Zkoušení ovulačních testů

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kuniiss
Stálice 85 příspěvků 26.08.19 14:48
Zkoušení ovulacnich testů

Ahoj holky, prosím o radu. Dle návodu na ovul. Testech jsem začala zkoušet testovat 11. Den cyklu, cykly mám dlouhé 28dní. Testy slabnou, než sílí. Myslela jsem si dle hlenu a bolesti které ještě nemám, ze ovulace teprve bude, ale podle testu to nevypadá? Co myslíte vy, máte zkušenosti? Nebo zase plasim moc brzo? Snažíme se dlouho…

Reakce:
Kuniiss
Stálice 85 příspěvků 26.08.19 14:56

No..

smurfka
Vesmírná mluvilka 31819 příspěvků 1 inzerát 26.08.19 14:56

Lh hormon je v těle celý měsíc a kolísá..takže jeden den může být čárka silnější a jeden slabší, jeden žádná a pak to zase stoupne..
to není jako TT…
důležité dělat ve stejnou dobu každý den, dvě hodiny před testem nepít.

Kuniiss
Stálice 85 příspěvků 26.08.19 15:29
@smurfka píše:
Lh hormon je v těle celý měsíc a kolísá..takže jeden den může být čárka silnější a jeden slabší, jeden žádná a pak to zase stoupne..
to není jako TT…
důležité dělat ve stejnou dobu každý den, dvě hodiny před testem nepít.

Moc děkuji za odpověď. Takže je možné že dnes nic a zítra čárka silna jako před ovulaci? Ja jen jestli to správně chápu.

smurfka
Vesmírná mluvilka 31819 příspěvků 1 inzerát 26.08.19 17:10

Ano klidne. Nekdy to stoupa a nekdy je to z bileho rovnou na dalnice..ale i kdyz je cyklus 28 dni, neznamena to automaticky ovu 14ty den. Muze byt i pozdeji. Dulezita je pak LF aby byla dostatecne dlouha na zavrtani vajicka

Váš příspěvek
Reklama