Zklidnění psa - přírodní přípravky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MishellW
Povídálka 25 příspěvků 17.01.18 14:46
Zklidnění psa - přírodní přípravky

Ahoj, chci se zeptat, jestli někdo nemá zkušenosti s přírodními přípravky na zklidnění psa: Phytovet Dog Cool down, Relaxis a Allegris. Popřípadě jiné, které máte vyzkoušené.

Děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 17.01.18 14:53

@MishellW se všemi a nic nefunguje :-) zklidni ho svou přítomností…čeho se bojí? měl by mít pelíšek, náš zalézá např. pod postel, kde se cítí v bezpečí, měl by cítit klid z tebe…

MishellW
Povídálka 25 příspěvků 17.01.18 14:58

Tak to mě vůbec nepotěšilo.. :D jde spíš o to, že je roztěkaný, doma rozkouše co může, když je sám a teď čekáme miminko, což pro něj bude ze začátku asi dost stresový..

Anonym_kaO
Zasloužilá kecalka 948 příspěvků 17.01.18 14:59

@MishellW většina těch přípravků nefunguje, a když funguji, tak na každého psa zabírá něco jiného. Ještě jsou od značky alavis- na ty jsem slyšela dobré reference a nebo bachovky. Ale na každého něco jiného. Jak píše @maskovak nejlepší je přítomnost páníčka.

A hlavně většina přípravku na uklidnění se musí brát déle, aby mělo nějaký účinek.

Heivka
Závislačka 2894 příspěvků 17.01.18 15:00

Nejlepší na zklidnění psa je nechat ho pracovat, unavit a chovat se k němu konzistentně. Jinak u akutních úzkostí, než se zvládnou výcvikem, jsou dobré Bachovy esence, teď to hodně pomohlo kamarádce co si vzala do dočasné péče týranou fenu. Co máte za potíže, třeba poradíme.

Anonym_kaO
Zasloužilá kecalka 948 příspěvků 17.01.18 15:02

@MishellW pokud vám kouše věci, tak ho chce více unavit, zabavit, atd. Unavit nejen fyzicky, ale i psychicky - interaktivní hry. Proste se pejskovi věnovat. :)

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 15:12

Nepíšeš, co je to za plemeno. Ale v případě jakýchkoliv pochybností se ho zbav. Pokud čekáš dítě, tak by ses mu měla věnovat a ne o pečovat o nějakýho psího magora. I když jsou tu i takové „matky“, co nechají mimino se psem v jeho pelechu. :nevim:

MishellW
Povídálka 25 příspěvků 17.01.18 15:14

No.. to, že je neposedný, aktivnější než jakýkoliv jiný pes už jsme si zvykly. Samozřejmě je nejlepší ho unavit, jenže to není tak úplně jednoduché. On když je celý den venku, hrajeme si, běháme po lese a pak přijdeme domů a já sem ráda, že chodím, tak on si stejně vezme hračku a ještě si chce hrát.. Každopádně jde o to, že musíme chodit do práce a musí být doma občas sám a to je neštěstí.. kouše nábytek, škrábě zdi a přitom sám ví, že je to špatně. Protože přijdeme domů a on sklopí uši a je na místě. Nějkolik pelechů už rozkousal, když byl doma sám. Je hrozně společensk, bohužel nám ho dali od matky moc brzy a on miluje všechny lidi.. takže i venku nemá problém odejít s cizím člověkem. Dneska mu chtěl přítel vynadat, když zase něco rozkousal a on ho na férovku kousnul. Teď je bod úrazu, že čekáme miminko a z toho mám největší strach.

MishellW
Povídálka 25 příspěvků 17.01.18 15:15

Je to kříženec - střední plemeno 13 Kg typická pouliční směska

Ivul87
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 17.01.18 15:24

Na tenhle problém ti zklidňující cokoli asi nepomůže… Jak je psík vedený? Jaký má režim přes den? Jak je vycvičený?

Anonym_kaO
Zasloužilá kecalka 948 příspěvků 17.01.18 15:25

@MishellW zkuste unavit psychicky, hledání schovanych pamlsku, atd… existují i hračky na to.

alliena
Povídálka 19 příspěvků 17.01.18 15:32

@MishellW jsem na tom skoro stejně. Mame doma 8 měsíční fenku Jack Russel teriér. Ty jsou taky neúnavný. Za 15 dni mám termín. Taky když je sama doma, rozkouse všechno co může. Je strašně zbrklá, skáče do obličeje, když si hrajem tak kouše. Miluje všechny kolemjdoucí lidi. S přítelem si nemůžeme dat ani pusu, natož spát vedle sebe. Jsem zvědavá, jak bude zvládat, až tady bude miminko, ze si ho budu chovat, kojit, hrát si s nim. Bude se holt muset přizpůsobit. Z přítele má respekt, ale já jsem ji pro srandu :D když na ni zvysim hlas, tak si myslí, ze si hrajeme. Nemlatim ji, ale jediný co na ní asi platí, jsou noviny. To pak i poslechne. :)

Heivka
Závislačka 2894 příspěvků 17.01.18 15:32

@MishellW To chce opravdu zaméstnat hlavu, učte ho nové věci (to jde i v pohodlí domova) zkuste di najít něco o klikr tréninku a učením metodou shaping. I když ho venku necháte vyběhat, tak hlavu to neunaví, nemusel totiž pracovat. Zkuste třeba knihu 100 psích triků, nebo si nastudujte něco o výchově psa podle Césara Millana. Mě to moc pomohlo a to jsem měla čtyřletou čubu už vycvičenou když se narodil syn, ale k tomu jsme měli štěňata a jedno jsme si nechali a co šlo ve výchově (hlavně chyby) tolerovat jednomu psovi, dvěma se to tolerovat nedalo. Takže jsme museli celkově přehodnotit přístup ke psům a jsme všichni o moc spokojenější.

MishellW
Povídálka 25 příspěvků 17.01.18 15:38

A vy jste nepřemýšlela nad nějakými uklidňovacími přípravky? i když je to ještě štěně, našemu jsou už skoro 2 roky. Kdyby nešlo o miminko, tak bych si furt říkala, že se uklidní a vyroste z toho.. ale kvůli miminku se opravdu bojím. Přitom není vůbec agresivní, spíš naopak pořád by si hrál.. Z přítele má taky veliký repsekt a strach, vlbec nechápu jak di mohl dovolit ho kousnout :think: :think: ještě jsem přemýšlela o kastraci, ale já na to mám spíš negativní názor.. ale zase kdyby to pomohlo.. no nevím.. kdyby byl nějaký agresivní a nesnášel děti, tak by musel pryč.. ale to on není.. takže bych to ráda vyřešila jinak

Afrikana
Kecalka 482 příspěvků 17.01.18 15:39

Nebo poridte klec, naucte ho, ze je to pelisek, a davejte ho do ni v dobe sve nepritomnosti.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama