Zkracování děložního čípku - bolest, tvrdnutí?

Anonymní
3.6.15 09:46

Zkracovácí děložního čípku-bolest,tvrdnutí?

Zdravím, chtěla bych se zeptat, kdo už s tím má zkušenost, zjistili ho při bolesti a tvrdnutí břicha, nebo se muže zkrácovat-otvírat v těhotenství bez příznaku? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3.6.15 10:29

Muze se zkracovat a otvirat i v prubehu tehotenstvi i bez priznaku. Znama mela na cipku od 3.mesice steh, aby donosila. Ale byla to vicerodicka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1659
3.6.15 10:33

Já mám bolesti a tvrdnutí víc jak měsíc a čípek je stále beze změny… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.15 10:46
@f.e.r.n.e.t.k.a píše:
Muze se zkracovat a otvirat i v prubehu tehotenstvi i bez priznaku. Znama mela na cipku od 3.mesice steh, aby donosila. Ale byla to vicerodicka…

Taky čekám 4té, furt jsem měla pocit že mi tam něco vadí uvnitř, tak jsem zkusila šáhnout a nemám tam skoro žádný, uplně měky a řekla bych že otevřený :nevim: před těhem jsem ho sledovala a řekla bych, že ted skoro jak bych to měla dosta, ale jsem 25týden..

• Nahlásit
  • Citovat
816
3.6.15 12:55

Já mám křeče a časté tvrdnutí břicha a čípek 2cm. Ale vím, že hodně holek psalo, že mají obdobné problémy a čípek je ok. Takž jak kdo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.15 13:08
@Anonymní píše:
Taky čekám 4té, furt jsem měla pocit že mi tam něco vadí uvnitř, tak jsem zkusila šáhnout a nemám tam skoro žádný, uplně měky a řekla bych že otevřený :nevim: před těhem jsem ho sledovala a řekla bych, že ted skoro jak bych to měla dosta, ale jsem 25týden..

Ja myslim, ze sama na sobe bych to nepoznala. Tak to nechavam na doktorce. Sama jsem se i snazila poznat, kdyz jsme se o miminko snazili, kdy mam ovulaci a cipek otevreny, ale pripadlo mi, ze ho mam mekky a otevreny permanentne - cely cyklus. Asi uz je to temi porody, nevrati se to do uplne puvodniho stavu. Takze bych verila tomu, co mi rekne doktorka na prohlidce. A myslim, ze v 25.tydnu by te s otevrenym cipkem behat nenechala. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.15 13:14
@f.e.r.n.e.t.k.a píše:
Ja myslim, ze sama na sobe bych to nepoznala. Tak to nechavam na doktorce. Sama jsem se i snazila poznat, kdyz jsme se o miminko snazili, kdy mam ovulaci a cipek otevreny, ale pripadlo mi, ze ho mam mekky a otevreny permanentne - cely cyklus. Asi uz je to temi porody, nevrati se to do uplne puvodniho stavu. Takze bych verila tomu, co mi rekne doktorka na prohlidce. A myslim, ze v 25.tydnu by te s otevrenym cipkem behat nenechala. :think:

radši jsem šla na kontrolu, zkracený o něco je, ale otevřený ne..já chodím na kontroly co 4-5týdnu což se dá dost behěm té doby změnit no, jinak mi je jasné že by mi o tom řekla :-)

• Nahlásit
  • Citovat
816
5.6.15 16:09

No podle toho jestli ti pokaždé kontroluje čípek utz. Já měla bolesti tak jsem mu to říkala a vyšetřil mě jen pohmatem. Po týdnu jsem šla k jiné Dr. protože křeče nepřestávaly a čípek dle utz 2cm. Což si myslím, že za týden se na tolik zkrátit nemohl a musel být už předtím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama