Zklamání z chování přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 21:02
Zklamání z chování přítele

Jsem zklamaná z chování přítele. Vím, že je často náladový, ale jinak prima chlap, miluju ho. Ale někdy mám pocit, že si mě neváží. 17.12. měl narozeniny (39), chtěla jsem ho překvapit nejen dárkem, ale celkově hezkým večerem. Domluvili jsme se, že se u něj po práci v 18.00 h stavím, vyvenčíme psa a uděláme si hezký večer. Byl to jeho návrh. Když jsem přišla, sotva odpověděl na pozdrav, telefonoval, a pak něco dělal na internetu. Jako bych tam ani nebyla. Chtěla jsem mu pořát, ale řekl, že nemá čas, ať přijdu později (přišla jsem dle domluvy). Na dárek se ani nepodíval, prý nic nechce. Nakonec řekl, že je před vánoci a má v práci hodně práce, ať jedu raději pryč. Že nemá na nic náladu. S brekem jsem odjela. Za dva dny volal a dělal jakoby nic. Vztah jinak funguje, ale tyhle nálady mě ničí. Koupila jsem mu dárek, po kterém dlouho toužil, ale nakonec se na něj ani nepodíval. Problém žádný neměl, jen prostě blbá nálada. Přesto si myslím, že 39-letý chlap by už nějaký chování měl mít. Stačilo včas napsat, že se sejdem jindy, pochopila bych to…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 29.12.18 21:04

Jak jste spolu dlouho? Mě to teda přijde dost přes čáru

Térouš
Echt Kelišová 8405 příspěvků 29.12.18 21:06
@Anonymní píše:
Jsem zklamaná z chování přítele. Vím, že je často náladový, ale jinak prima chlap, miluju ho. Ale někdy mám pocit, že si mě neváží. 17.12. měl narozeniny (39), chtěla jsem ho překvapit nejen dárkem, ale celkově hezkým večerem. Domluvili jsme se, že se u něj po práci v 18.00 h stavím, vyvenčíme psa a uděláme si hezký večer. Byl to jeho návrh. Když jsem přišla, sotva odpověděl na pozdrav, telefonoval, a pak něco dělal na internetu. Jako bych tam ani nebyla. Chtěla jsem mu pořát, ale řekl, že nemá čas, ať přijdu později (přišla jsem dle domluvy). Na dárek se ani nepodíval, prý nic nechce. Nakonec řekl, že je před vánoci a má v práci hodně práce, ať jedu raději pryč. Že nemá na nic náladu. S brekem jsem odjela. Za dva dny volal a dělal jakoby nic. Vztah jinak funguje, ale tyhle nálady mě ničí. Koupila jsem mu dárek, po kterém dlouho toužil, ale nakonec se na něj ani nepodíval. Problém žádný neměl, jen prostě blbá nálada. Přesto si myslím, že 39-letý chlap by už nějaký chování měl mít. Stačilo včas napsat, že se sejdem jindy, pochopila bych to…
Žádná omluva? Tak pryč od něj
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 21:09

Jsme spolu 4 roky. Omluva ne, jen vysvětlení, že měl prostě blbou náladu. Cítila jsem se jako školačka, jak jsem tam stála a on se otočil zády a pracoval.....

nostress
Extra třída :D 14001 příspěvků 29.12.18 21:11
@Anonymní píše:
Jsem zklamaná z chování přítele. Vím, že je často náladový, ale jinak prima chlap, miluju ho. Ale někdy mám pocit, že si mě neváží. 17.12. měl narozeniny (39), chtěla jsem ho překvapit nejen dárkem, ale celkově hezkým večerem. Domluvili jsme se, že se u něj po práci v 18.00 h stavím, vyvenčíme psa a uděláme si hezký večer. Byl to jeho návrh. Když jsem přišla, sotva odpověděl na pozdrav, telefonoval, a pak něco dělal na internetu. Jako bych tam ani nebyla. Chtěla jsem mu pořát, ale řekl, že nemá čas, ať přijdu později (přišla jsem dle domluvy). Na dárek se ani nepodíval, prý nic nechce. Nakonec řekl, že je před vánoci a má v práci hodně práce, ať jedu raději pryč. Že nemá na nic náladu. S brekem jsem odjela. Za dva dny volal a dělal jakoby nic. Vztah jinak funguje, ale tyhle nálady mě ničí. Koupila jsem mu dárek, po kterém dlouho toužil, ale nakonec se na něj ani nepodíval. Problém žádný neměl, jen prostě blbá nálada. Přesto si myslím, že 39-letý chlap by už nějaký chování měl mít. Stačilo včas napsat, že se sejdem jindy, pochopila bych to…

To je vtip? :nevim: Buď si děláš legraci, nebo máš nulovou sebeúctu. Ten chlap si tě ani za mák neváží. Poslala bych ho do oběhu.

Térouš
Echt Kelišová 8405 příspěvků 29.12.18 21:11
@Anonymní píše:
Jsme spolu 4 roky. Omluva ne, jen vysvětlení, že měl prostě blbou náladu. Cítila jsem se jako školačka, jak jsem tam stála a on se otočil zády a pracoval.....

Já bych s takovým člověkem nebyla. Tohle člověk, který si druhého váží nedělá.

nostress
Extra třída :D 14001 příspěvků 29.12.18 21:12
@Anonymní píše:

TWL. To by mi udělal pouze jednou. 8)

Martassek
Kecalka 293 příspěvků 29.12.18 21:13

Už to, že po 4-letém vztahu stále bydlíte zvlášť mluví za vše… :roll:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 29.12.18 21:13
@nostress píše:
TWL. To by mi udělal pouze jednou. 8)
:palec: přesně
Sany80s
Kelišová 6724 příspěvků 29.12.18 21:17

Typický jedinec, co se schovává v práci, když se mu něco nechce.

Russet
Extra třída :D 13337 příspěvků 29.12.18 21:18
@Anonymní píše:

Asi si tě moc neváží. Omluva by mě asi moc nepřesvědčila. Chlapi dědkovatí. Ale ve 39 je to fakt brzo. Jestli jsi mladá a bezdětná, v něco lepšího bych nedoufala a našla si jinčejšího.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 29.12.18 21:19

Možná jen chtěl být bez zakladatelky a má někoho bokem… jako tohle není normální - kdyby přišel a řekl ja jsem hotovy pruser v práci … ale toto???!!! To je drsne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 21:20

Každý máme ve vlastní péči děti v pubertě. Dohodli jsme se, že jim nebudeme zatím měnit bydliště, aby nemusely měnit školu, měly blízko ke svým kamarádům atd. Až dokončí SŠ, chceme spolu bydlet.

Meduňková
Povídálka 49 příspěvků 29.12.18 21:24

To bylo od něj hloupé, partneři se k sobě takhle chovat nemají.

Uživatel je onlineAotearoa
Kelišová 5012 příspěvků 29.12.18 21:25
@Anonymní píše:
Každý máme ve vlastní péči děti v pubertě. Dohodli jsme se, že jim nebudeme zatím měnit bydliště, aby nemusely měnit školu, měly blízko ke svým kamarádům atd. Až dokončí SŠ, chceme spolu bydlet.

Snad se dřív rozejdete. Ten chlap si tě vůbec neváží. Udělal z tebe blbku, co se táhla k nemu, aby mu udělala hezký večer. A on? Škoda slov.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >