Zkrácený čípek, pohyby miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 19:23
Zkrácený čípek, pohyby miminka

Hezký večer holky, obracím se na Vás s dotazem.
Dneska ležím 8 den v nemocnici se zkráceným čípkem ve 27 týdnu těhotenství. Jak jsem tady byla první den, tak jsem taky poprvé zažila tvrdnutí bříška. Než mi na ten zkrácený čípek přišla, neměla jsem žádné obtíže a hned první den hospitalizace mi začalo tvrdnout bříško. Možná ze stresu a z nervu, jelikož jsem to špatně nesla, furt jsem brečela, tak jestli jsem si to neudělala sama. Pak jak jsem se trochu sklidnila, tak se to hezky uklidnilo a za den mi maximálně 4× ztvrdlo bříško na 10-15 sekund a ani to nebylo úplně jak šutr. Jinak mi bylo dobře a bylo vše v pořádku. Jenže mi doktor řekl, že mě vyšetří až po svatkách v úterý, což je zítra a ze kdyby se to sklidnilo, tak by mě propustil do domácího „léčení“ a odpočívání. Jenže od rána už jsem ze zítřka nervózní, jak to vše dopadne, jelikož bych ráda domů šla. Ale taky dnes odpoledne byl malý v bříšku maximálně akční, pohyby jsem cítila co chvíli, semtam ten pohyb byl fakt hodně silný. A pak mě z toho začalo trochu pobolívat v podbřišku, tak mi sestřička dala i. v. megnezko, ať mi to poleví a polevilo. Tak se chci zeptat, zda ty pohyby mohly způsobit tu bolest toho podbrisku.
Myslím si, že se i strašně moc pozoruju a každé píchnutí mě vyděsí. Uvědomuju si to, nadavám si za to, protože si i myslím, že si tu bolest i přivolavám, ale opravdu nevím, jak se toho zbavit, nebo to alespoň o půlku zmírnit, protože jsem z toho zoufalá.
Moc vám všem děkuji za rady :kytka:

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14259 příspěvků 22.04.19 19:45

Rekla sis o něco na uklidnění, jak ti holky predtim radily? Podle mne si to hodně děláš v hlavě. Jinak k dotazu - z pohybů mne podbrisek nikdy nebolel, ale z častého tvrdnuti ano.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 19:49
@Tichošlápek píše:
Rekla sis o něco na uklidnění, jak ti holky predtim radily? Podle mne si to hodně děláš v hlavě. Jinak k dotazu - z pohybů mne podbrisek nikdy nebolel, ale z častého tvrdnuti ano.

No, spíše mi dávají prothazin na noc na spaní a celkově by to mělo sklidnit. Což samozřejmě pomůže, ale beru to až večer. Tak doufám, zle se sklidním. Připadám si jak malá holka, ale nikdy jsem nic nebrala tak špatně, jak tohle.. možná hormony.. nevím..

Lnm
Kecalka 232 příspěvků 22.04.19 20:28
@Anonymní píše:
No, spíše mi dávají prothazin na noc na spaní a celkově by to mělo sklidnit. Což samozřejmě pomůže, ale beru to až večer. Tak doufám, zle se sklidním. Připadám si jak malá holka, ale nikdy jsem nic nebrala tak špatně, jak tohle.. možná hormony.. nevím..

Jak moc zkraceny mas cipek? Hlavne klid. Jsi v nemocnici a sleduji te. Vim, ze je to tezke, ale mysli pozitivne. Zitra te treba pusti domu. Me taky kazdou chvili picha bricho, boli podbrisek, kdyz mimco vic kope, citim tlaky a vse v norme :)

Váš příspěvek
Reklama