Zkoušení ovulačních testů

502
26.8.19 14:48

Zkoušení ovulacnich testů

Ahoj holky, prosím o radu. Dle návodu na ovul. Testech jsem začala zkoušet testovat 11. Den cyklu, cykly mám dlouhé 28dní. Testy slabnou, než sílí. Myslela jsem si dle hlenu a bolesti které ještě nemám, ze ovulace teprve bude, ale podle testu to nevypadá? Co myslíte vy, máte zkušenosti? Nebo zase plasim moc brzo? Snažíme se dlouho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
502
26.8.19 14:56

No..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33183
26.8.19 14:56

Lh hormon je v těle celý měsíc a kolísá..takže jeden den může být čárka silnější a jeden slabší, jeden žádná a pak to zase stoupne..
to není jako TT…
důležité dělat ve stejnou dobu každý den, dvě hodiny před testem nepít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
502
26.8.19 15:29
@smurfka píše:
Lh hormon je v těle celý měsíc a kolísá..takže jeden den může být čárka silnější a jeden slabší, jeden žádná a pak to zase stoupne..
to není jako TT…
důležité dělat ve stejnou dobu každý den, dvě hodiny před testem nepít.

Moc děkuji za odpověď. Takže je možné že dnes nic a zítra čárka silna jako před ovulaci? Ja jen jestli to správně chápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33183
26.8.19 17:10

Ano klidne. Nekdy to stoupa a nekdy je to z bileho rovnou na dalnice..ale i kdyz je cyklus 28 dni, neznamena to automaticky ovu 14ty den. Muze byt i pozdeji. Dulezita je pak LF aby byla dostatecne dlouha na zavrtani vajicka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
16.9.19 18:47

Mohla být ovulace?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda mohla proběhnout ovulace den předem, když druhý den byla na ovu testu testovní čárka opravdu hodně slabá? Bylo to 15 tý den po ms, cyklus 29-31 dnů. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama