem.. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6220
8.4.20 00:41

@Peggy54 nejsou to Temné kouty? Ale tam to přežila holka, a zavřeli za to jejího bratra. Bylo to v kinech v roce 2015.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11056
8.4.20 07:23

@Peggy54 Budou to ty Temné kouty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
8.5.20 00:50

Ahoj opet si jdu pro radu. Jako dite jsem videla film tak bude nejspise z devadesatek. Odehrava se tusim v americe, kdy pozar zachvati celou oblast, v oblasti zije pani a tri jeji deti(tusim ze holcicky)a myslim ze manzel nebo kamarad, jedno z deti se ztrati a ten pan se ho vydava hledat, ma tereni auto a skace tam s nim pres ty plameny. Omlouvam se uu to bude pres 20 let ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
8.5.20 19:35

@Peggy54 kdyby ten požár byl způsobeny výbuchem sopky, mohl by to být tenhle film: https://www.csfd.cz/…klo/prehled/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat