Reklama

Zkouší to na mě, nebo má opravdu hlad?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 22.02.10 07:59
Zkouší to na mě, nebo má opravdu hlad?

Holky, nevím si rady :cry: Karolínka mi teď začala v noci hrozně plakat, snad každé dvě hodiny. Nikdy to nedělala, ani když měla čas jíst. To spíš jen tak funěla a žužlala si ručičky. Teď ale hned křičí! Nikdy nespala dobře, vždycky málo, přes den vlastně vůbec. Jenže já nevím, jestli je fakt hladová, protože kojení sice zabere, ale opět ne na dlouho, nebo jestli jen chce mojí přítomnost.Přes den nepláče hlady ani po čtyřech hodinách. Příkrmu sní v poledne sotva tři lžičky. Je pravda, že teď během týdne začala lézt a hned se i staví na nožičky u nábytku, tak mě taky napadlo, jestli toho na ní není moc a v noci se jí to prostě nehoní v hlavičce…co poradíte???

Reklama

Reakce:

hailliejade
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 22.02.10 08:27

Týjo, mě ještě napadly obligátní zoubky
může to být i růstový spurt, u nás byl v tomhle období taky velký hlad hlavně v noci, přes den ne

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 22.02.10 08:29

Zoubky máme dva, na dalši mi to nepřijde. A není na spurt pozdě :nevim:

Ywett
Závislačka 4120 příspěvků 22.02.10 08:41

Podle mě je několik variant:

• můžou jí růst zoubky, což je univerzílní vysvětlení na plačící dítě od půl roku do dvou let minimálně :roll:
  • v půl roce myslím probíhá růstovej sprut, některý děti jsou hladovější, někdo dokonce tvrdí, že tenhle růst děti bolí, ale nevím
  • já osobně si spíš myslím, že, jak píšeš, je toho na ni moc, těch novejch zážitků, tak se s tím vypořádává

Dala bych jí čas. U nás takový to zvykání na nové se v nočním spánku odráží tak měsíc.
Prostě budeš to muset vyzkoušet.

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 22.02.10 08:43

Díky, jste hodný :-D

Pipet
Generální žvanilka 24085 příspěvků 22.02.10 09:09

Ale ať je to cokoliv, hodně bych se snažila uklidnit ji nejdřív jinak, než kojením…
Kdyby fakt měla hlad a byl to ten spurt, netrvá to déle než tak týden.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 22.02.10 10:01

Doporučuji být důsledna při denním jídle, když Mates jeden čas málo jedl, tak se potom samozřejmě budil hlady. Takže aby měla opravdu těch 5 nebo 6 dávek jídla přes den, hlavně odpoledne. důležité je i pití, čím víc vypije přes den, tím mín se bude budit žízní.

Mohl by to být zoubek, Mateso horní jedničky „rostou“ už asi 2m, ted konečně to vypadá, že se možná proříznou :roll:

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 22.02.10 10:43

Já hlasuju pro ty zážitky - je toho na ní moc, chudinku.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >