Zklamaná po rozchodu, má to šanci?

183
6.4.17 20:07

Zklamaná po rozchodu, má to šanci?

Včera jsem měl schůzku s jednou ženou, který je 29 let a mně je 24 let. Já jsem sice delší dobu sám, ale cítím se mladě a svobodně, mám svůj život, své sporty a celkem si i dost věřím.

Ta žena zase je po několikátém rozchodu asi za poslední dva rky, zůstala i s dvou ročním synem. Bydlí ještě u rodičů a já taky. Byli jsme na schůzce i s tím malým klukem, k dětem jsem si vytvořil vztah a nevadí mi to.

Já už chci vztah, slečna ale tvrdí o tom, že chce být ještě chvíli sama, ať nic od toho nečekám, ale chce se mnou trávit čas, chce se mnou sportovat a sem tam výlet.

Příležitosti z mé strany jsou, z její vlastně taky když je na mateřské. Ona to má už horší s hlídáním, což zase našim rodičům by to nevadilo.

Jsem tak v rozpacích, nastává dilema, jestli se s tou slečnou dál vídat a čekat vztah, a nebo zda ztrácím čas.

Díky za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6.4.17 20:09

Já ti nevím, jí je 29, dítě, bydlí s rodiči.
Ty sám, 24 let - najdi si bezdětnou. Bude ti lépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.17 20:20

No co, ty ji budeš dávat kačky a platit kulturu a ona ti občas dá. Co jiného můžeš čekat. Na vše ostatní máte oba rodiče. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14090
6.4.17 20:22
@Mesec píše:
Včera jsem měl schůzku s jednou ženou, který je 29 let a mně je 24 let. Já jsem sice delší dobu sám, ale cítím se mladě a svobodně, mám svůj život, své sporty a celkem si i dost věřím.

Ta žena zase je po několikátém rozchodu asi za poslední dva rky, zůstala i s dvou ročním synem. Bydlí ještě u rodičů a já taky. Byli jsme na schůzce i s tím malým klukem, k dětem jsem si vytvořil vztah a nevadí mi to.

Já už chci vztah, slečna ale tvrdí o tom, že chce být ještě chvíli sama, ať nic od toho nečekám, ale chce se mnou trávit čas, chce se mnou sportovat a sem tam výlet.

Příležitosti z mé strany jsou, z její vlastně taky když je na mateřské. Ona to má už horší s hlídáním, což zase našim rodičům by to nevadilo.

Jsem tak v rozpacích, nastává dilema, jestli se s tou slečnou dál vídat a čekat vztah, a nebo zda ztrácím čas.

Díky za odpovědi :)

jako, to ze je starsi a ma jedno dite nevidim az tak jako problem. Problem je s tim, ze je k tobe vlazna.

To muze znamenat, ze nechce pusobit zoufale (ze za kazdou cenu hleda noveho partnera a tatinka pro maleho), anebo opravdu zajem nema a to je pak tezky. Dej tomu jeste nejaky cas sanci, to docela rychle poznas, kam ten vztah smeruje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
6.4.17 20:24
@strýček sally píše:
No co, ty ji budeš dávat kačky a platit kulturu a ona ti občas dá. Co jiného můžeš čekat. Na vše ostatní máte oba rodiče. ;)

nech toho :lol:, třeba se z toho vyvine hezkej vztah, nekaž jim to hned na začátku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.17 20:26

@Mesec a pokud chceš vztah, jsi schopen se pak starat o dítě? Ona tě bude chtít se vším všudy, čili ty půjdeš třeba na výšku na přednášku, mezitím ráno ještě odvedeš dítě do školky, pak přednáška, občas vyzvednout dítě, každý večer koupat, ona na sex nebude mít věčně čas, bo unavená ze všeckeho :mrgreen: hlava bolí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21282
6.4.17 20:29

Pokud ještě nechce trvalý vztah, budeš jenom „převozník“. Dítěti bych nepletla hlavu. Sama bych mladšího nechtěla, zvlášť kdybych sama měla dítě. S holkou bez dítěte by sis pár starostí ušetřil. Tví rodiče musí být hodně natěšení na vnoučata, když by hlídali „cizí“ dítě, u kterého nemají moc jistotu, že ho budou vídat dlouhodobě. Pokud tě vymění za jiný model. Trvalka to nebude, když je sama s dvouletým dítětem. Nebo si vybírá stejně neperspektivní typy. Možná záměrně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
6.4.17 20:35

Pokud ti řekla, že se ještě na vztah moc necítí, a přitom hned na první schůzku přivede i dítě, pak je to divné. K tomu je za dva roku už po několikátém rozchodu.
Tak nevím, jestli by pro tebe nebylo lepší se raději poohlédnout po nějaké svobodné dívce, která tě bude milovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
6.4.17 20:40

@Russet

Tys ale na to dobře kápla! To se už přiznala, že s takovými lidmi má blbé zkušenosti, spíše si takové kluky v minulosti vybírala. S tím převoznictvím jsou na netu dva články, jak kdybych v tom viděl zrovna ji.

Slečně chybí dost šíleným způsobem sebevědomí. Na jednu stranu ji chápu, ale to neřeší moji a její situaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
867
6.4.17 21:25

Jdi od toho. Takový vztah nemá moc šancí na úspěch. I když si myslíš, že by ti děcko nevadilo, věř mi, že časem ti pravděpodobně vadit začne, nehledě na to, že mít jejího exe za prdelí taky není nic moc. Ideální je, když se spárují dva lidé se závazky z předchozích vztahů, jakmile je jeden z páru bezdětný, bude za „otloukánka“, co musí všechno skousnout a obětovat se ve prospěch cizího děcka. Navíc ona asi také nebude úplně výkvět všech ctností… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1959
6.4.17 21:27
@hudečice píše:
@Mesec a pokud chceš vztah, jsi schopen se pak starat o dítě? Ona tě bude chtít se vším všudy, čili ty půjdeš třeba na výšku na přednášku, mezitím ráno ještě odvedeš dítě do školky, pak přednáška, občas vyzvednout dítě, každý večer koupat, ona na sex nebude mít věčně čas, bo unavená ze všeckeho :mrgreen: hlava bolí…

právě proto musí být sex, aby bolest přešla, vlatní zkušenost :D :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
6.4.17 21:28

Ale je zajímavý, že se mnou vidět přesto chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3040
6.4.17 21:47

@Mesec tak pokud k tomu přistupuješ jako „ke ztrátě času“ se s ní vídat tak se na to vyprdni :-D vztah nevzniká na prvním rande ale človek se k němu musí nějak propracovat tím jak se vzájemně poznává atd… jak ona muže vědět jestli s Tbou chce vztah když Tě defacto vubec nezná… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
6.4.17 22:06

@axelina

Ztráta času být s někým, kdo o mě ani vážně nestojí. A jako to se dá poznat už z první schůzky, jestli tam ta šance je nebo není. Jak to padlo výše, nechci být převozníkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3040
6.4.17 22:11

@Mesec jo takhle…pokud máš pocit že o Tebe nestojí - to musíš asi vycítit sám nejlepe tak pak ano…chápu to má asi duvod a nechce Ti dělat plane nadeje…pak to asi smysl nemá no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama