Zkrácenené hrdlo v 16. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NatalieSofie
Kecalka 146 příspěvků 02.04.18 16:21
Zkracenene hrdlo v 16tt

Ahojky, holky ;) Prosim o radu…jsem po konizaci cipku a ted 16tt mi doktorka rekla, ze mam zkracene delozni hrdlo.Mel to prosim nekdo podobne a donosil miminko? Jaky je prosim postup? Mam strach, protoze jsem uz o 3 mimca prisla…na kontrolu jdu za 3 tydny.Moc dekuji :*

Přečtěte si článek: Jak probíhá 16. týden těhotenství?

Reakce:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11030 příspěvků 04.04.18 15:15

Dobrý den,
určitě se poptejte svého gynekologa, případně napište dotaz do místní gynekologické poradně - pan doktor Jiří Škultéty odpovídá na eMimino.cz zdarma.

Držím Vám palce, ať vše dopadne dobře! :kytka:
Monika

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >