Zkrácené děložní hrdlo ve 24tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NellyB
Nováček 10 příspěvků 22.11.17 01:40
Zkrácené děložní hrdlo ve 24.tt

Ahoj, doktor mi dnes ve 24+1 oznámil, že mám zkrácené děložní hrdlo (cca 3cm). Předepsal mi gynprodyl (0-0-1), řekl, abych odpočívala a přišla znovu za 4 týdny. Neschopenku mi nedal, takže normalně chodím do práce. Celkem mě vyděsil, tak mám teď strach, abych předčasně neporodila, jak mi říkal doktor. Máte s tím některá zkušenosti? Kontrola za měsíc mi přijde moc za dlouho, když nemám neschopenku.

Reakce:
ElisC
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 110 inzerátů 22.11.17 06:27

@NellyB Min. délka je 25mm do 30tt. Měřil Tě ultrazvukem?
V prvním těhotenství jsem měla čípek 30mm od 20tt a nikdo nic neřešil.
Zkus kouknout na stránky porodnice.cz
A držím palce, ať vše dobře dopadne

NellyB
Nováček 10 příspěvků 22.11.17 06:33
@ElisC píše:
@NellyB Min. délka je 25mm do 30tt. Měřil Tě ultrazvukem?
V prvním těhotenství jsem měla čípek 30mm od 20tt a nikdo nic neřešil.
Zkus kouknout na stránky porodnice.cz
A držím palce, ať vše dobře dopadne

Děkuji za reakci, trošku jsi mě uklidnila. Přemeřoval i ultrazvukem, to naměřil právě ty 3 cm. Už jsem o jedno miminko přišla, tak se teď asi zbytečně dopředu lekám.

ElisC
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 110 inzerátů 22.11.17 07:35

@NellyB já ve druhém těhotenství také stresovala. 2× jsem silně krvácela, neustále křížové a menstruační bolesti.
Když jsem měla hodně strach a do další kontroly daleko, jela jsem na pohotovost do porodnice, kde mě vždy uklidnili.

Viky211
Kecalka 227 příspěvků 22.11.17 13:11

@NellyB
Já mela ve 24tt čípek 20mm, teď končím 34tt, čípek sice jen 9mm, ale stále 2 v 1 :) zkrácený čípek nemusí nic znamenat a klidne můžeš i přenášet :)

NellyB
Nováček 10 příspěvků 22.11.17 17:44

Holky, děkuji moc. Moc jste mě uklidnily. Snažím se víc odpočívat a aspoň na hodinku denně si lehnout, nehnat se, nepřepínat, tak snad to pomůže.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >