Zkrácení cyklu kontryhelem - mám pít dál?

11478
28.3.16 20:46

Zkrácení cyklu kontryhelem - mám pít dál?

Ahoj, kvůli bolestivé a dlouhé menstruaci jsem minulý měsíc pila kontryhel. Podle všeho jsem teď dostala menstruaci už po 22 dnech místo cca 28. Mám pít dál? Je šance, že se to ještě upraví? Nebo přestat? Menstruaci jsem měla minule méně bolestivou i trochu kratší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
28.3.16 20:49
@Genovesa píše:
Ahoj, kvůli bolestivé a dlouhé menstruaci jsem minulý měsíc pila kontryhel. Podle všeho jsem teď dostala menstruaci už po 22 dnech místo cca 28. Mám pít dál? Je šance, že se to ještě upraví? Nebo přestat? Menstruaci jsem měla minule méně bolestivou i trochu kratší.

ja jsem s nim prestala protože mi cyklus ale uplne rozhodil :pocitac:

• Citovat
  • Upravit
3270
28.3.16 20:55

Ja jsem pila kontryhel dlouhodobe. Nekolik mesicu. Me pomohl zkratit 40ti i vicedenni cykly alespon na 30. No ale rekla bych, ze na dlouhe krvaceni kontryhel moc neni, ze to spis jeste krvaceni podporuje. No ale nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11478
28.3.16 20:58

@JayLee No tak asi zkusím max ještě měsíc a uvidíme :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.8.19 11:07

Zkrácení cyklu po užívání kontryhelu.

Ahoj. Po roce od porodu jsem v květnu dostala první menstruaci, pořád kojím. Bylo to jen lehký špinění, po 28dnech přišla klasická menstruace, pak mi zjistili solidní cystu a menstruace došla po 29dnech. Abych srovnala hormony, začala jsem pít s prvním dnem ms kontryhel 2 šálky denně po dobu 14dní. Nevím jestli to bylo kontryhelem, ale cysta se zmenšila o víc než polovinu (z 5cm na 1,6cm). Jo jenomže.. dneska jsem dostala asi menstruaci a je to 25den. Ani bych si nevšimla.. žádný bolesti, tlak prostě nic, jen slabé akné co jsem přičítala stresu. Je to možný? Stalo se některé něco takového? Řekla bych ale že byla posunutá ovulace, v době ovulace jsem byla na kontrole s tou cystou a nikdo nic neříkal a ovulační testy byly negativní. Řekla bych ale že proběhla, měla jsem pár dní naprosto ukázkovej plodnej hlen.

Stalo se některé taky, že kontryhel takhle posunul cyklus ve směru že ho zkrátil? Myslíte, že mám pokračovat v pití?

Anonym, mám tu zdravotní informace, děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
14545
7.8.19 11:13

Pořád kojíš a dokud kojit budeš, tak můžeš mít cyklus rozházený, to nemusí být vůbec kontryhelem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.8.19 11:17

@Janli děkuji! Je to i přes to že ty předchozí menstruace přišly jako hodinky? Kojím pořád a dost často, občas (u zubů) i v noci.

• Nahlásit
  • Citovat
14545
7.8.19 11:37
@Anonymní píše:
@Janli děkuji! Je to i přes to že ty předchozí menstruace přišly jako hodinky? Kojím pořád a dost často, občas (u zubů) i v noci.

Pořád to může lítat. Já mívala taky pravidelně 28 dní, mám menzes při plným kojení už od porodu, ale je to +- 5dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama