Zkrácení čípku ve 21. týdnu těhotenství

69
30.5.16 14:28

zkrácení čípku ve 21 tt.

Ahoj holky, minulý týden jsem byla u dr a strašně mě vyděsili. Mám neschopenku a mám ležet a odpočívat, na kontrolu jdu až za 14 dní. Začíná mi semntam tvrdnout břicho a zkracuje se mi čípek. V průkazce mám napsáno CS 1-2. Bojím se předčasného porodu. Mám předepsaný magnesolv a koupila jsem si podpůrný pás. Má některá podobné zkušenosti? Prosím o názor, uklidnění či radu, co dělat správně. Děkuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

719
30.5.16 14:37

@Katka66 ja te uklidnim, nekdo ma zkraceny cipek a tvrdne mu bricho o sto sest a rodi na termin - jako ja :palec: ale musela jsem lezet, od 28 tydne jsem mela CS 4 (ale tim CS se vubec nerid, o nicem nevypovida, nekdo ma 0 rano na prohlidce a vecer rodi), ve 32 jsem lwzela v nemocnici tri tydny, kapacky horciku a ve 35 me pustili a ja delala vse s stejne jsem neporodila, az ve 39+5. Pokud trochu mizes, hodne odpocivej, ber pravidelne horcik, vypodloz si na noc postel aby jsi mela zadecek a celou panev vys nez hlavu - chce to vypodlozit postel u nohou treba knizkama. Nechod dlouhe dalky, nesed dlouho, spis polehavej i u TV a bude to ok. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59256
30.5.16 14:39

@Katka66 já byla od 20 tt otevřená na 2 prsty, měsíc jsem strávila ve špitálu, pak doma s klidovým režimem, kluk se narodil přesně 40 tt :mrgreen: neboj, neplaš. Oni Tě pohlídají a pokud by se jim cokoliv nezdálo, rozhodně nepůjdeš jen tak dom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
30.5.16 14:48

Děkuju moc!!! říkali mi ještě, že ám ten čípek i špatně směřovanej. Předtím jsem se cítila hodně dobře a ani by mě nenapadlo, že může být něco špatně. Teď, jak nic nedělám, tak mám pcoit, že mě všude píchá, bolí břicha…:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59256
30.5.16 14:53

@Katka66 jo, člověk se začne pozorovat.. kdyby náhodou, je rozhodně lepší jet do nemocnice, než něco zanedbat.. :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
719
30.5.16 14:54

@Katka66 to jsem taky mela, do te doby zdrava a po prohlidce najednou tvrdnuti bricha snad co pet minut cely den, je to hlavne o psychice, zkus prijit na jine myslenky, cti knizky nebo najed novy serial, at na to nemyslis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Annapavelkovaml
30.5.16 14:57

Vše co píšou holky je pravda, jen bych nepouzivala ten podpurný pas stahuješ tim břicho a to ma pak tendenci vice tvrdnout, hlavně lež, ber magnesko a nehlaď si břicho…

• Citovat
  • Upravit
134
30.5.16 15:28

Taky jsem mela. V práci jsem musela zkončit dost brzo, ale pak se to zlepšilo. Rodila jsem v terminu a do konce těhotenství jsem byla dost aktivni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
15.12.17 16:02

Mam kanal del. hrdla. 23 mm, zapocala sem
22.tt. Citim se ok, zjistili mi to „nahodne“ pri 2. screeningu. Zacala sem brat magnesko lactici. Neni lepsi ten Magnosolv? Kolik sacku denne? A braly ste nektera i utrogestan? Se svoji gyndarkou sem jeste nemluvila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama