Zkrácenené hrdlo v 16. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NatalieSofie
Kecalka 215 příspěvků 02.04.18 16:21
Zkracenene hrdlo v 16tt

Ahojky, holky ;) Prosim o radu…jsem po konizaci cipku a ted 16tt mi doktorka rekla, ze mam zkracene delozni hrdlo.Mel to prosim nekdo podobne a donosil miminko? Jaky je prosim postup? Mam strach, protoze jsem uz o 3 mimca prisla…na kontrolu jdu za 3 tydny.Moc dekuji :*

Přečtěte si článek: Jak probíhá 16. týden těhotenství?

Reakce:
Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11471 příspěvků 04.04.18 15:15

Dobrý den,
určitě se poptejte svého gynekologa, případně napište dotaz do místní gynekologické poradně - pan doktor Jiří Škultéty odpovídá na eMimino.cz zdarma.

Držím Vám palce, ať vše dopadne dobře! :kytka:
Monika

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >