Antikoncepce a hubnutí?

1189
5.4.20 13:20

Zkousim znovu - antiko a hubnutí?

Maminky dovolim se znovu vložit muj dotaz, dekuji: Ahoj maminky, prosim vsechny o radu. Jiz pět let užívám antikoncepci Depo Provera. Za těch 5 let mám nahoře cca 20 kg. Snazim se zhubnout, ale prostě to nejde. Dočetla jsem se, ze prave DepoProvera muze mit na toto vliv a tak jsem se rozhodla ji vysadit. Byla jsem rozhodnuta pro anitkoncepcni telisko Mirena, ale cim vic to studuju tak se docitam sama negativa a hlavně, ze ma take vliv na pribirani na váze a špatně se na ni hubne. Prosím nemáte zkusenost? Pripadne doporučite nejakou antikoncepci pri které půjde hubnout? Předem velmi děkuji za Vaše příběhy a zkušenosti 

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

949
5.4.20 13:52

Beru už pár let HA Asumate a nejen že nepřibírám, ale dokonce jsem i zhubla 20kg. Samozřejmě to bylo díky úpravě stravy, ale šlo to. Váhu jsem si udržela cca 3 roky bez jojo efektu. Pak jsem zas něco přibrala, ale vím, že to bylo žrádlem. Ted jsem zase v redukčním režimu a jde to dolů.
Ale pravda je, že HA beru skoro 25 let s přestávkou 3 roky, kdy jsem byla 2× těhotná, a nikdy jsem po žádné nepřibrala. A to mám sklony k tloustnutí, když se nehlídam v jídle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama