Zkrácené spaní po absenci dudlíku

Anonymní
26.2.21 10:45

Zkrácené spaní po absenci dudliku

Ráda bych zjistila vaše zkušenosti jak to bylo u vás po odebrání dudliku. Naše dcera 2,5 let, nemá dudlík teprve druhý den (ustřihla jsem ho :mrgreen: ) to, že je ustřihnutý vzala v klidu, ale kde začíná náš problém. Dudlík ji dycky uspal (měla ho jen na spaní ),teď místo usínání do 10 min usíná přes hodinu a dneska ráno se probudila o půl 6 :zed: sice vydržela v postýlce a ven chtěla až před 7,ale do teď spávala do 8 někdy i dýl… Mám vydržet, upraví se to nebo mám dudlík vrátit aby se vyspala? Protože dnes na ni jde to brzké probuzení poznat… Po obědě už nespávala, výjimečně jednou do měsíce usla, ale pochybuju, že teď bez dudliku usne a do večera je daleko… Jsem na vážkách jestli vrátit nebo ne :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2113
26.2.21 10:48

Srovna se to, ale bude to chvili trvat..taky se toho bojim, az vezmem :zed: v okoli vidim tak cca do 3 tydnu nejakou normalizaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16083
26.2.21 11:03

Dceři jsem vzala dudlík ve 2letech, spánek se hodně zkrátil, usínání zhoršilo. Ted to jsou 3mesice bez dudlíku a zpět se to nevratilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.2.21 11:07
@lachtanice86 píše:
Dceři jsem vzala dudlík ve 2letech, spánek se hodně zkrátil, usínání zhoršilo. Ted to jsou 3mesice bez dudlíku a zpět se to nevratilo.

No tak to mi na klidu moc nepřidalo :lol: A neměla si nutkání vrátit ho?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.2.21 11:08
@Melodie91 píše:
Srovna se to, ale bude to chvili trvat..taky se toho bojim, az vezmem :zed: v okoli vidim tak cca do 3 tydnu nejakou normalizaci

Já úplně právě nevím jestli mám nervy nato čekat tak dlouho :mrgreen: Právě jsem na rozcestí jestli ho vrátit a zkusit to za pár měsíců nebo to vydržet :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16063
26.2.21 11:13

Já bych ho na to spaní vrátila - nespaní je horší než dudlík v pozdějším věku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.2.21 11:16
@Ou píše:
Já bych ho na to spaní vrátila - nespaní je horší než dudlík v pozdějším věku.

Nemám se kvůli tomu cítit špatně když ji ho zas dám? Všude čtu jak ho odbourat co nejdřív…

• Citovat
  • Nahlásit
2113
26.2.21 11:22
@Anonymní píše:
Nemám se kvůli tomu cítit špatně když ji ho zas dám? Všude čtu jak ho odbourat co nejdřív…

Tak jeste zalezi, jestli treba zubar nerikal, ze uz nastavaji nejake problemy, kamaradka, co je logopedka mi rikala, ze jinak, dokud se dite nezacina ucit sykavky, tak dudlik nevadi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.2.21 11:27
@Melodie91 píše:
Tak jeste zalezi, jestli treba zubar nerikal, ze uz nastavaji nejake problemy, kamaradka, co je logopedka mi rikala, ze jinak, dokud se dite nezacina ucit sykavky, tak dudlik nevadi :nevim:

Zubařka nic neříkala

• Citovat
  • Nahlásit
3511
26.2.21 12:11

Dudlík bych už nevracela. Zkuste vydržet. :) Usínání se zkrátí během týdne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2759
26.2.21 12:23

Dudlík bych nevracela, fakt to není dobré na zuby. Přece nechceš aby ho měla do 3 let nebo ještě déle, protože i po dalších pár měsících nastane stejný problém? Zkoušíš to teprve druhý den, to je málo na nějaké závěry, jestli se jí zkrátí spánek navždy nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4218
26.2.21 12:38

Tak já mám zkušenost celkem cerstvou… syn taky najednou nemohl poradne zabrat a ráno se ududat… byl zvyklý spát i po obědě, ale bez dudliku nechtěl. Do týdne se vše vratilo do starých koleji. Ještě teda občas v noci přijde, když se probere a nemá se čím utisit, ale stačí ho dat do postele a zase usne. V červnu bude mít tři roky… jinak si za to “mohl” sám. Když šel curat po spaní, tak mu spadnul do zachoda :lol: a už jsem mu fakt nechtěla dávat dudlík a jsem rada, ze jsem to vydržela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
26.2.21 12:40

Dcera bez dudliku 3 tydny. Ma 2 a pul roku.
Usinala vzdy sama a ted hruza, rev po obede i vecer. Rano 5:40 budicek.
Je to otravne, ale nevratim ji ho. Musime ji uspavat a je to sila.
Ale uz pujde do skolky, tak nevratim ani za nic.
Ale uz jsme hotovi z ni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10582
26.2.21 12:41

Ona ho ma v puse celou noc az do rana…? To bych ji ho fakt nevracela. Neni to nic zdraveho.

Na usinani to chce nejaky jiny ritual. Treba dcera mi misto kojeni zmoulala prstem ucho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.2.21 13:34
@Lucie_Sx píše:
Ona ho ma v puse celou noc az do rana…? To bych ji ho fakt nevracela. Neni to nic zdraveho.Na usinani to chce nejaky jiny ritual. Treba dcera mi misto kojeni zmoulala prstem ucho.

Nemá ho v puse celou noc, po usnutí ho většinou vyplivne. Ale takhle když se probudila nad ránem tak ji dudlík pomohl ještě usnout, teď už si začala vykládat a byla vyspaná…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat