Zkrácený čípek 31tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
100
23.5.22 07:41

Zkrácený čípek 31tt

Dobré ráno,

Mam otázku.. Ve čtvrtek 19.05. jsem měla kontrolu ve 30tt.. Paní doktorka mi řekla, že mám cipek bez nalevky zkrácený na 25mm.
V pondělí v noci 23.05.mě bylo špatně, tvrdilo břicho, tak sem jela do nemocnice. Cipek 18mm, bohužel pokud nalevka, nebo ne to nevím 😒 vůbec mě z toho šoku se nenapadlo zeptat. Mám předepsaný progeste tón 0-0-2.
Chteli mě hospitalizovat, ale já odmítla. Vím, že by to pro mě Psychicky bylo ještě horší než doma.

V pátek další kontrola. Mám dodržovat klidový režim.
Jen teď nevím, jestli sem se neměla vážně nechat radši hospitalizovat..

Děkuji za názor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26656
23.5.22 08:09

Pokud budeš ležet a vstávat jen na záchod, je jedno, jestli jsi v porodnici nebo doma. Kdyby jsi měla ovšem pocit, že se něco děje, tak neváhej a jeď do porodnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5267
23.5.22 08:17
@Lenulka211 píše:
Dobré ráno,

Mam otázku.. Ve čtvrtek 19.05. jsem měla kontrolu ve 30tt.. Paní doktorka mi řekla, že mám cipek bez nalevky zkrácený na 25mm.
V pondělí v noci 23.05.mě bylo špatně, tvrdilo břicho, tak sem jela do nemocnice. Cipek 18mm, bohužel pokud nalevka, nebo ne to nevím 😒 vůbec mě z toho šoku se nenapadlo zeptat. Mám předepsaný progeste tón 0-0-2.
Chteli mě hospitalizovat, ale já odmítla. Vím, že by to pro mě Psychicky bylo ještě horší než doma.

V pátek další kontrola. Mám dodržovat klidový režim.
Jen teď nevím, jestli sem se neměla vážně nechat radši hospitalizovat..

Děkuji za názor

Já jsem měla čípek “skoro pryc” a ležela jsem s tím doma. Prolezela jsem se k nějakému 37/38 tt, kdy už je to v pohode, pak jsem začala řádit doma jako černá ruka, jak mi chyběla aktivita, a rodila den po termínu. Těšila jsem se, ze dite vypadne ze mě dřív, a nic :P

To záleží jen na tobe, jestli chce byt v nemocnici nebo doma, kde se citis lépe/bezpečněji. Hlavně abys měla ten klid. Doma mas výhodu, ze té nikdo nebude otravovat, můžeš se koukat na telku dle libosti a dělat si v podstatě co chceš a kdy chceš (v rámci toho lezeni myslím)… muzes se valet na gauci, Lustit křížovky, vybírat si knížky z knihovnicky, koukat na filmy, objednat si nákup i jídlo… v nemocnici ti zase uvarej, ale má to tam svůj režim, kterymu se musis chte nechte přizpůsobit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.22 08:44

Pokud se jen zkracuje čípek a nemáš kontrakce - tak by tě v porodnici stejně nechali jen ležet. Takže je jedno jestli ležíš doma nebo tam. Každopádně, pokud by se začínalo dít ještě něco jiného - neváhej a jeď. V nemocnici ti mohou dát kapačku na zastavení porodu, kdyby se začínal rozbíhat (osobní zkušenost - dokázali mi takhle těhotenství prodloužit o týden a místo ve 32 tt jsem rodila 33+3).

• Citovat
  • Nahlásit
100
23.5.22 08:46

@Semtex mooc děkuji.. Samozřejmě sem četla i na internetu.. A proto sem se rozhodla jít domů. Mám Teda doma trileťáka, ale chodí do školky.. Pak už je doma i manžel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
23.5.22 08:47

@Janli jojo, pokusím se 🙂 ležím co to jde.. Děkuji moc..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat