Zkracování čípku ve 23. tt

2923
1.8.13 14:55

Zkracování čípku ve 23tt..

Ahoj holky, potřebuju trochu povzbudit. Píšu z nemocnice, kde ležim od úterý. Břicho mi tvrdne už od 18tt, kdy sem byla poprve hosp. na 3 dny(čipek 3,46cm, na spičku prstu),od te doby magnesko 6tbl denně a vše v pořádku. V útery rano jsem se kvuli častemu tvrdnuti vydala na pohotovost, kde si me nechali. Momentalne jsem 22+5tt, malej je v poradku, odhad vahy 460g, čípek zkrácen na 2,28cm do V(dr. rikal neco o nalevce, ze je mirne otevreny).O jedno miminko jsme prisli loni v 16tt a ja už to znova zažit nechci, tak moc se na našeho chlapečka těšime. V ponděli me čeka dalši UZ, tak doufam že nalez bude jen lepši. Dostavam kapat magnesko a dupashton, na udrzeni. Ležim a počítam dny, kdy bude mit malej šance prežit, kdyby se předčasne narodil. Potřebovala bych povzbudit, že je možne i s takovym nalezem miminko donosit, i kdybych měla az do porodu lezet.Moc děkuju..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5130
1.8.13 15:01

Kamarádce se zkracoval taky ve 23 tt a ve finále šla na vyvolání:-) neboj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
1.8.13 15:02
@valina1 píše:
Kamarádce se zkracoval taky ve 23 tt a ve finále šla na vyvolání:-) neboj

Píšeš o mně? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16421
1.8.13 15:05

Ahojky…mě se čípek zkrátil v 19 týdnu na 29mm a teď na poslední kontrole se sám trošku prodloužil, ale nejsem v nemocnici, nálevku nemám a ani mi zatím břicho netvrdne, takže zatím odpočívám doma..každopádně jsem byla z toho hrozně vyplašená a pomalu se chystala do špitálu..po přečtení pár stránek v diskuzi Zkracující se čípek, ležení, TP za dlouho. Je tu někdo? jsem se docela uklidnila-jsou tam holky s horšíma nálezama a vše dopadlo dobře :palec: Držím pěsti ať i u tebe vše dobře dopadne!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3774
1.8.13 15:06

Ahoj. Věřím, že to dobře dopadne. Taky se mi zkrátil čípek přibližně ve stejném týdnu jako tobě a pak už se nehnul až do porodu. A to jsem byla doma, ne v nemocnici. Takže držím pěsti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2923
1.8.13 15:07

@valina1 Byla bych šťastná, kdyby jsme to nakonec dotahli až do konce, nebo alespoň na porodni vahu přes 2kg..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12681
1.8.13 15:07

@barca0140 23.TT jsem měla čípek 17mm, měkký, otevřený n prst, nálevka, tvrdnutí xkrát denně. Ležela jsem do 35.TT pak už dělala vše a porod ve 40.TT.

Teď leží opět v nemocnici, už 5.týden na gynipralu. Čípek 13mm od 28.TT, pravidelné kontrakce po 5minutách, čípek měkký, otevřený, velká nálevka. Cca za týden půjdu snad konečně domů.

Nález se už nikdy nehoršil, ale ani nelepšil, byl stejný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2923
1.8.13 15:13

Holky dekuju, snazim se myslet pozitivne, ale po predchozi zkusenosti mi to nejak nejde, mam pocit ze nam to male tam nahoře nepřeji, ale zarovem doufam ze to zvladneme, musime..Na mrnouse doma ceka uz kupa veci a vsichni se na nej moc tesime..Doma by byla psychika urcite lepsi, jsem tu na pokoji sama a od meho bydliste daleko, jelikoz me to chytlo zrovna u nasich, kteri odjeli na dovolenou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
500
1.8.13 15:47

A nešlo by, aby ti přeložili na pokoj s někým. Na psychiku není moc dobré, když ležíš někde sama. Já měla od 32tt čípek na 1cm. Vím, že to není stejné. Břicho jsem měla jak šutr při jakékoliv námaze. A ve finále malou vyvolávali. Zkus si najít nějakou zábavu. Jako třeba se něco učit. Nějaký jazyk tvorba stránek na webu atd. I když já vím, že tenkrát jsem jen čučela na telku nebo na emimino.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5130
1.8.13 18:17

@Seizdra jak jinak:-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2923
8.1.14 10:17

Tak se nám mrňous nakonec narodil akutním cíařem v 35+4tt, tak alespoň ještě chvíli v bříšku posečkal, i když bych byla radši, kdyby se tam ještě min.2 týdny dopékal.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama