Zkouška záměrně zplodit pohlaví (kluk/holka) miminka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.6.22 02:57

Zkouška záměrně zplodit pohlaví(kluk/holka) miminka

Ahoj, vím asi je to blbost, ale experimentoval tu někdo ohledně pohlaví miminka? Dle babskych rad a podobných věcí? A vyšlo to někomu? Co vše jste zkusili, podpořili pro určité pohlaví?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13687
30.6.22 05:23

Nic nefunguje.

Ale pokud chceš zkoušet, tak zkousej. Máš to 50/50.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13623
30.6.22 06:11

Umis anglicky? Slysela jsem kdysi vypravet tady manzelku Steva Irwina, co zkouseli…hlavne dietu…a vyslo jim to.

http://www.crocodilehunter.com.au/…_of_diet.htm

Problem je v tom, ze ta sance uspet je hodne vysoka, jelikoz je to cca 50/50, resp. statisticky je sance na kluka mirne pravdepodobnejsi, uz si to z demografie nepamatuji, ale nejak cca 50,5/49,5 nebo jak :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5028
30.6.22 06:26

Ano. Švagrová něco zkoušela. Mají 3 holky :mrgreen: takže to zřejmě nefungovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
30.6.22 06:26
@Anonymní píše:
Ahoj, vím asi je to blbost, ale experimentoval tu někdo ohledně pohlaví miminka? Dle babskych rad a podobných věcí? A vyšlo to někomu? Co vše jste zkusili, podpořili pro určité pohlaví?

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29608
30.6.22 06:51

Jediné kde mi to fungovalo nějak ovlivnit bylo v the Sims :mrgreen: u mě ty babské rady sedí úplně naopak :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7489
30.6.22 07:08

Kluka jsme zplodili ani nevim jak. Holku jsme měli sex 3 dny před ovulaci a v den ovulace. Zapomněla jsem ty spermie barevne oznackovat, po porodu by to bylo jasne s jakého sexu :lol: já chtěla druhé dítě a zbytek zarizoval chlap :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3697
30.6.22 07:14
@Anonymní píše:
:lol: :lol: :lol: jen jsme nad tím přemýšleli, jak by to bylo fajn, kdyby něco fungovalo.

Mám 4kluky a musím přiznat, že příroda nám nadělí přesně to, co se k nám hodí a ve výsledku je to lepší než naše přání. Já měla chvilky kdy jsem si moc přála holku nebo aby dítě bylo nemocné (jo, jo i to se stalo) a nakonec jsem ráda, že moje přání nevyšly, protože člověk je omylný a svoje přání mění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
30.6.22 07:57
@axlpol
Mám 4kluky a musím přiznat, že příroda nám nadělí přesně to, co se k nám hodí a ve výsledku je to lepší než naše přání. Já měla chvilky kdy jsem si moc přála holku nebo aby dítě bylo nemocné (jo, jo i to se stalo) a nakonec jsem ráda, že moje přání nevyšly, protože člověk je omylný a svoje přání mění.

Ty jsi si přála aby bylo dítě nemocné??? 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 07:57

Jaké chceš pohlaví? My máme 2 kluky, pokaždé buď v den ovu nebo do tři dnů po ovu. Jindy jsme to nedělali. Ne ze by to byl cíl, ale byli plánování a otěhotnět jen tak na volnej prubeh mi nikdy neslo. Pak jsem se zpetne dozvěděla, že vysokokaloricka strava podporuje mužské spermie. Já jim hodně kaloricky. Nizkokaloricka strava, ideálně bez masa zase podporuje holcici spermie.

• Citovat
  • Nahlásit
8561
30.6.22 08:11
@MatildaMatilda píše:
@axlpolTy jsi si přála aby bylo dítě nemocné??? 8o 8o
8o 8o 8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8561
30.6.22 08:15

Dobrý téma. My máme dvojčata holky. Vůbec nevím, jak to tenkrát vzniklo, protože jsem byla u Dr., která mi řekla, že vidí vajíčko, a že druhý, max. 3. den bychom to měli zkusit. My se k dělání dětí dostali až skoro za týden, a byly z toho dvojčata.

Celkem by mě zajímalo, jak tyhle rady a tipy fungují, když jsou pak z toho vícečetná těhotenství kluk+holka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1343
30.6.22 08:30

No nevím. Máš třeba sto milionů spermií v jedné dávce, z toho je mnoho nepoužitelných, mnoho jde ven namísto dovnitř a zbytek zahyne po cestě, a ty myslíš, že tělo všechny pečlivě vytřídí, a když budeš jíst netopýří ocasky a mít sex dva dny před ovulací, ta jedna úspěšná bude zrovna holka?

Jsem si jistá, že řadě párů se tohle „plánování“ povedlo. Akorát jen díky tomu, že máme pouze dvě pohlaví, takže šance je víc než slušná.

Nicméně jestli na tom opravdu trváš, tak jedině ivf se vstřícným doktorem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12778
30.6.22 08:40
@axlpol píše: :lol: :lol: :lol: jen jsme nad tím přemýšleli, jak by to bylo fajn, kdyby něco fungovalo.Mám 4kluky a musím přiznat, že příroda nám nadělí přesně to, co se k nám hodí a ve výsledku je to lepší než naše přání. Já měla chvilky kdy jsem si moc přála holku nebo aby dítě bylo nemocné (jo, jo i to se stalo) a nakonec jsem ráda, že moje přání nevyšly, protože člověk je omylný a svoje přání mění.

Jestli ti to nevadí… jak se stane že si člověk přeje aby se mu narodilo nemocné dítě? To jako chce aby se mu narodilo s nějakou nevyléčitelnou nemocní aby jsi s ním musela chodit po doktorech nebo se dokonce bát o život? Nebo aby mělo nějaký mentální hendikep nebo aby neslyšelo či nevidělo? Jakou nemoc jsi měla vymyšlenou? A proč jsi to tak chtěla co jsi na tom viděla pozitivního?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7489
30.6.22 08:43
@ludmilaadamkova píše:
Jestli ti to nevadí… jak se stane že si člověk přeje aby se mu narodilo nemocné dítě? To jako chce aby se mu narodilo s nějakou nevyléčitelnou nemocní aby jsi s ním musela chodit po doktorech nebo se dokonce bát o život? Nebo aby mělo nějaký mentální hendikep nebo aby neslyšelo či nevidělo? Jakou nemoc jsi měla vymyšlenou? A proč jsi to tak chtěla co jsi na tom viděla pozitivního?

Předpokládám, po zjištění ze i čtvrté je kluk, tak by rada šla na přerušení kdyby bylo nemocne, aby měla pro sebe omluvu. Takhle ho musela dovolit, protože zdrave dítě - to nikdo potrat po prvním trimestru neudela :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat