Zkrácení/nepravidelnost cyklu

26
17.1.20 18:29

Zkrácení/nepravidelnost cyklu

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenost s něčím podobným. Mé běžné cykly jsou 31 dní dlouhé s ovulací 18. den (vím podle bazální teploty). V minulém cyklu jsem měla ovulaci v očekávaném datu, ale menstruaci jsem dostala o 4 dny dříve (zkrátila se luteální fáze). Přičítala jsem to nachlazení, které jsem ten měsíc měla, brala jsem coldrex a paralen (ne dohromady :)). V novém cyklu opět měřím teplotu a už od začátku mi bylo divné, že je teplota kolem 36,5° C. Běžné mám před ovulací 36,2° C a po ovulaci 36,7° C. A 10. den cyklu mi teplota stoupla na 37,1° C a doteď se drží - to je třetí den. Antikoncepci neberu několik let a nemám problémy se štítnou žlázou, ani se necítím nějak nemocná nebo tak, je mi 26 let, nikdy jsem nebyla těhotná. Nevíte, čím by mohlo být, že mi přišla dřív menstruace a teď asi i ovulace a proč mám najednou vyšší teplotu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12852
19.1.20 19:46

Dobrý den.

Všimla jsem si, že nemáte žádnou odpověď na vámi založenou diskusi… :think:

Zkuste pohledat ve starších diskusích zde na eMiminu - diskusí na podobné téma je zde hodně. Doufám, že v nich naleznete pomoc! ;-)

Jinak - znáte naše poradny? Můžete napsat do gynekologické poradny ;-)

Hezký den.

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama