Zkazila jsem to nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 13:09
Zkazila jsem to nebo ne?

Ahoj holky,

seznámila jsem se ve firmě s jedním kolegou (na vyšší pozici), rok jsme okolo sebe jen chodili ale před pár týdny se se mnou začal i bavit a pozval mě na oběd. Ten byl moc fajn a odstrarovalo to psaní si…opět moc fajn, docela intenzivní, doknce mi volal když odjel pracovně pryč a bylo to hezký…pozval mě i na nějakou další cestu/dovolenou, ale psala jsem že zatím nevím, že je moc brzy ale že v budoucnu ráda pojedu a on že mě bere za slovo a něco vymyslíme…v práci spolu lehce a potajnu flirtujeme, byli jsme na víně, kde jsem to asi zkazila, protože jsem měla spousta dotazů jak to měl s jednou naší ex kolegyní, se kterou se ví že to táhl mnoho let…bylo mu to nepříjemný ale já chtěla znát pravdu a nechtěla mlžit a dělat že o ní nevím. Poprvé jsme se taky líbali a na rozdíl od většiny lidí ve firmě se asbolutně o nic víc nepokoušel. A já se ted hrozně bojím, e jsem to tím výslechem zkazila. Psal mi že to nebylo moc komfortní pro něj, že není zvyklej mluvit o svým soukromí a že se mnou žádné plány nemá, že mě chce prostě poznávat, protože se mu moc líbím ale že potřebuje mít člověka rád, aby s ním měl něco víc a že mu tedy nejde o sex na jednu noc. Od té doby (2 dny ???? ) mi přijde že komunikuje jinak a málo. Včera mi tedy psal že mi to moc sluší a večer na firemní párty za mnou x krát byl a pohladil mě potají a dnes ráno na mě mával at se u něj stavím, dal mi pusu na tvář (což mě překvapilo) a bavili jsme se, pak mě lehce štípnul do břicha a usmál se na mě….ale nepíše mi nic, měli jsme v plánu jít do kina atd, v pondělí na týden zase odjíždí a já se bojím jestli jsem to celý nezkazila. Vím, že to zní jak kdyby mi bylo 15…fakt není. Navíc on je docela o dost starší. Ale jsem z toho zmatená a nevím jestli to nechat být a at se snaží dál (předtím mi často psal že by mi rád dal pusu, nebo že se na mě těší až bude v práci atd) anebo být trochu iniciativní – to neumím, navíc se bojím aby se nelekl, že do toho moc jdu. No prostě já to s chlapama moc neumím a pak sebemenší změnu komunikace vnímám jako konec všeho ????

Omlouvám se, je to dlouhý, ale jsem totální pako na flirtování a neumím číst mezi řádky :D jsem schopná mu poslat fotku v prádle (o víkendu jsme si posílali fotky, ale normální :D ) nebo napsat jestli půjdeme do kina nebo že bch ho moc ráda znovu viděla a zároven jsem schopná být totál odměřená a dělat že jsem uražená když mi nenapsal žádnou zprávu :mrgreen: :nevim: Já prostě nevím jak na to, říkám to narovinu, jak to je, nepište mi že jsem blbá, to mi nepomůže ;)

A mám o něj velký zájem, po hodně hodně dlouhé době je to člověk, se kterým se cítím opravdu fajn.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
terien
Echt Kelišová 8450 příspěvků 29.11.18 13:15

Nechala bych to na něm, ať se snaží jestli tě chce. Že se necítil komfortně je sice blbý, ale kvůli tomu přece nebudeš chodit kolem horké kaše. Zajímalo tě to, tak ses zeptala, no a co? Navíc fakt, jak a jestli má vyřešené minulé vztahy je dost zásadní, tak je dobrý mít jasno. Ať si nemyslí, že se kolem jeho komfortní zóny točí tvůj svět ;)

maluvka
Kecalka 310 příspěvků 29.11.18 13:18

Fotku v prádle bych mu neposílala, když si vyloženě neřekne. A proč mu nenapíšeš ty? Chce to zase obnovit komunikaci po telefonu a třeba mu napsat, že se omlouváš za ten výslech a že už to neuděláš nebo tak něco…napiš mu to kino a že bys ho moc ráda vyděla a nedělej uraženou, do ničeho se nenuť ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 13:21

no on mi toho pár řekl, ale že to je složitý, že prostě nerad odhaluje soukromí…já mu taky o sobě něco řekla, aby to nebylo jen jednostranný. Psala jsem mu pak že se omlouvám, ale že by mi přišlo horší hrát že nevím, když vím a že se nemůže divit, že jsem pár let ve firmě kde spí každý s každým a že se toho nechci účastnit…

Ale jako večer se se mnou bavil uplně normálně, flirtoval, dneska taky a ta pusa nebo sáhnutí na břicho mi přišlo jako velký krok (on si nemůže dovolit, aby se o nás šuškalo). Ale možná nebyl, nevím.

Každopádně bych ráda zase navázala komunikaci i po sms a naplánovala další schůzku nebo tak něco, ale asi bych to měla nechat na něm a nebýt ta aktivní. Jen mám strach, že nic třeba už nebude :(

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 29.11.18 13:22

@terien tak jestli z něj tahala rozumy i přestože bylo vidět, že o tom nechce mluvit, tak to nic příjemnýho není. Ještě je slušnej, že řekl, že to bylo „nekomfortní“, mohl být i drsnější :lol:

Jinak bych řekla, jestli se v tom zbytečně nerejpeš a nezkoumáš to. Že ti den nebo dva píše míń než předtím může mít tisíce různých důvodů. Na tom večírku se očividně choval tak, že zájem o tebe má, tak proč to řešit smskováním? Když spolu děláte, tak za ním zajdi a normálně pokecej a né že si ob kancelář nebo ob patro budete psát jak právě tebou zmínění puberťáci ;)
Mrkni, co dávaj v kině a zajdi za ním, a v rámci konverzace mu řekni, žes koukala, co zrovna dávají a nebo co by ho zajímalo…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 13:23
@maluvka píše:
Fotku v prádle bych mu neposílala, když si vyloženě neřekne. A proč mu nenapíšeš ty? Chce to zase obnovit komunikaci po telefonu a třeba mu napsat, že se omlouváš za ten výslech a že už to neuděláš nebo tak něco…napiš mu to kino a že bys ho moc ráda vyděla a nedělej uraženou, do ničeho se nenuť ;)

za výslech jsem se mu omluvila hned a taky napsala, že další už nebude, že jsem jen tohle otřebovala vědět.

Napsat mu mohu, ale já mám vždycky pocit že dolejzám anebo moc ukazuju zájem apod a chlapa to pak nebaví, že musí prostě dobývat…jsem strašný tele v tomhle, prostě to neumím a věci si asi zbytečně vyhodnocuju negativně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 13:25
@Mar__tanka1983 píše:
@terien tak jestli z něj tahala rozumy i přestože bylo vidět, že o tom nechce mluvit, tak to nic příjemnýho není. Ještě je slušnej, že řekl, že to bylo „nekomfortní“, mohl být i drsnější :lol:Jinak bych řekla, jestli se v tom zbytečně nerejpeš a nezkoumáš to. Že ti den nebo dva píše míń než předtím může mít tisíce různých důvodů. Na tom večírku se očividně choval tak, že zájem o tebe má, tak proč to řešit smskováním? Když spolu děláte, tak za ním zajdi a normálně pokecej a né že si ob kancelář nebo ob patro budete psát jak právě tebou zmínění puberťáci ;)
Mrkni, co dávaj v kině a zajdi za ním, a v rámci konverzace mu řekni, žes koukala, co zrovna dávají a nebo co by ho zajímalo…

já už mu i osobně řekla že nemusí odpovídat, ale odpovídal…jako nátlak to nebyl, jen jsem mu řekla že prostě o něčem vím a že by mě zajímalo jak to má teď.

Film máme vybraný :D to chceme jít na jeden konkrétní. Jinak já za ním nijak extra chodit nemohu, není vhodné aby nás někdo často viděl, navíc když ještě před 3 týdny jsem u něj v životě nestála a ted mi dává pusu na tvář a štípe mě do břicha :D to je na drby zaděláno, ačkoliv tuším že věděl, že to snad nikdo neuvidí a pusa na tvář není žádný hřích.

A máš naprosto pravdu, moc to řeším, to jsem bohužel celá já když mi na něčem záleží :(

terien
Echt Kelišová 8450 příspěvků 29.11.18 13:26
@Mar__tanka1983 píše:
@terien tak jestli z něj tahala rozumy i přestože bylo vidět, že o tom nechce mluvit, tak to nic příjemnýho není. Ještě je slušnej, že řekl, že to bylo „nekomfortní“, mohl být i drsnější :lol:Jinak bych řekla, jestli se v tom zbytečně nerejpeš a nezkoumáš to. Že ti den nebo dva píše míń než předtím může mít tisíce různých důvodů. Na tom večírku se očividně choval tak, že zájem o tebe má, tak proč to řešit smskováním? Když spolu děláte, tak za ním zajdi a normálně pokecej a né že si ob kancelář nebo ob patro budete psát jak právě tebou zmínění puberťáci ;)
Že o tom nechtěl mluvit je sice možný, ale zase chápu zakl. že jí to zajímá. Někdy si člověk musí vyjasnit i věci které mu nejsou příjemné :nevim: navíc úplně klidně ji mohl říct, že se o tom bavit nebude.
terien
Echt Kelišová 8450 příspěvků 29.11.18 13:28

Jako omlouvat se mu s tím, že už to nikdy neudělám 8o :roll: on je její fotr nebo co

Uživatel je onlinejenny.fields
Nadpozemská drbna 25244 příspěvků 29.11.18 13:34

Fotku v prádle? To je snad vtip, ne? Chceš aby pak kolovala po firmě a internetu? Fakt ti není 15 let :zed: :zed:

Byla jsi příliš dotěrná, to je jistý. TAkže bych si do blízkého budoucna takové výslechy odpustila. Komunikuj normálně?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 13:36
@jenny.fields píše:
Fotku v prádle? To je snad vtip, ne? Chceš aby pak kolovala po firmě a internetu? Fakt ti není 15 let :zed: :zed:Byla jsi příliš dotěrná, to je jistý. TAkže bych si do blízkého budoucna takové výslechy odpustila. Komunikuj normálně?

to bylo myšleno s nadsázkou ta fotka, že jsem toho klidně schopná stejně jako se urazit že mi nepíše…

maluvka
Kecalka 310 příspěvků 29.11.18 13:40
@Anonymní píše:
za výslech jsem se mu omluvila hned a taky napsala, že další už nebude, že jsem jen tohle otřebovala vědět.Napsat mu mohu, ale já mám vždycky pocit že dolejzám anebo moc ukazuju zájem apod a chlapa to pak nebaví, že musí prostě dobývat…jsem strašný tele v tomhle, prostě to neumím a věci si asi zbytečně vyhodnocuju negativně.

Když cítíš, že chceš, abyste si dál psali, tak mu napiš a když neodepíše, tak pak o tebe nemá zájem a budeš mít aspoň jasno. Když odepíše, tak je to v pohodě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 13:40

já asi nechci nějak víc řešit, že jsem se ptala na to, jak to s má s tou naší ex kolegyní, to nevrátím, omluvila jsem se mu a řekla, že další otázky už nebudou. Tím tohle téma končí, protože čas nevrátím (a stejně bych se ptala, jak se tak znám) a s ním už to taky nebudu rozebírat nebo se znovu omlouvat. Za tím dělám tlustou čáru.

Spíš jde o to, co dál :nevim: A asi potřebuju trochu uklidnit že vidím negativně věci které vlastně neexistují :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 13:43
@maluvka píše:
Když cítíš, že chceš, abyste si dál psali, tak mu napiš a když neodepíše, tak pak o tebe nemá zájem a budeš mít aspoň jasno. Když odepíše, tak je to v pohodě.

tak včera mi napsal, že mi to moc sluší a já jemu jestli se za mnou na večírku staví popovídat, a on že jasně…a pak jsme si už nepsali, až večer jsme se bavili na párty.
a dneska ráno na mě hned mával at jdu za ním a to sem už psala - dal mi poprvé takhle v práci pusu (na tváře), bavili jsme se, pak přišli další 3 lidi z jeho týmu a já že tedy půjdu a on ne, at ještě počkám, tak jsem čekala až domluví, pak jsme se chvíli bavili a pak mě štípnul do břicha a usmál se na mě. Ale prostě nic nenapíše…třeba že by mi chtěl dát pusu (to mi psával) nebo že se těší na kino a kdy půjdeme apod…nic…

Jako byly dny kdy se třeba téměř celý dene neozval, jenže to jsem to měla na háku a neřešila to a bylo mi to fuk, protože jsem věděla, že se ozve prostě :zed:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 29.11.18 13:48

Jezis, tak to neres, nech to plynout a nejak bude. Vim a chapu, ze je to tezky, kdyz to s tebou mlati a denne ho vidis, ale zkus to ovladnout a nijak ho neuhanej. Pokud chcete jit do kina, pockej az s nejakou nabidkou prijde on, potom treba muzes neco navrhnout ty. Ale zkraje bych ho nechala, at se snazi.

Podle toho, co pises, mi prijde, ze to moc resis. Uzivej si to a nic neplanuj, nevaz se na nej.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >