Zkrácení stydkých pysků

Anonymní
18.1.12 18:02

Zkraceni stydkych pysku

Ahoj holky,muzete mi poradit chtela bych zkratit stydke pysky mam je velke a jeste kdyz se natahnout neni to moc hezky.Ctela bych se zeptat kam bych mela jit a popripade kolik se za to dava????A jak dlouho to trva, lezela bych v nemocnici nebo bych sla jeste ten den domu???Dekuji za odpoved

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.1.12 18:13

Kdysi jsem o tom cetla, bud muzes jit na soukromou kliniku a zaplatit se to (nevim kolik), nebo se domluvis s doktorkou, aby ti to napsala na pojistovnu (ze zdrav. duvodu - napr. ze ti prekazi pri sportu nebo zpusobuji mykozy ci co ja vim). A pokus si to dobre pamatuju, nekde to delaji ambulantne a nekde se den dva lezi. Drzim palce!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.12 18:13

Ahoj, mám dost podobnej „problém“… Dělají to myslím dneska už skoro na každý klinice plastický chirurgie a na jejich stránkách bývají i ceníky. Tuhle operaci taky zvažuju, kdykoliv JE mám ukázat, mám trauma. :? Na druhou stranu, manžel si nestěžuje a jsou pro mě nejzásadnější erotogenní zóna na celým těle.. Tak nevím, ale ráda si přečtu zkušennosti..

• Citovat
  • Nahlásit
1255
18.1.12 18:21

Ahoj, zkus se mrknout na tohle video:

http://www.stream.cz/…ji-mit-hezci

Je tam operace zmenšení stydkých pysků.

Tento „problém“ se mě naštěstí netýká, ale když jsem nedávno na video narazila, ze zvědavosti jsem ho shlédla. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.12 18:47
LLenča píše:
Ahoj, zkus se mrknout na tohle video:

http://www.stream.cz/…ji-mit-hezci

Je tam operace zmenšení stydkých pysků.

Tento „problém“ se mě naštěstí netýká, ale když jsem nedávno na video narazila, ze zvědavosti jsem ho shlédla. ;)

Vždyt je neměla zas tak velký. Já mám proti ní sloní uši. Takže velké pysky způsobují mykozy jo?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.12 18:50

tak to ja proti ni mam teda taky obri :oops: . a doted jsem to nejak nevnimala. holt nemam srovnani s jinyma :oops:
jinak teda zadne potize mi to nezpusobuje. az na ten vzhled :roll:
ted mam tedy mykozu,ale potreti v zivote, s tim ze 1× po antibiotikach. takze na to to nesvadim..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.12 18:59

Holky může se to i na pojišťovnu…přes gynekologii, že s tím máte problémy atd…

• Citovat
  • Nahlásit
1626
18.1.12 19:01

http://www.labioplastika.info/ ale tady píšou, že to pojišťovna neproplácí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.12 19:16

Labioplastika jde na pojišťovnu, ale musí do normální nemocnice…takže to je míň profesionální než na soukromé klinice

• Citovat
  • Nahlásit
1666
18.1.12 19:45

Ahoj holky, nemám ten problém, ale chtěla jsem vám napsat ať se brzy dostanete na operaci abyste se cítili líp :palec: Mě se větší pysky líbí :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.12 20:11

Já mám teda jeden asi stejně velký jak měla ona a takové problémy co popisuje (s džínami, krajkami) nemám..no ale třeba je to individuální, hlavně, že je teď spokojená :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.12 22:18

no…taky mam teda větší pysky než paní na videu a při nošení riflí ani při ničem jiném mi to teda nevadí…asi jsou lépe srolované :mrgreen: ale jinak mi vadí z estetického hlediska…manželovi sice nevadí, ale mě i přijde, že mám častěji různé gyn. potíže jako kvasinky apod…ale chlap by mi tu operaci stejně nedovolil… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
1996
19.1.12 22:26

Byla jsem na labioplastice před pár lety. promluvila jsem si o tom s gynekologem, ten doporučil operaci. Ta byla provedena v plné anestezii, na porodnickogynekologickém oddělení v normální nemocnici a plně hrazena pojišťovnou. Šla bych do toho znovu, rekonvalescence trvala pár dní a výsledek je super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
17.11.17 02:15

Ahoj zajímalo by mě jestli na labioplatiku musíte být plnoletí ????????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat