Zkažené zásnuby

Anonymní
29.12.19 03:05

Zkažené zásnuby

Ahoj ženy, zkusím to zestručnit. S partnerem mluvíme o svatbě delší dobu, nicméně k žádosti se pořád neměl. On sice tvrdil, že to krachlo na jeho pomalosti a špatné organizaci, podle mě však prostě zas tak moc nechtěl - kdyby chtěl, tak to udělá, schopný je na to dost. Na nějakou dobu to šlo k ledu a dnes se evidentně rozhodl. Sobota jako každá jiná - procházka v lese a pak že jdeme domů. Cestou zpět jsme se pohádali, semleli živý mrtvý a skončilo to tak, že mi vrazil do ruky telefon s videem, na jehož konci stálo:,,vezmeš si mě?" Prý mi ho chtěl pustit večer na večeři. Nicméně vrchol je, že to video dělal přede mnou, sice jsem ho neviděla, ale tvořil ho přede mnou a ještě to komentoval 8o. Na to oponoval, že jsem přece nevěděla na jaké je účely. To mi přijde stejné, asi jako bych před ním balila jeho dárky a pak řekla:,,nevadí, žes je viděl, však jsi nevěděl, že jsou pro tebe." Nikdy jsem se od něj nedočkala žádne romantiky, výletu, překvápka, snad jen jednou, když jsem pomocí QR kódů došla postupně k místu našeho seznámení a tam byl dárek. Něco takového mi přijde krásné, nepotřebuji stát pod Eiffelovkou, ale podle mě se na to totálně vykašlal. I ten nápad s videem je krásný, ale ne, když to vytváří a pouští přede mnou. On naštvaný, že jsem nevděčná, hádky samozřejmě o všem možném. Z jeho strany padlo dost hnusných slov a nakonec, evidentně pod vlivem vína, přede mě mrsknul krabičku, že teda tady mám prstýnek. Ještě blábolil, že snad jde o ten cíl a to je ten prstýnek, tak jsem mu řekla, že o to skutečně zas tolik nejde, když budu chtít šperk, tak si ho mohu jít koupit sama :zed:. Co si o tom celém myslíte? Nakonec jsem ráda, že žádná žádost neproběhla, po tom, co mi řekl. :?

Příspěvek upraven 29.12.19 v 05:27

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2146
29.12.19 03:18

Podle mě je to hulvát. Že se rozešly vaše představy o celém tom dni, to chápu. Celkově mi ale přijde, že to chtěl udělat jen aby si splnil povinnost a moc se nenadřel. Ale to chování po tom, nějaké mrskání prstýnku a že snad o ten primárně jde. Podle mě se ukázala jeho inteligence a celkový charakter :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7279
29.12.19 03:56
@Anonymní píše:
Ahoj ženy, zkusím to zestručnit. S partnerem mluvíme o svatbě delší dobu, nicméně k žádosti se pořád neměl. On sice tvrdil, že to krachlo na jeho pomalosti a špatné organizaci, podle mě však prostě zas tak moc nechtěl, kdyny chtěl, tak to udělá, schopný je na to dost. Na nějakou dobu to šlo k ledu a dnes se evidentně rozhodl. Sobota jako každá jiná - procházka v lese a pak že jdeme domů. Cestou zpět jsme se pohádali, semleli živý mrtvý a skončilo to tak, že mi vrazil do ruky telefon s videem, na jehož konci stálo:,,vezmeš si mě?" Prý mi ho chtěl pustit večer na večeři. Nicméně vrchol je, že to video dělal přede mnou, sice jsem ho neviděla, ale tvořil ho přede mnou a ještě to komentoval 8o. Na to oponoval, že jsem přece nevěděla na jaké je účely. To mi přijde stejné, asi jako bych před ním balila jeho dárky a pak řekla:,,nevadí, žes je viděl, však jsi nevěděl, že jsou pro tebe." Nikdy jsem se od něj nedočkala žádne romantiky, výletu, překvápka, snad jen jednou, když jsem pomocí QR kódů došla postupně k místu našeho seznámení a tam byl dárek. Něco takového mi přijde krásné, nepotřebuji stát pod Eiffelovkou, ale podle mě se na to totálně vykašlal. I ten nápad s videem je krásný, ale ne, když to vytváří a pouští přede mnou. On naštvaný, že jsem nevděčná, hádky samozřejmě o všem možném. Z jeho strany padlo dost hnusných slov a nakonec, evidentně pod vlivem vína, přede mě mrsknul krabičku, že teda tady mám prstýnek. Ještě blábolil, že snad jde o ten cíl a to je ten prstýnek, tak jsem mu řekla, že o to skutečně zas tolik nejde, když budu chtít šperk, tak si ho mohu jít koupit sama :zed:. Co si o tom celém myslíte? Nakonec jsem ráda, že žádná žádost neproběhla, po tom, co mi řekl. :?

Ani jednomu se nenaplnily predstavy o tom, jak to probehne.
To se stane.
Ted je na vas, zda si pres to vylejete vzajemnou frustraci za x mesicu, nebo stahnete emoce a reknete si, jak to udelat znovu a lepe, tak aby to obe strany akceptovaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2146
29.12.19 04:06
@Premek_Orac píše:
Ani jednomu se nenaplnily predstavy o tom, jak to probehne.
To se stane.
Ted je na vas, zda si pres to vylejete vzajemnou frustraci za x mesicu, nebo stahnete emoce a reknete si, jak to udelat znovu a lepe, tak aby to obe strany akceptovaly.

Jojo, to znám, jak začne hádka, taky do toho namelu vše. Nejhorší způsob dohadů :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 04:23

@Premek_Orac díky za komentar :kytka:. U nas se obvykle tyhle zabomysi spory nevedou, dneska je to teda extrem. Samozrejme jsem mu rekla, ze jsem cekala, ze to tedy zkusime jeste jednou a neco vymysli. V tu chvili byl ale porad jeste plny negativnich emoci, takze se urazil jeste vic, ja se urazila, ze tedy nic nevymyslel. No otresny. Pritom Vanoce probehly v klidu :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
4376
29.12.19 05:07

Třeba se snažil, ale byl nervózní a na co sáhl, to se podelalo. Já to tak občas mám, když mi na něčem záleží a chci to perfektní.
Někdy je lepší se zasmát než hartusit. I když nás ta situace zklamala. Dáváme tím lepší možnost buď ji napravit, změnit nebo do budoucna uvolnit situaci a tím i zmírnit riziko opakování.
Jen nesmí hrát hlavní roli ego, domněnky a představy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7279
29.12.19 05:17
@Anonymní píše:
@Premek_Orac díky za komentar :kytka:. U nas se obvykle tyhle zabomysi spory nevedou, dneska je to teda extrem. Samozrejme jsem mu rekla, ze jsem cekala, ze to tedy zkusime jeste jednou a neco vymysli. V tu chvili byl ale porad jeste plny negativnich emoci, takze se urazil jeste vic, ja se urazila, ze tedy nic nevymyslel. No otresny. Pritom Vanoce probehly v klidu :zed: :zed:

Se nekdy stane, ze jsme horsi jak deti. Zkuste o tom za par dnu bez emoci znovu promluvit. Snad se povede lip :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
29.12.19 06:24

Já to nějak nechápu. A co je za problém s tím videem např? Nadáváš tady, že to nebylo romantický, ale kreativní asi jo. Proč neocenis toto?
Přijde mi, že pro chlapy je zkrátka těžký splnit naše představy o tom dni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1411
29.12.19 06:47

Snazil se. Za me jsi moc narocna. Tohle trvani na romantice za kazdou cenu nechapu. Bud rada, ze te vubec pozadal a vynalozil nejakou snahu. Koupil prsten a nahral video. Ale je to jen muj nazor. Oba jste byli nastvani, tak se to zkazilo. No a? Pokud se mate radi, tak se smirte a holt to bude originalni neromanticka zadost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
785
29.12.19 06:50

Me nekdo behem hadky rict „zkus to znova a lip“ tak se zabejcim tak, ze uz nikdy nepozadam… Bylo nestastne i pres hadky tu zadost predhodit, ale chapu pritele - dlouho to planoval, mel to byt dnesek (nejake vyznamne datum?) a ono se pokazilo, co mohlo… Navic mi prijde, ze se ten akt zadosti nejak desne precenuje (chtit to mit jak z americke romantarny a jeste neotrele, originalni…) Ale zalezi na Tobe, po vyklidneni tedy proberte, co a jak dal a jake byly/jsou Vase predstavy pripadneho spolecneho manzelskeho pusobeni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10511
29.12.19 06:53

Takže ty jsi čekala překvapení a romantickou žádost a on natočil jen video a ještě si to dovolil před tebou? No a co 8o? Myslíš, že tě o to méně miluje? Nechápu, co bys chtěla :zed: o svatbě se bavíte, takže to žádné tajemství asi není, ne? Já ty romantické výlevy chápu, když žena absolutně netuší, že si ji muž chce vzít, ale proč by měl chlap vymýšlet a šaškovat, když o tom žena ví :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3353
29.12.19 07:04

Na tvém místě už bych nečekala, že požádá znovu, já bych se na to na jeho místě tedy vyprdla :nevim: jako blbost udělal, že ti to video v afektu dal. Asi aby ukončil hádku ve svůj prospěch, protože přece chceš být požádána :roll: ale neměla jsi to shodit takto, stačilo třeba říct, že si to ráda pustíš večer u vína znovu. A při tvorbě to podle mě komentoval, aby se pochlubil, že na tom dělá. Pro mě by ti bylo naopak úsměvné, že jsem to měla celou dobu na očích a nedošlo mi to :D

Holky já fakt nechápu ty vaše romantické představy. Přece je důležité, že si chce vzít vás, a ne, jestli u toho hraje smyčcové kvarteto a tleská restaurace :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2812
29.12.19 07:06

Toho si chces brat? Proc se hadate? To je o nicem… nebyla bych s nim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
29.12.19 07:13

@Micaella22 tak jestli bys nebyla s chlapem kvůli tomuhle, tak asi zůstaneš sama :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.19 07:22

Já si myslím, že tento muž není xchopen splnit tvá očekávání - protože je jiný, než ho chceš mi. Nehodite se k sobě, proto se i hádáte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat