Zkraceni delozniho cipku a tvrdnuti bricha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wiana82
Stálice 77 příspěvků 13.12.16 17:06
Zkraceni delozniho cipku a tvrdnuti bricha

Ahoj vsichni,
jsem v 32+6 tydnu a bohuzel me hospitalizovali v nemocnici, protoze mam cipek jen 20 mm a trochu ma tendenci se otevirat…a tvrdne mi bricho, tak mi davaji horcik v infuzi…mate nekdo podobnou zkusenost? Povedlo se donosit mimco aspon dalsich par tydnu? Budu v nemocnici az dokonce?

Reakce:

mar772
Kecalka 114 příspěvků 13.12.16 18:21

Ahoj, já to měla podobně a porod byl až 36+6. Dítě donošené bez komplikací. Je hodně pravděpodobné, že tam budeš do ukončeného 36 týdne. Můj pobyt v nemocnici skoro 5 týdnů byl strašnej, ale ležet tam kvůli miminku je rozhodně lepší než třeba s rakovinou.
Kortikoidy už jsi dostala?

wiana82
Stálice 77 příspěvků 13.12.16 18:26
@mar772 píše:
Ahoj, já to měla podobně a porod byl až 36+6. Dítě donošené bez komplikací. Je hodně pravděpodobné, že tam budeš do ukončeného 36 týdne. Můj pobyt v nemocnici skoro 5 týdnů byl strašnej, ale ležet tam kvůli miminku je rozhodně lepší než třeba s rakovinou.
Kortikoidy už jsi dostala?

Nene zatim jenom ten horcik…ten cipek jsi mela kolik mm, nepamatujes se?

mar772
Kecalka 114 příspěvků 13.12.16 18:37

Když mě hospitalizovali tak 20 mm, ale pořád se zkracoval. Myslím že v 34 týdnu bez čípku, otevřená na prst. Pokud se zkracovat nebude, tak je možný, že tě pustí domů. Ale doktoři jsou raději, když tě mají pod kontrolou, protože nikdo neví, co se během chvilky může stát.
Jinak první týden se mnou nedělali nic, bez infuzí jen tablety magnezka a Atb. Pak jsem přešla na infuze, kortikoidy další atb a utrogestan.

Princess-ka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 18:59

Od 28tt cipek 12mm, otevrena na 2,tvrdnuti bricha..Donosila jsem do 37+3 :srdce:

wiana82
Stálice 77 příspěvků 13.12.16 19:02
@Princess-ka píše:
Od 28tt cipek 12mm, otevrena na 2,tvrdnuti bricha..Donosila jsem do 37+3 :srdce:

To jsi byla od 28.tydne v nemocnici? Ja to nejak spatne snasim, nejvic kvuli synovi co je soma a chybi mi…

Princess-ka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 19:06
@wiana82 píše:
To jsi byla od 28.tydne v nemocnici? Ja to nejak spatne snasim, nejvic kvuli synovi co je soma a chybi mi…

Ano.Od 28 tt v nemocnici, doma dve male deti (skoro 3,5 a skoro 2 roky),starsi to nesla spatne Bylo to dlouhe, ale stalo to za to. :srdce: Drzim palce, at vydrzite co nejdyl.

wiana82
Stálice 77 příspěvků 15.12.16 18:08

Tak me dnes doktor vysetril a mela jsem stejny nalez jako v pondeli- tedy cipek 20 mm a propustil me do domaciho lezeni + brat magnezium a s tim, ze mam v pondeli prijit na kontrolu…mam radost, doma je doma…i kdyby to bylo aspon na tech par dni…poctive lezim, tak uvidime…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >