Zkažené zuby v otřesném stavu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anonym2000
Povídálka 11 příspěvků 27.02.18 00:16
Zkažené zuby v otresnem stavu

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda je vubec možné takto vypadajici zuby hezky opravit.. Ja vim, mela jsem byt uz daavno u zubare a ne to nechávat na poslední chvíli. Hodně toho lituji, ale nebyla to jen má vina.. Vypadaji otresne a strasne se stydim tam vubec jit,…mam z toho hruzu

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9241 příspěvků 27.02.18 00:18

Určitě dá ale myslím si že tě to bude stát více peněz :) ;)

Ollik
Kecalka 225 příspěvků 27.02.18 00:33

Nezdá se mi to tak hrozný… Když si zaplatíš bílé plomby, tak to nikdo nepozná.

sepulkruta
Povídálka 36 příspěvků 27.02.18 00:35

Buďte hlavně v klidu už jsem viděla daleko horší zuby a ženský, co to měly v puse (nebo mají doteď) jsou s nima asi spoky.. Na moje výtky jen mávly rukou.. Stoličky mám v podobným stavu jako vy, dneska jsem si zrovna pěkně pobrečela u zubaře, ale mám prostě nemoc, k zubaři chodím pravidelně a na dentální hygienu taky.. Zuby si čistím vším možným a myslím, že pro to už víc udělat nemůžu.. Prostě se nebojte a jděte k zubaři.. Pokud možno i na tudentální hygienu, tam hodně poradí i pomůžou.. A hlavně hlavu vzhůru, pořád máte vlastní zuby.. :palec:

Ollik
Kecalka 225 příspěvků 27.02.18 00:46

K zubaři se neboj. :) Měla jsem asi 4 lékaře a nikdy mě žádný nehuboval. :) Já se tam vyloženě těším. Měla jsem toho víc, vždycky mi dá injekci a za chvíli je hotovo. Je to pro mě vlastně takovej relax. Dítě je doma, já se valím na sedačce… Má i pěknej výhled z ordinace… Mmm…

Každopádně seš mladá, čím dřív tím líp. ;)

nozu
Extra třída :D 11054 příspěvků 27.02.18 02:41

Opravit to urcite pujde, jen to bude drahe. k zubari se neboj, jdi co nejdrive.

Verun83
Echt Kelišová 7875 příspěvků 33 inzerátů 27.02.18 05:35

Ne, to neni nic, co by neslo spravit. Jen se ti zaprasi v penezence. Najdi nejakeho sikovneho, on si s tim poradi.

anonym2000
Povídálka 11 příspěvků 27.02.18 06:09

@Ollik U jednoho nemam jednu celou stenu+ pomalu prosvita dasen. A u druheho zas ctvrtka uplne chybi.. Bojim se, asi budou koukat :) jeste kdyz mi je tak malo. Na kolik to tak vyjde, nevite?

lolink
Kecalka 499 příspěvků 27.02.18 07:32

Dohromady to dat pujde. Jen takova mala rada. Vzdy bojuj za zachranu zubu, i male casti korene. Pokud to pujde. Zubari nejvic vydelavaji na implantatech, korunkach a zubnich nahradach. Ne na bilych plombach. Najdi si zubare, ktery zuby zachranuje a bojuje za kazdy kousek korene. Ja mam urazenou jednicku. Minuly zubar tam zapomnel dat pod cep vypln. Pod korenem se mi udelal zanet. Reseni bylo implantat. Jsem relativne mlada. Implantat je za prve min. 20 tisic. Za druhe nikdy a nikdo ti nezajisti, ze se chytne. Za treti je to konecne reseni, dalsi krok je uz jen mustek. A to na jednicce fakt nechci. Za ctvrte zivotnost implantatu je 15-20 let pri trose stesti. Takze jsem presla k zubari, co jede nove technologie. Ten me na jednicku prehodil ke kamosovi, co si ujizdi na zachranach zubu. Lezel na me dve hodiny. Stary cep mi vyndal, vycistil. Udelal novy cep i nahradni zub a ted cekam na vyrobu keramickeho. Za tu praci a material jsem dala 3500. Korunka me bude stat asi 4000. Dale novinkou na trhu je i beleni zubu, ktere si nechavaji udelat i zubari. Do toho jdu pred novou korunkou taky. Je to trvale a stoji to 3500. Prachy to stoji, ale jsem zenska rada nosim rtenky :mrgreen: a zuby chci mit fakt pekny. Da se s nimi domluvit i na postupu a splatkach.

cecetka
Kelišová 6876 příspěvků 27.02.18 07:35

@anonym2000 A ty nemas zubare, ke kteremu chodis pravidelne, ze se tak ptas?

Stat to muze opravdu hodne. Pokud by jen plomboval, tak to nebude takova hruza, ale jestli bude delat korunky nebo nejaky zub nahrazovat implantatem, tak to budes muset sahnout do uspor :nevim:

dickys
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 27.02.18 08:04

Spravit to určitě půjde, ale chtělo by to začít od hygieny, ten povlak vidím i na té rozmazané fotce na mobilu :roll:

Pavelkowa
Kecalka 304 příspěvků 27.02.18 08:10
zubní implantát mnohdy dlouho nevydrží
@lolink píše:
Reseni bylo implantat. Jsem relativne mlada. Implantat je za prve min. 20 tisic. Za druhe nikdy a nikdo ti nezajisti, ze se chytne. Za treti je to konecne reseni, dalsi krok je uz jen mustek. A to na jednicce fakt nechci. Za ctvrte zivotnost implantatu je 15-20 let pri trose stesti.

Znám hodně lidí co si nechali dát zubní implantát a nikomu těch 15 let nevydržel. Jedna kolegyně ho měla 10 měsíců a musel ven. Druhý kolega měl dva implantáty a vydržely jen 2 roky. Bratranec měl jeden a vydržel mu 4 roky. Rekord měl švagr, kterému vydržel implantát 6 let. Sám jeho zubař mu prý řekl, že těch 6 let je velmi slušný výsledek.

Příspěvek upraven 27.02.18 v 08:11

Pavelkowa
Kecalka 304 příspěvků 27.02.18 08:10

Já sama bych si zubní implantát nikdy dát nenechala.

lolink
Kecalka 499 příspěvků 27.02.18 08:15

@Pavelkowa znam lidi, co je maji dele, ale to je o stavu celisti a spouste dalsich veci kolem. Me tohle vsechno treba zubar vubec nerekl. Taky bych do toho nesla. Shrabnout prachy a bez sdeleni vsech moznych rizik, to me tak nastvalo… Chce se infirmovat u vice lekaru, konzultace jinde je mozna.

chs.jasmin
Kelišová 6609 příspěvků 27.02.18 08:35

@anonym2000 Samozřejmě, že to půjde, ale bude tí více návštěv a hlavně hodně peněz :-) Vyměnit za bílé plomby (jedna výjde okolo 500-3000,jak kde a jak velká), pak možná vybělit zuby a je to :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama