Zkrácený čípek, brzký porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Deňa1995
Kecalka 137 příspěvků 11.07.19 12:05
Zkraceny cipek, brzky porod?

Ahoj holky, tak dneska jsem byla na gynde jsem 38+1 a kdyz me kontroloval gynekokog tak mi rekl, ze uz citi hlavicku prstama, ze se rychle od minuleho tydne nacpala hlavickou o dost dolu. Prej mam zkraceny cipek uz jen na pul cm. Termin mam 23.7. a ze to vypada ze co chvili bude venku, ze na 90% nebudu prenaset. Jsem prvorodicka. Co myslite? Myslite, ze bych fakt mohla porodit driv co chvili, kdyz se uz tak tlaci ven a citi hlavicku? :oops: uz se moc tesim :kytka: Mela jste to nektera podobne? :andel:

Reakce:
Popokatepetla
Závislačka 3475 příspěvků 11.07.19 12:19

Kontrola čípku nemá absolutně vypovídající hodnotu. Je to v podstatě jako věštění, to ti poví každá zkušená PA. Porodit můžeš ještě dnes nebo klidně i za 4 týdny. Držím palce, ať porod probíhá hladce :)

Maylaa
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 11.07.19 12:55

Poprve jsem mela 0,5 cm cipek v 33.tt a rodila 39+6. Podruhe jsem od 37+0 byla bez cipku na 2 cm otevrena a rodila 40+1 :lol: Tak asi tak ;) Dite si rekne

Sonča 12
Povídálka 23 příspěvků 12.07.19 19:02

Já myslím že když už cítil hlavičku tak by to mohlo být každým dnem ale je pravda že ségra byla otevřená na dva prsty ve 38tt a rodila až o dva měsíce později, uvidíš jak se bude chtít mimču na svět, hlavně ať vše proběhne v pořádku

Váš příspěvek
Reklama