Přítel hodně pil a zklamal mě

Anonymní
11.2.21 14:15

Zklamal mě a nevím co si myslet

Ahoj holky potřebuji poradit.
Poznala jsem skvělého člověka který se o mě a moji 14let dceru hezky staral. Jsme spolu půl roku… Všude spolu…Ze začátku se opíjel pivem o víkendech ale jinak to byl velice hodný chlap. Když jsem na něj uhodila tak přestal..ale ty 3 piva si za den dal a o víkendu třeba 4/6 ale vím že má velice kladný vztah k alkoholu. Ty začátky holky to bylo fakt psycho :( Snažila jsem se to nějak tolerovat protože má dobrou pracovní pozici a není to lempl. Doma pomáhá je šikovný na domácí práce a jezdí za mnou každý den. Byli jsme hezký vtipný pár.. Jenže jsme teď jeli s mojí i jeho dcerou která je stejně stará jako moje na jarní prázdniny. Ještě předtím jsem mu říkala a ptala se ho… že nebudeš pořád opilej…První den se opil ale to jsem si i dala já trochu..brala jsem to že jsme zahájili dovču.. jenže druhý den se opil znovu.. to už jsem byla z toho hotová.. další den přijel jeho bratr s rodinou a pilo se a mě si vůbec nevšímal..a chlastal totálně pod obraz.. holky to viděly ale ta jeho dcera už je zvyklá :/ já jsem jsem už začla být úzkostná protože ten jeho tupej výraz mi připomínal ty začátky.. prostě nevím jak to popsat… šla jsem brečet do ložnice a jeho dcera pro mě přišla ať jdu k nim spát nahoru. Za hodinu ticho.. tak jsem šla dolu on na kaši a táhly jsme ho s holkama do pokoje. Ráno jsme s nim nemluvila.. a on ahoj miláčku jako by nic..a já odsekla… on se ani nějak nesnažil komunikovat a promluvit si…ten den jsme se ignorovali a večer když jsem vařila a on se svým bratrem dělal dřevo se vrátil zase na plech :( jeho dcera mu šla ven vynadat že už toho má taky dost… já se večer pomalu balila a přemýšlela jak pryč z té díry a on nic. Pak jsem na něj uhodila že tu nechci být brečela proč mě tam bral když mě ignoruje a jen chlastá a moc vše co jsme si slíbili a řekli…najednou není.. proč mě sem bral. Nic neříkal… že mi na to nemá co říct… pak jen tak u mě seděl… i když jsem v klidu na něj mluvila jak se cítím tak odešel vzal si pivo a šel se bavit s bratrem a popíjet dál. Já si balila a on nic prostě :( Šly jsme s holkama spát.. jeho dcera slzičky… ráno jsem mu řekla že odjíždíme s moji dcerou vlakem domu. Stál si za tím že nás odveze 3h cesty… stále mi říkal miláčku když se balilo i když jsme mu řekla jestli chápe co tohle znamená pro náš vztah..po cestě ticho věci nám pomohl složit do výtahu a poslední co bylo tak řekl ahoj miláčku… do teď nic ani sms ani nezabojoval… nechápu to.. vůbec nevím jak to pobrat…

Příspěvek upraven 11.02.21 v 19:35

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16010
11.2.21 14:22

Ty čekáš, že se změní, ale on to neudělá. A vůbec se k sobě nehodíte. On tě bude neustále štvát, ty ho budeš dokola prudit, urážet se, brečet. A proč? Takhle chcete trávit život?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
11.2.21 14:25

On se nejspíš nezmění.. i to, že tě nechal jen tak odjet a nijak ho to nezajímalo a chlastal dál.. co s takovým chlapem? Já bych to teda nesnesla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
11.2.21 14:27

Já jsem to jeho popíjení piv respektovala ale tohle opíjení do němoty a ignorování když pije to mi prostě nešlo překousnout. Jsme spolu půl roku. Myslím si že by to mělo být takové ještě hezké… a tohle byla první společná dovolená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
11.2.21 14:29
@EllMina píše:
Já jsem to jeho popíjení piv respektovala ale tohle opíjení do němoty a ignorování když pije to mi prostě nešlo překousnout. Jsme spolu půl roku. Myslím si že by to mělo být takové ještě hezké… a tohle byla první společná dovolená

No po půl roce by to vážně mělo vypadat jinak. Za mě by tohle byla zároveň poslední dovolená. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19884
11.2.21 14:30
@Anonymní píše:
Ahoj holky potřebuji poradit.
Poznala jsem skvělého člověka který se o mě a moji 14let dceru hezky staral. Jsme spolu půl roku… Všude spolu…Ze začátku se opíjel pivem o víkendech ale jinak to byl velice hodný chlap. Když jsem na něj uhodila tak přestal ale ty 3 piva si za den dal a o víkendu třeba 4 ale vím že má velice kladný vztah k alkoholu. Ty začátky holky to bylo fakt psycho :( Snažila jsem se to nějak tolerovat protože má dobrou pracovní pozici a není to lempl. Doma pomáhá je šikovný na domácí práce a jezdí za mnou každý den. Byli jsme hezký vtipný pár.. Jenže jsme teď jeli s holkama… i jeho dcerou která je stejně stará jako moje na jarní prázdniny. Ještě předtím jsem mu říkala a ptala se ho… že nebudeš pořád opilej…První den se opil ale to jsem si i dala já trochu..brala jsem to že jsme zahájili dovču.. jenže druhý den se opil znovu.. to už jsem byla z toho hotová.. další den přijel jeho bratr s rodinou a pilo se a mě si vůbec nevšímal..a chlastal totálně pod obraz.. holky to viděly ale ta jeho dcera už je asi zvyklá :/ já jsem jsem už začla být úzkostná protože ten jeho tupej výraz mi připomínal ty začátky.. prostě nevím jak to popsat… šla jsem brečet do ložnice a jeho dcera pro mě přišla ať jdu k nim spát nahoru. Za hodinu ticho.. tak jsem šla dolu on na kaši a táhly jsme ho s holkama do pokoje. Ráno jsme s nim nemluvila.. a on ahoj miláčku jako by nic..a já odsekla… on se ani nějak nesnažil komunikovat a promluvit si…ten den jsme se ignorovali a večer když jsem vařila a on se svým bratrem dělal dřevo se vrátil zase na plech :( jeho dcera mu šla ven vynadat že už toho má taky dost… já se večer pomalu balila a přemýšlela jak pryč z té díry a on nic. Pak jsem na něj uhodila že tu nechci být brečela proč mě tam bral když mě ignoruje a jen chlastá a moc vše co jsme si slíbili a řekli…najednou není.. proč mě sem bral. Nic neříkal… že mi na to nemá co říct… pak jen tak u mě seděl… i když jsem v klidu na něj mluvila jak se cítím tak odešel vzal si pivo a šel se bavit s bratrem a popíjet dál. Já si balila a on nic prostě :( Šly jsme s holkama spát.. jeho dcera slzyčky… ráno jsem mu řekla že odjíždíme s moji dcerou vlakem domu. Stál si za tím že nás odveze 3h cesty… stále mi říkal miláčku když se balilo i když jsme mu řekla jestli chápe co tohle znamená pro náš vztah..po cestě ticho věci nám pomohl složit do výtahu a poslední co bylo tak řekl ahoj miláčku… do teď nic ani sms ani nezabojoval… nechápu to.. vůbec nevím jak to pobrat…Příspěvek upraven 11.02.21 v 14:22

velice jednoduše: na jedné misce vah jsi byla ty a váš vztah a na druhé alkohol. A hádej, co vyhrálo? Představil si, že by jsi ho nutila nepít a toto bylo a je pro něj přednější. Holčiny je mi líto, ale ty utíkej, co můžeš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1135
11.2.21 14:31

Alkoholik dá v 99% přednost alkoholu i před rodinou.
Je to totální zlo, kašli na to jaký umí být bez pití, on jen tak nepřestane a muže to být horší a horší.
V podstatě ti muže zkazit kus tvého života.
Buďto to zabalíš už teď nebo za pár let :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
988
11.2.21 14:35

Skvělej člověk. Má jen drobnou vadu - je alkoholik…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Modrásek modrý

Je mi to líto, ale měl dost příležitostí ke změně. Kterou nedokázal udělat. Musíš chránit nejen sebe, ale i svoje ditě, kterému asi nechceš,, dopřát,, život s alkoholikem.

• Citovat
  • Nahlásit
11

@Keyllah přesně takhle jsem se tam cítila..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2169
11.2.21 14:36

Nezabojoval, protoze asi vi, ze bez alkoholu byt nechce a nechce ti slibovat neco, co vi ze nechce splnit. Takovy vztah nema smysl, prece se nechces trapit a hlavne pro dceru nechces takovy priklad, ze je ok byt s takovym chlapem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7421
11.2.21 14:39

Ahoj zakladatelko,
no jak to píšeš, možná buď ráda, že o tebe nebojuje. Očividně má problém s pitím a mít někoho takového po boku je vždy peklo.
Je mi líto, že tím přicházíš o jinak třeba fajn parťáka. Nejvíc líto mi je ale jeho dcery :-/.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9971
11.2.21 14:39

Je to alkoholik a ty si s ním byla jen proto, že má dobrou pracovní pozici a asi prachy. No vztah skončil, buď ráda a hledej jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2914
11.2.21 14:43

Skvělý… alkoholik. Alkoholik má radši alkohol než ostatní. Asi si myslel, že ti to nebude vadit a když vidí, že bude, tak si radši zvolil chlastání. Pil od začátku, jen to možná před tebou, po těch výtkách, skrýval, opíjel se, když byl sám. Nerozvedl se kvůli svému pití? Zkoušela jsi na té dovolené o tom promluvit s rodinou bratra? Já bych teda nechtěla tolerovat ani 4 piva dennodenně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
11.2.21 14:43

Hlavně to nějak pobrat že to všechno zahodí kvůli chlastu. To vše co jsme budovali a holky si tak rozuměly a mají se rádi :( Neměli jsme spolu žádný problém. Byl to tak skvělej chlap a moje rodina ho miluje. Je to těžký pochopit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat