Zkrácený čípek, tvrdnutí břicha, malá je nízko

Anonymní
17.1.20 13:34

Zkrácený čípek, tvrdnutí břicha, malá je nízko

Ahoj, ted jsem dojela z kontroly. Jsem 24+3, mala je nizko (asi geneticky, mamka to mela u me taky), cipek mam 30mm, pred 5ti tydny byl 28mm, ale je uzavren, CS bylo 0, nyni je CS 1. Bylo mi doporuceno lezet a mit podeprenou panev. Tvrdnuti bricha mam jak kdy, nekdy za cely den 2×, nekdy vickrat za den. Magnezko ted beru 2-2-2. Za 14 dni jdu opet na kontrolu. Je mi z toho na nic, doufam, ze o malou neprijdu. Bojim se, ze to bude zle. Momentalne nemam naladu na nic a napadaji me jen cerne myslenky. Je nekdo, kdo mel neco podobne a dopadlo to dobre? Potrebuji nejak uklidnit.
:(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

322
17.1.20 13:51

Neboj se o malou nepřijdeš, jsem 28 TT, mám stejne „problémy“ co máš ty, dopadne to určitě dobře. Ono kdyby to bylo fakt špatný, tak si tě doktoři vezmou pod dohled.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.1.20 13:53

@alena1995 dekuji :sleepy: snad to dobre dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
17.1.20 14:47

Měla jsem taky zhruba od toho týdne prcka hrozně nízko, doktor předepsal magnesko, doporučil klid a zval si mě častěji na kontroly, vždycky vyhrožoval, že na příští kontrolu už mě radši pošle do nemocnice, jestli si mě tam nebudou chtít nechat. Nakonec jsem to k němu ve zdraví dochodila do 36tt, pak dvakrát na kontrolu do porodnice, porod ukázkově den před termínem, dítě zdravé, váha nadprůměrná :lol:

Určitě to bude v pořádku, kdyby to vypadalo zle, poslali by tě radši do nemocnice. A určitě i kdyby to přišlo o malinko dřív o miminko nepřijdeš, doktoři umí zázraky, kolikrát zachrání miminka, co se narodí a mají půl kila. Hlavně klid, relax, odpočinek, vykašli se na všechno nedůležité, bude to dobré :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
95
17.1.20 16:32

U mě totéž a rodila jsem 42 tt :) na poslední chvíli se rozhodl vylézt sám, bylo to den před termínem vyvolání porodu :) neboj se, nenamáhej se, odpočívej, bude dobře :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.1.20 16:40

@Bebeluska8 dekuji, asi ano. Uvidime na kontrole za 14 dni. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.1.20 16:41

@smarket to je fajn. :) dekuji za uklidneni. Snad tam jeste chvili vydrzi. :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama