Zkrácený čípek, zánět, může jít o plodovku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tinka29
Povídálka 14 příspěvků 07.07.19 16:40
Zkrácený čípek, zánět, může jít o plodovku? ?

Ahoj jsem v 18tt a ve středu jsem byla na pohotovosti kvůli bolestem, tvrdnuti břicha, ale i bolestem při curani. MUDr mi řekla že mám zkrácený čípek a že hrozí riziko předčasného porodu, že musím už zůstat doma. Čípek mám prý 25mm. Z moci prý něco vyšlo, ale poslala to na přesnější rozbor, kdy bude mít výsledky až v pondělí a příp. dostanu atb. Poctivě ležím, zda se mi to lepší, ale zdá se mi že mám takový vetsi výtok, není toho moc a když zkoumám je to spíš mléčne zbarvený, někdy s kouskama.. Myslíte že by se mohlo jednat o plodovku? Mám strašný strach, ale zase nechci moc plasit??? chodím i dost často čůrat, ale je fakt že si připadám mokrá, ale na vložce ani nic pořádně nemám???‍♀️ děkuji za názory.

Reakce:
hadraplanka
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 07.07.19 18:11

@Tinka29 Ne, plodovka to není. Pokud výtok hrudkuje, tak je to spíš mykóza. Ad čípek, nemusí to znamenat vůbec nic, můžeš dokonce se zkráceným čípkem i přenášet, byť 18tt je fakt brzo. Hlavně zbytečně nestresovat. Držím pěsti.

Tinka29
Povídálka 14 příspěvků 08.07.19 18:21

@hadraplanka děkuji moc za odpověď. Ve středu jdu k mudr tak uvidíme co mi řekne, možná to bude infekce… O jedno mimi jsem už přišla (zamlkly potrat) a teď se porad jen modlím aby bylo vše v pořádku :pensive:

Váš příspěvek
Reklama