Zkušenosti a podrobnosti o AlliExpress

674
13.1.14 19:03

zkošenosti a podrobnosti o aliexpress

Ahojky chtěla bych něco objedat y aliexpress ale netuším jak to vše funguje popř. když zašlu peníze abych se dočkala nakeho zboží děkuju za vše co víte popř jak jste se zbožím spokojení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

69308
13.1.14 19:08

Já tam objednala telefony a katastrofa totální, všichni co objednali jsou na mrtvici v mém okolí, jen vyhozené peníze. Kamarádku objednala talking Toma plyšáka, nefunguje, jinak oblečení je celkem v pohodě, jen velikosti o dost menší, musí se objednávat větší. Zboží došlo vždycky všem, záleží, co chceš objednat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4077
13.1.14 19:08

Je to jako ebay, zaleží na prodejci prostě v tom mušíš chodit a pokud zboží nedostaneš tak otevři incident a za žádnou cenu ho neuzavírej dokud nedostaneš peníze. Dokud to neuzavřeš tak jsou peníze u eliexpress když to uzavřeš tak peníze dostane prodejce a máš smůlu.

Prostě nedej na řeči tipu musite ten incident uzavřit abych vám mohl poslat peníze na zpátek - takové jednání prodejce je potřeba okamžitě eskalovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5840
13.1.14 19:11

Ja zatim vse co objednala tak ok… dnes jsem objednavala zase, tak jsem zvedava :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4077
13.1.14 19:20

No já obědnal by oko přes 10 kubíků bordelu :) a zatím je to ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
818
13.1.14 19:24

@Makuska Objednavala jsem tablet a funguje uz 2roky, zadny problem. Predtim i obleceni, hodinky vse bylo OK. Zalezi co se chystas kupovat, myslim, ze jsou v Cine i lepsi eshopy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
685
13.1.14 19:25

Ja take objednavam, ale pouze obleceni. Musis mit kartu pro internetove platby. Zaplatis, platba jde na Aliexpress. Az dorazi zbozi, platbu odesle Aliexpress prodavajicimu..Mne prislo zbozi presne po mesici od zaplaceni a presne pred vanoci :-) Dnes jsem opet objednavala, tak uvidim :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
674
13.1.14 19:25

@MartinKa36 10 kubíků bordelu??? hmmmm jak to mám chápat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1006
13.1.14 19:28

Ja tedy objednavam casto a jsem spokojena…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4077
13.1.14 19:32
@Makuska píše:
@MartinKa36 10 kubíků bordelu??? hmmmm jak to mám chápat :-)
šlo to po moři sběrným kontejnerem, a teď uvažuju že bych zval asi celej kontejner náhradních dílů :) náhradní dily to je lepší kšeft než výrobky zvlášť pokud jsou skleněné a čas od času je na odpis třetina kontejneru
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
17.1.14 11:18

Jak to tam chodí?

Akorát se chystám registrovat a prvně si něco koupit, mám trošku teda strach…i co se týče platby, přece jenom ebay je daleko provařenější server a i kvůli tomu že si nedokážu představit, že něco co tady stojí 1500kč já seženu i s poštovným v přepočtu za 200 kč…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
685
17.1.14 11:58
@Anna Ada píše:
Jak to tam chodí?Akorát se chystám registrovat a prvně si něco koupit, mám trošku teda strach…i co se týče platby, přece jenom ebay je daleko provařenější server a i kvůli tomu že si nedokážu představit, že něco co tady stojí 1500kč já seženu i s poštovným v přepočtu za 200 kč…

Ja nakupuju na Ali casto. Po registraci si vyberes zbozi a zaplatis kartou. Musis mit kartu pro platbu na internetu. Nasledne prijde mejlik, ze se platba overuje. Trva to tak 24 hodin. Potom uz se objednavka zpracovava a dodavatel ma na to okolo peti dnu zasilku poslat. Potom uz Jen cekas na balik. Pokud nedorazi v urcenem case, obvykle 15 az 60 dnu(me chodi do mesice) otevre se spor a penize vrati. Tam je dobre, ze penize nejdou prodavajicimu, ale na Aliexpres a po potvrzeni dosleho zbozi, mu to az posilaji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
17.1.14 12:03

Co nějaké clo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
17.1.14 12:03
@Dendulinecek píše:
Ja nakupuju na Ali casto. Po registraci si vyberes zbozi a zaplatis kartou. Musis mit kartu pro platbu na internetu. Nasledne prijde mejlik, ze se platba overuje. Trva to tak 24 hodin. Potom uz se objednavka zpracovava a dodavatel ma na to okolo peti dnu zasilku poslat. Potom uz Jen cekas na balik. Pokud nedorazi v urcenem case, obvykle 15 az 60 dnu(me chodi do mesice) otevre se spor a penize vrati. Tam je dobre, ze penize nejdou prodavajicimu, ale na Aliexpres a po potvrzeni dosleho zbozi, mu to az posilaji.

co nějaké clo? kdy a jak se platí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
685
17.1.14 12:06

Tak ja nemela jeste zadny zadrzeny balicek, ale objednavam celkem levne veci, tak do 20 dolaru..Vetsinou celnici zadrzi veci drazsi, nebo velke baliky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama