Zkušenosti a podrobnosti o AlliExpress

Napsat příspěvek
2
11.4.18 13:20

Mne zlobí na ali i to, že i když kupujete podle zákona za nízkou cenu, třeba 15 €, celnice vám to předá poště, vy jim doložíte, že je to opravdu pod 22€, ale přesto vám účtují nehorázní poplatky. Nevím, který chytrák to tak navrhl, že vydělávají za nic! :cert:
a toto jen málo lidí ví a pak jsme zklamání, právem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
13.4.18 15:55
@Dendulinecek píše:
Kdyz balicek zadrzi, celnici poslou dopis a potom se musi posilat plna moc k zastupovani postou. A pokud je ta castka za balicek vyssi, ted nevim presne kolik, myslim vic jak 25 euro, tak se plati clo. Lepe je to si procist na strankach posty, co presne delat v takovem pripade.

Pozor špatně… Od 22euro se platí jenom DPH a clo až od 150! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22724
29.8.18 12:08

Holky, zadala jsme ty čísla kolem karty a všechno a napsalo mi to, že to nějak selhalo a systém je zaneprázděný. Nevíte, kde mohla být chyba. Ani nevím, co si na kartě nastavit, aby to fungovalo.
A jak to funguje, abych u nich měla ten svůj účet s penězi.

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17422
29.8.18 12:40

@Aries6 zkus to ještě dyl znovu, a máš na kartě aktivované online platby?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22724
29.8.18 13:03
@Kriss Tina píše:
@Aries6 zkus to ještě dyl znovu, a máš na kartě aktivované online platby?

Zavolala jsem si do banky a už to mám nastavené. Pod tím nastavením a názvem bych to fakt nehledala :D
Tak to zkusím pak znova a uvidím.
Díky za odezvu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
21.3.19 09:27

Potřebuji poradit, dnes mi přišel po zaplacení email od prodejce, neumím moc anglicky, a google mi to přeložil že chce zaplatit za poštovné? Poštovné má být zdarma a ke všemu zboží podle tabulky čeká již na doručení, tudíž je poslane? co s tím?

"Hi friend,
Good day!
Thanks for your order, for the goods, we wanna to send you the Better logistics, it will be more safe and faster, can you help to pay $0.15 of shipping fee, we will send you asap.
Below is the shipping fee link:
https://www.aliexpress.com/…8102595.html
Kindly need you understanding, thank you!
Have a good day!
Kindly need you understanding, thank you!
Have a good day!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3005
21.3.19 09:36

Chtějí abyste zaplatila dražší poštovné, aby doprava byla rychlejší a bezpečnější. Já bych to asi nedělala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3259
21.3.19 09:44

Mě se to taky stalo. Psali mi, že se jim změnila cena pro zaslání, tak jsem jim tehdy zaplatila 0,18 euro navíc.

Tobě píšou, že ti to chtějí poslat jinak. Bezpečněji a rychleji. Já bych se rozhodovala podle ceny zboží, protože 0,15 dolarů je nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
846
21.3.19 09:48

@Klarča.K vybodla bych se na to, mají to mít rovnou jako nabídku u zboží, zda chceš poslat např. obyč nebo doporučeně a ne to dodatečně dyndat z lidí. Navíc ta částka je tak malá, že to těžko bude odpovídat lepší službě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
21.3.19 10:02

Děkuji za rady, ta částka na poštovné by mi nevadila, ale už to asi nepujde přes Aliexpress ale asi na jejich nějaký účet a toho se bojím aby to bylo bezpečné :?

Radši nebudu doplácet.Bud to přijde nebo ne, je to věc jen za 3USD…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3259
21.3.19 11:15

Ono to přes Aliexpress jde - ty si to poštovné kupuješ jako zboží, když klikneš na ten odkaz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4955
15.7.20 14:47

Holky, jak je to teď s tím clem? Mám od jednoho prodejce dvě stejné věci, jen v jiné barvě. Cena jedné je 11,80… můžu objednat najednou nebo raději dnes jeden, zítra druhý?

A ještě jak dámské oblečení a velikosti? O dvě/tři raději větší? Mám vyhlídnuté svetry

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11105
15.7.20 15:30
@Salorka píše:
Holky, jak je to teď s tím clem? Mám od jednoho prodejce dvě stejné věci, jen v jiné barvě. Cena jedné je 11,80… můžu objednat najednou nebo raději dnes jeden, zítra druhý?A ještě jak dámské oblečení a velikosti? O dvě/tři raději větší? Mám vyhlídnuté svetry

Se clem je to stale stejne. Plati se az nad 150€. DPH se plati (zatim) u zasilek nad 22€. Do budoucna (mozna pristi rok) se DPH bude platit vzdy :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4955
15.7.20 15:45

@cecetka moc díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu