Zkracování čípku v 32tt

25.1.20 07:05

Zkracování čípku v 32tt

Chci se zeptat jsem těhotná 32tt a mám zkrácený čipek 13mm, jsem otevřená na 1,5 prstů.. beru magnesium utrogestan a železo má stim někdo zkušenosti? Hrozí k předčasnému porodu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

226
25.1.20 07:46

Ahoj, ja jsem pri 32tt nastupovala do spitalu s tim, ze mam tvrdnuti bricha, hrozi mi predcasnej porod. Jsem taky otevrena. Cipek zkraceny, mekky. Na monitoringu se mi ukazaly kontrakce. Me davali na potlaceni cinnosti delohy v kapacce gynipral, penicilin a magnezium. Lezim tu uz tyden, a ted beru 17 leku denne. Uz tedy bez kapacek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
25.1.20 08:17

Taky me v 32tt hospitalizovali, cipek jsem mela 9mm. Brala jsem magnezko a 2 utrogestany vecer. V nemocnici jsem ale jen a jen lezela, najonec planovany cisar 36+1 (mela jsem jednovajky s jednou placentou, ty musi nejpozději v 36tt na svet). Opravdu nic nedelej, jenom lez. Max sprcha a záchod. Jidlo měj predem prichystane, aby sis to jen ohrala, snedla a zase honem do postele lezet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 08:18

@klobinka aha a měla jste bolesti v podbřišku? Já je mám docela často nemůžu ani do sprchy protože mám v kuse bolesti a těžce se mi chodí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 08:21

V nemocnici mi řekli že když prášky nezaberou do 14 dnů tak mě taky hospitalizuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
25.1.20 08:29
@Adriana3333 píše:
@klobinka aha a měla jste bolesti v podbřišku? Já je mám docela často nemůžu ani do sprchy protože mám v kuse bolesti a těžce se mi chodí

Ja prave zadne bolesti nemela, nechapala jsem. Ale ta delozni cinnost se rozjela, nesmim absolutne nic, jsem upoutana k luzku, nosej mi jidlo na pokoj, existuje pro me jen kratka sprcha a wc. Uz tu budu skoro 14 dni. Doufejte, ze vam leky zaberou. Pac lezet tu takovych dni a nesmet nic, je opravdu na hlavu. Na druhou stranu jsem pod dohledem a kdyby neco, jsou ihned po ruce. Ja doufam, ze se prcek jeste nejakou dobu udrzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 08:44

@klobinka doufejme ze to tedy dobře dopadne vám i mě.. jen nechápu ty bolesti mě řekli v nemocnici že do 14 dnů bych neměla porodit a mám také málo červených krvinek jsem prvorodička takže se vtom vůbec nevyznám nejsem s tímhle zkušená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
25.1.20 09:15
@Adriana3333 píše:
@klobinka doufejme ze to tedy dobře dopadne vám i mě.. jen nechápu ty bolesti mě řekli v nemocnici že do 14 dnů bych neměla porodit a mám také málo červených krvinek jsem prvorodička takže se vtom vůbec nevyznám nejsem s tímhle zkušená

Ja se popravde divim, ze si vas v nemocnici nenechali kvuli bolestem, ale kazda to ma asi jinak, me nic nebolelo ale jen co zjistili zkraceni cipku a tvrdnuti bricha a kontrakce, tak jsem mela ihned nastup. Taky mi furt rikaji, ze se mohu rozrodit a ze at tu jsem, nechala jsem se ukecat na dalsi tyden, tady na emiminu jsem zjistila, ze clovek muze bejt otevrenej jeste nekolik tydnu a klidne porodit az v terminu nebo i po, je to hrozne individualni. Dalsi hlubsi vysetreni mam az v pondeli, tak uvidim co se mnou bude dal. Kazdopadne drzim i vam palce, at to prejde :hug: jinak taky jsem prvorodicka, ze vseho vykulena, vyplasena, no jejej :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama