Zklamání z mamky

Anonymní
20.4.21 19:11

Zklamani z mamky

Ahoj vsem. Nazev uz napovida. Jsem z moji maminy zklamana. Vezmu to poporadku. Od brezna jsem nastoupila do prace na zkracenou. Deticky sli do nahradnich zarizeni 10, skoro4 roky. Mamina furt, ze jsem blazen, ze deti hlavne mala se bude trapit novym kolektivem, prostredi atd. V te kmenove byla furt v karantene, takze se nestihla ani rozkoukat. To se ovsem nelibilo mame, ze jsem sobec a mam pockat do zari s praci. Ja si to udelala podle sebe a do prace nastoupila.
Vcera jsme se v praci dozvedeli, ze se budou delat 12 nactky. Nechodila bych pravidelne, ale 2-3krat do mesice, v dobe kdy bude mensi u tatky a starsi uz doma vydrzi i ted nez prijdu v 16.hod z prace. A muze byt u dedy, nez co ja prijdu 12nactky. Mamce jsem to dnes rikala a byla jak smyslu zbavena, rozcilovala se, jecela a zaklapla me tel. No mrzi me to, pac mame hezky vztah a jsem nezodpovedna nechat 10letaka samotnyho doma. Ani nechci poradit. Spis jsem se prisla vypovidat :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1754
20.4.21 19:15

Ja bych s ni nic nekonzultovala.
Pokud ti nepomaha, tak nechapu, co je ji po tom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 19:17
@VitaminC píše:
Ja bych s ni nic nekonzultovala.
Pokud ti nepomaha, tak nechapu, co je ji po tom.

Jeste pracuje. Ona ma spis strach z toho, aby neco starsi nevyvedl a bude kaslat na uceni

• Citovat
  • Nahlásit
21066
20.4.21 19:27

Tak 2-3× do měsíce v tom problém nevidím ˇ, to i kdyby na to učení kašlal, tak se nic nestane. Mamce to neříkej, já to mám doma podobné, tak už radši nic nekonzultuju :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1232
20.4.21 19:31

Tak s mámcou nežijes.. A výchova a děti jsou tvoje tak si to dělej po svém a příště s ní nic nekonzultuj… 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1961
20.4.21 20:13

Na jednu stranu chápu, že Tě mrzí, že máma reaguje naprosto jinak, než jak bys čekala. Že máš potřebu se jí svěřit a namísto toho, aby Ti popřála štěstí v práci, tak komentuje Tvé rozhodnutí, kritizuje Tě a odsuzuje. To by mi vadilo taky (a mám to taky!). Pokud ovšem nehlídá a na výchově se nepodílí, tak do toho, upřímně, vlastně moc co mluvit nemá. Je to Tvoje rodina a Tvůj život ;). Možná opravdu poučení, že se příště nemáš svěřovat (i když vůči vlastní mámě je to smutné…).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 20:41

Holky dekuju. Ono je to s ni nekdy tezky. Na vychove se nepodili. Rozhodnuti o praci mela problem, ted zase toto. Pro priste si takove veci necham pro sebe.
Zase bude nafoukla. Ja ji rozhodne volat prvni nebudu.

• Citovat
  • Nahlásit
1232
20.4.21 20:44
@Anonymní píše:
Holky dekuju. Ono je to s ni nekdy tezky. Na vychove se nepodili. Rozhodnuti o praci mela problem, ted zase toto. Pro priste si takove veci necham pro sebe.

Přesne tak udělej si to podle sebe a máš klid, aspoň se nebudeš stresovat 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 21:25
@Misasisi píše:
Přesne tak udělej si to podle sebe a máš klid, aspoň se nebudeš stresovat 😊

Dekuju :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
5778
20.4.21 21:29
@Anonymní píše:

Měla by být ráda že se snažíš a nestojíš někde s natazenou rukou. :kytka: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
24.4.21 22:15

Hoď na to bobek, já dělám podle mamky a tchýně taky většinu věcí úplně blbě…ale mám s nima i tak dobrý vztah, asi proto že to pustim jednim uchem tam a druhym ven :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21938
dnes v 08:56
@Anonymní píše:

pokud tvé děti nehlídá a nestará se o ně, tak jí po tom, jak si to zařídíš a kdy budeš chodit do práce, nic není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1890
dnes v 09:14

No, na maminku bych se prostě vybodla. Ono jí to časem nedá a ozve se sama. Při prvním náznaku dalšího konfliktu bych rázně řekla že nejsem malý harant a nebude po mě ječet jak smyslů zbavená, obzvlášť kdy mi děti nehlídá a neživí.
Ona ta maminka to myslí dobře, záleží jí na vnoučatech i na tobě. Jen si jaxi nevšimla jaká by měla být její role - ječící fúrie či generál v tomto případě moc šťastná volba není…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20795
dnes v 09:19

Také bych všechno neříkala. Kór když na Tebe potom takhle vyjede. Pokud se zeptá, tak jí řeknu jen něco, co vezme v pohodě.
Pokud by i tak měla problémy s Tvým rozhodnutím, tak bych jí řekla, že se o tom nebudeš bavit. Že Tě pořád kritizuje, a podle ní není nic dobře.
A asertivní jednání by se Ti určitě vyplatilo. Řekla bych, já to mám jinak než Ty, a víc bych se o tom nebavila.
Přeji dostatek pohody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat