Zklamana z priteloveho chovani,narcis.

Anonymní
19.3.20 01:46

Zklamana z priteloveho chovani,narcis.

Ahoj prave je pul 2 rano, ja nemuzu spat…tak ted k veci..1rok jsem s pritelem. Pritel je vyrazne starsi nez ja o 15 let. Nejake prpblemy byly od zacatku, kdy jeho ex mu stale psala, vyuzivala jeho dobrocinnosti a taky neunesla ze jsi nasel mne…takze si obcas napsali. Prijde mi opravdu falesna a zakerna svine, ktera miluje kdyz ma lidi pod kontrolou..ale to je uhel jak ji vnimam ja, treba takova neni. Jsem v 8 tt. Jeste nez jsem stihla udelat test a zjistit ze jsem tehotna mne pritelova mama pouadala o fotky z vyletu kde jsme byli. S pritelem mame mobily s heslem ale hesla zname a nic jsme pred sebou netajili(aspon ja v tom zila) no, najela jsem do jeho Disku na google a byla jsem v soku…asik 20 videi jak s*ka sve ex, proste sex vsude, byly tam i videa s jeho ex a s jeji kamaradkou no proste zazrnula jsem, dale tam byly screenshoty co nejspise smazal ze zprav jak mu psala, posilali si srdicka atd…nedalo mi to koukla jsem na operatora a vyjela si seznam hovoru..Ten hovad si s ni vola kazdy den nejmene 4× denne nekdy i vicekrat!!! :pocitac: pak prisla konfrontace co to ma znamenat atd…partner brecel ze mne miluje, ze je s ni jen nejlepsi kamarad prpto ty hovory atd..byla jsem rozhodnuta od nej odejit nestale mi pise i nekolikrat denne a jednou je to at se vratim pak at si najdu nekoho jineho a zakonci to tim ze mne prosi abych se k nemu vratila. Do toho jeho ex ktera ho. ela v blokaci na facebooku si ho odblokovala a ja vidim vsechny jejich spolecne fotky. A ja se s vama chci ppradit o nazory…mam strach ze to dite ktere nosim v brise nikdy nebudu milovat, ze mi bude navzdy pripominat tu bolest co mi jeho otec zpusobil :,( :,( :,( :,( diky za vyliti srdicka a mejte se hezky :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

120
19.3.20 02:52

Zajímalo by mě kolik ti je let. Dle míry nezodpovědnosti tipují 18-20.Připadá mi, že ses úplně blbá, když si pořídis děcko s o 15 let starším chlapem kterýho v té době znáš 8 měsíců. Tak co jsi čekala?! Věděla jsi o problému s ex a hnedka se vrhnes do dečka? Máš vůbec nějaké rezervy? Nebo si myslíš, že dítě je nějaká prdel, kterou si pořídím s kde kým i když ho neznám?! Blbka blbka. To se jinak nedá napsat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
19.3.20 03:10
@Horse.Lady píše:
Zajímalo by mě kolik ti je let. Dle míry nezodpovědnosti tipují 18-20.Připadá mi, že ses úplně blbá, když si pořídis děcko s o 15 let starším chlapem kterýho v té době znáš 8 měsíců. Tak co jsi čekala?! Věděla jsi o problému s ex a hnedka se vrhnes do dečka? Máš vůbec nějaké rezervy? Nebo si myslíš, že dítě je nějaká prdel, kterou si pořídím s kde kým i když ho neznám?! Blbka blbka. To se jinak nedá napsat.
:potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
19.3.20 04:43

To nedopadne dobře, mluvím z vlastní zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
738
19.3.20 05:24

Tak, jak komanduje bývalka jeho, tak se snaží teď on manipulovat s tebou. Hlavně klid, ať kromě dementního psychouše, co ti bude vyhrožovat svými práááávy a náááároky na dítě… Nemáš ještě neurotické miminko, protože budeš vystresovaná ty sama. Ujasni si co chceš. Starý chlap se nezmění, nikdy, nejde to, ani ty ho nezměníš. Na děcko budeš sama, on bude třeba prudit, vyhrožovat, budeš muset být s chlapem napořád v kontaktu, nikdy se ho nezbavíš, protože dítě budete sdílet navždy. V klidu si rozmysli, jestli to zvládneš. Pokud ne… Plán B bohužel tušíš. Příště víc používej hlavu, až pak všecky další orgány.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1205
19.3.20 05:42

Toho, že kvůli němu nebudeš mít ráda své dítě, bych se nebála. O to se postarají hormony. Ale asi komunikace s ním jako s otcem bude dalších 20 let dost náročná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
M-A
568
19.3.20 06:12

Poradne vse rozmysli a promysli, jsi mlada, asi i trochu naivni… ja mela dite taky v 21, s chlapem o 7 starsim po 7 mesicich vztahu, obcas taky pekna divocina, ale vydrzelo to, sedlo si to, a ted mame deti dve, ale ja nemela bejvalku za zadama a chlapa co hobluje jiny… jako prede mnou ma pekny seznam, ani se neptam, ale behem vztahu a manzelstvi je vernej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
293
19.3.20 06:21

Tak pokud si to s ní natočil před tím než poznal Tebe :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89
19.3.20 06:46

Tak předně. Tu bejvalku ti tak popsalo on, že je taková? Když je tedy tak hrozná, proč s ní chce být nejlepší kámoš? :see_no_evil: Lže ti. Je to sebestřednej narcis. To jeho chování je přímo učebnicové. Neboj, dítě milovat budeš! Ale tenhle zmetek ti udělá ze života peklo. Když se k němu vrátíš, bude se za čas chovat ještě hůř. Protože zjistí, že mu prošlo úplně všechno včetně nevěry a ty ses k němu stejně vrátila. Najdi si na FB skupinu o těchto emočních mrzácích, ať víš, co tě čeká. Taky na YouTube jsou videa od Jana Dvořáka. To ti snad otevře oči. Drž se!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1245
19.3.20 07:46

Mně teda jako narcis nepřijde, jen to asi s tou ex ještě táhne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
396
19.3.20 08:07

Tez mi prijde, ze spis nevi, co chce a to je na prd. Cele to na me pusobi, ze ti muze byt cca tak 21 let…studujes, pracujes? Co tvoji rodice? Byt samozivitelka je silene, par mam kolemmsebe a hluboce smekam, protoze ja si to nedovedu predstavit. Hodne zapremyslej, co chces se svym zivotem podniknout. S tim chlapem to podle me neklapne, byvalka ho ma v hrsti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14261
19.3.20 08:08
@salubriter píše:
Tak pokud si to s ní natočil před tím než poznal Tebe :nevim:.

Mně to přijde nechutný ať to natočil, kdy chtěl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4003
19.3.20 08:20

A musíš si to dítě nechávat a být tak s ním NAVŽDY spojená??? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
396
19.3.20 08:22

Mne osobne by ty videa teda nevadily, pokud je natocil pred tim, nez jste spolu zacli chodit…co by mne ale vadilo dost, je to, ze ti lze, tvrdi, ze s byvalkou neni v kontaktu a pritom si volaji ctyrikrat denne, evidentne na tajnacku…tohle o necem svedci, tahne to na obe strany…muj nazor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9692
19.3.20 09:04

A s tebou teda taky neco natocil? Asi bych rekla, ze zarlis, jen do te doby, nez jsem si precetla to s tema hovorama. Kasli na nej, nezmeni se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama